رای شمارش میکشد از طریق 3 روز بعد از حالت اولیه

توسط مارک لوی HARRISBURG, Pa. (AP) — شمارش بهمن 1.4 میلیون پست الکترونیکی-در رای کشیده سومین روز در پنسیلوانیا

توسط NEWSSHANS در 16 خرداد 1399

توسط مارک لوی

HARRISBURG, Pa. (AP) — شمارش بهمن 1.4 میلیون پست الکترونیکی-در رای کشیده سومین روز در پنسیلوانیا در روز پنج شنبه به عنوان برخی از مسابقات از روز سه شنبه اولیه باقی مانده است ؛

برخی از شهرستان بود و در عین حال به گزارش هر گونه پست الکترونیکی-در رای گیری شمارش در حالی که دیگران تا به حال گزارش کسری از ایشان. آسوشیتد پرس هنوز نام تعدادی از نژادها که در این مسابقه نزدیک بود و یا تا به حال تعداد زیادی از آرا هنوز به شمارش یا هر دو.

آن مسابقه شامل چند که در آن وقت دولت قانونگذاران trailed در تعداد و تنها رقابتی اولیه در میان ایالت مسابقات شش راه دموکراتیک اولیه مسابقه برای حسابرس به طور کلی.

آن را نیز شامل یک نزدیک تماشا دموکراتیک اولیه مسابقه بین یوجین DePasquale خروجی دولت اداره کنترول و تفتیش و وکیل تام نوعی درخت خلنگ یا خاربن برای نامزدی به چالش چهار اصطلاح جمهوری خواه در کنگره ایالات متحده اسکات پری در هریسبورگ-بر اساس منطقه 10.

بیش از 1.8 میلیون رای دهنده برای اعمال یک ایمیل و یا غایب رای گیری فوق العاده انتظارات توسط مقامات دولتی برای اولین از دولت جدید رای-توسط-mail قانون و نقشه کشی هشدار که بسیاری از نتایج مسابقه خواهد بود به تعویق افتاد. رای دهندگان بازگشت و تقریبا 1.4 میلیون نفر از آنها را یا 75.5% با توجه به اطلاعات از دولت در انتخابات اتاق پنج شنبه.

تا کنون AP به نام چهار نژاد است که در آن امتیازهای از دست رفته و همه آنها در دموکراتیک مقدماتی برای یک دولت قانونی صندلی.

نمایندگان مجلس با رای داده بودند برای به تعویق انداختن انتخابات مقدماتی از مارس 28 برای جلوگیری از ارتفاع پنسیلوانیا سنبله در coronavirus موارد و نامزدها و احزاب سیاسی بود و خواست رای دهندگان به بازیگران برگه از طریق پست به محافظت از خود را از آلوده شدن.

عدم نمايش در نتیجه ریاست جمهوری, مسابقات, و پست الکترونیکی-در رای تولید نور در فرد مردم در انتخابات در سراسر کشور.

مردم در انتخابات ضربه 1.9 میلیون دلار یا 22 درصد از پنسیلوانیا 8.6 میلیون ثبت نام رای دهندگان. در ضمن مهلت برای پذیرش از طریق پست رای گیری تمدید شد به هفته آینده در فیلادلفیا و شش شهرستان هستند که خانه به کل از 3.8 میلیون رای دهنده.

یک قاضی در شهرستان دلاور رد یک چالش در این شهرستان خواهان به سفارش توسط رژیم صهیونیستی است. تام ولف اجازه می دهد شمارش پست الکترونیکی-در برگه های رای از طریق سهشنبه آینده به عنوان همراه به عنوان آنها postmarked قبل از انتخابات.

گرگ دموکرات صادر نظم دوشنبه به فیلادلفیا, Delaware شهرستان و چهار دیگر شهرستانهای تحت اضطراری اعلام در مناطق دچار تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن