کاخ سفید: ما برنامه ریزی برای کشتی 8,000 هواکش خارج از کشور

توسط KEVIN FREKING و دب RIECHMANN واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که گرفته شده برای تما

توسط NEWSSHANS در 20 اردیبهشت 1399

توسط KEVIN FREKING و دب RIECHMANN

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که گرفته شده برای تماس با آمریکا "شاه" از پنکه در حال برنامه ریزی برای کشتی 8,000 از دستگاه تنفس به کشورهای خارجی در پایان ماه ژوئیه به کمک در مبارزه خود را در برابر coronavirus.

که یک راه طولانی از روز های اولیه این ویروس زمانی که ایالات متحده پزشکی کارگران بدونم اگر کمبود هواکش خواهد آنها را وادار به تصمیم گیری های دردناک که در مورد بیماران مبتلا به آنها را دریافت کنید. در حال حاضر ایالات متحده دارای مازاد و رئیس جمهور است و به اشتراک گذاری آنها را با دیگر کشورها — یک ژست حسن نیت است که همچنین کمک می کند تا او را جبران انتقادات در مورد خود پاسخ اولیه به این بیماری همه گیر.

کاخ سفید نیست پاسخ به یک درخواست برای جزئیات در مورد چگونه بسیاری از فن های فرستاده شده اند تا کنون یا معیار برای تعیین کدام کشورها آنها را دریافت کنید. اما یک دولت رسمی آشنا با تلاش ارائه 8,000 شکل به عنوان بخشی از یک لیست از اقدامات با هدف حمایت از سلامت سیستم در خارج از کشور. رسمی بود و نه مجاز به بحث در مورد طرح علنا صحبت کرد و تنها شرط ناشناس ماندن.

"ما نه کارخانه که در حال پرتاب کردن هواکش در اعداد است که هیچ کس نمی تواند بر این باورند. وجود است نه چیزی شبیه به آن پس از جنگ جهانی دوم" مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکا با دادن تنفس ماشین به برخی از کشورها است. معلوم بود اگر برخی از سازمان ملل خواهد پرداخت هواکش که هزینه $5,000 $30,000 بسته به مدل.

"در یک راه خاص من می خواهم آنها را به کمک های مالی. من واقعا انجام دهد. من فکر می کنم آن را خوب خواهد شد" مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از آن گفت: در این هفته است. "این سخت است برای گفتن شما مجبور به پرداخت ما به منظور نجات مردم از مرگ."

ماشین آلات حمل به کشورهای دیگر نمی آیند از ملی ذخایر آن در حدود 12,000 آماده اعزام به ایالات متحده در حوزه های قضایی است. آمریکا ذخایر است که توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی است که پر با هزاران نفر از فن های تولید شده تحت دفاع تولید عمل می کنند.

"در ابتدا آن را بسیار ترسناک و ما تا به حال بسیاری از کشورهای درخواست اعداد است که نمی تواند عرضه" Jared کوشنر, مشاور رئیس جمهور و مغلوب ساختن پیشی جستن در قانون گفت: جمعه در کاخ سفید دیدار با اعضای جمهوری خواه کنگره است.

"رئیس جمهور می خواستم مطمئن شوید که کسی در این کشور که نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی را به یک. او را دیدم آنچه اتفاق می افتد در ایتالیا که در آن مردم در حال مرگ در بیمارستان و قادر به مراقبت از آنها مورد نیاز و رئیس جمهور گفت: "من نمی خواهم که به اتفاق می افتد در امریکا است.'"

کوشنر گفت: دولت با استفاده از دفاع تولید قانون به تصویب حدود 10 قرارداد با شرکت به فن. سال گذشته ایالات متحده ساخته شده حدود 30000 پنکه کوشنر گفت. در این سال فقط در یک دوره چهار ماهه ایالات متحده را در مورد 150,000, او گفت:.

"ما در یک محل در حال حاضر که در آن ما به خوبی انجام می دهند" کوشنر گفت. "بسیاری از متحدان ما — کشورهایی که در حال دوستانه با امریکا — در حال شروع به گرفتن هواکش از ما و ما باید بیش از اندازه کافی برای مراقبت از همه شهروندان آمریکایی پس از آن شده است یک موفقیت بزرگ."

در هفته های اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن شده است بازگویی دیگر کشورها خواستار کمک کند. او گفت که او می خواهم پیشنهاد روسیه ولادیمیر پوتین هواکش در طول یک تماس در روز پنج شنبه.

"کشورها می دانیم که ما باید مقدار زیادی فوق العاده حجم و آنها خواستار شده است. نیجریه فقط به نام. ما در حال دادن به آنها 250 هواکش. ما باید بسیاری از کشورها من می خواهم بگویم 12, 14 کشور جهان است که به نام" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این هفته. "ما در حال ارسال کاملا چند به فرانسه. ما در حال ارسال کاملا چند به اسپانیا و ایتالیا. ما چهار کشور آفریقایی."

اوایل ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: نخست وزیر بوریس جانسون درخواست هواکش. A u. k. سخنگوی دولت گفت: کشور خدمات بهداشت ملی دستور داده بود هواکش از تولید کنندگان در سراسر جهان از جمله در آمریکا در توییت مغلوب ساختن پیشی جستن را شناسایی کرده و اکوادور و السالوادور, هندوراس, اتیوپی و اندونزی به عنوان کشورهایی که خواسته اند برای هواکش.

در روز سه شنبه, مکزیک گفت: آن را دریافت متحده حمل و نقل از 211 پزشکی هواکش به عنوان بخشی از کمک های وعده داده شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن. "همانطور که می رود هنگامی که بار سخت است زمانی که شما می دانید که دوستان شما هستند" گفت: وزیر امور خارجه Marcelo Ebrard.

رئیس جمهوری مکزیک Andés مانوئل لوپز Obrador گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن کمک های وعده داده شده زمانی که او خواست برای کمک در به دست آوردن 1,000 هواکش و تجهیزات دیگر برای بخش های مراقبت ويژه. Ebrard گفت: این محموله شامل تجهیزات ساخته شده توسط سوئیس بر اساس همیلتون پزشکی.

بولیوی جناح راست دولت موقت گفت: رئیس جمهور جانین Añez صحبت با مغلوب ساختن پیشی جستن در آخر هفته گذشته و او وعده داده شده $750,000 در کمک به خرید تجهیزات تست و 250 فن "را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است." بولیوی دولت گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت Añez و وعده او به حرکت کشور به سمت انتخابات است.

به عنوان شیوع ویروس باعث می شود راه خود را در سراسر جهان "وجود دارد در حال رفتن به فقیر مناطق که نیاز به هواکش است که احتمالا کمبود هواکش در یک روز خوب," دکتر گفت: Amesh Adalja ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.

Adalja گفت: هواکش باید به سازمان ملل که در واحد مراقبت های ویژه پزشکان و درمانگران تنفسی است که درک چگونه آنها عمل می کنند. برخی از کشورها لازم نیست که چنین منابع است.

"ممکن است برخی از مکان های که در آن آنها نیاز به حتی بیشتر از لوازم اساسی از پنکه" Adlaja گفت. "شما می خواهید را به مطمئن شوید که آنها در حال استفاده در یک محل است که ظرفیت استفاده از آنها و آموزش قادر به استفاده از آنها."

___

آسوشیتد پرس نویسندگان بن Fox, Darlene Superville و Zeke میلر در واشنگتن و مایکل Weissenstein در هاوانا کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب