ویروس ترساندن: نوازنده دارای درایو در کنسرت

نوازندگان بوده است یکی از سخت ترین-آمار گروه با توجه به CCP شیوع کروناویروس. اکثر اجراهای زنده شده است لغو ترک

توسط NEWSSHANS در 9 خرداد 1399

نوازندگان بوده است یکی از سخت ترین-آمار گروه با توجه به CCP شیوع کروناویروس. اکثر اجراهای زنده شده است لغو ترک بسیاری از نوازندگان با کمی به هیچ درآمد. برای غلبه بر این مشکل دانمارکی خواننده Mads لانگر به تازگی با یک مفهوم منحصر به فرد — یک درایو در کنسرت.

درایو در کنسرت

پس از بیش از 40 اروپایی تابستان جشنواره بودند لغو لانگر بود شروع به گرفتن عصبی در مورد امور مالی خود را. اول فکر کردم به انجام یک livestream و یا حتی انجام یک آنلاین پخش زنده رویداد. اما لانگر متوجه شدم که این ممکن است خالص او موفقیت او به دنبال آن بود. پس از بحث با برخی از دوستان خود لانگر تصمیم گرفت که یک درایو در کنسرت ممکن است یک عملی ایده.

به عنوان به زودی به عنوان این رویداد اعلام شد بیش از 500 بلیط فروخته شد فقط در یک دقیقه. پس از شش روز این کنسرت برگزار شد و در یک محل در شهر ساحلی در آرهوس. اتومبیل جاری به محل و مردم در آنجا ماند در داخل وسایل نقلیه. طرفداران تشویق تبدیل شیشه جلو برف پاک کن و بوق می زدند. در مرحله لانگر لعنتی از بازدید بالا.

او همچنین با مخاطب با مردم گفتن خواننده چگونه آهنگ های خود را بازی کرده بود نقش خود را در زندگی عاشقانه ، لانگر حتی دعوت یک فن بر روی صحنه به رقص به عنوان او انجام شد ضربه او به واقعیت داستانی. پلیس محلی خوشحال بودند از آنجا که اکثر بازدید کنندگان به دنبال COVID-19 محدودیت با ماندن در داخل اتومبیل های خود را. هنگامی که عملکرد تمام شد ماشین ها همه در سمت چپ محل در عرض 30 دقیقه.

(Image: Screenshot / YouTube)

لانگر حتی دعوت یک فن بر روی صحنه به رقص به عنوان او انجام شد ضربه خود را 'واقعیت-داستان.' (تصویر: Screenshot / YouTube)

موفقیت این کنسرت الهام گرفته شده است لانگر و خود سازمان برای برگزاری چنین کنسرت در آینده نزدیک. "من بسیار به دنبال به جلو به بازی عادی کنسرت دوباره در آغوش من مخاطب و نزدیک به آنها را یک بار من به اجازه. اما در عین حال من قطعا فکر می کنم درایو-در مفهوم است که ارزش کاوش... من همچنین فکر می کنم که چرا آن ویروسی رفت. این واقعا چیزی است که شما قبل از دیده نمی شود," لانگر گفت: به ABC News.

آن است که بسیار ممکن است که دیگر نوازندگان در سراسر جهان را نیز در نهایت داشتن درایو در کنسرت تا COVID-19 ترساندن می پوشد. پس از این رویداد خاصی را به دنبال اجتماعی فاصله و دیگر سیاست های دولت است که کمتر احتمال دارد به جای ممنوعیت چنین باشد. این امر می تواند یک پیروزی برای نوازندگان مردم و دولت است.

کنسرت ضرر و زیان

لغو جشنواره تابستان منجر به تلفات گسترده برای کنسرت میباشد. حاشیه جشنواره ادینبورگ, اسکاتلند یکی از بزرگترین رویدادهای سالانه در شهر آوردن در حدود US$243 میلیون درآمد.

The Fringe Festival in Edinburg, Scotland, one of the biggest annual events in the city, was cancelled this year. (Image: Screenshot / YouTube)

حاشیه جشنواره ادینبورگ, اسکاتلند یکی از بزرگترین رویدادهای سالانه در این شهرستان لغو شد این سال است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

لغو این سال قرار داده اند این جشنواره بودجه در کسری و منفی نهفته در اقتصاد این شهر. در شهر Idanha-a-Nova در پرتغال رونق جشنواره است که به طور منظم سالانه از ویژگی های. در سال 2018 این جشنواره تا به حال تاثير افزودن US$61 میلیون دلار به اقتصاد پرتغال. اما در این سال این جشن نخواهد بود برگزار شد.

در انگلستان, انجمن های مستقل جشنواره (AIF) هشدار داده است که این کشور مستقل جشنواره بخش است که در خطر سقوط. AIF نشان دهنده 65 عمده جشنواره ها در کشور است. با توجه به سازمان تقریبا 92 درصد از اعضای آن را جدی روبرو هستند ضرر و زیان مالی ناشی از لغو وقایع است. بیش از 98 درصد از کاربران حتی بیمه در برابر شیوع مربوط به لغو. صنعت خیره در بازپرداخت تا US$973 میلیون.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

یک مکان برای همه چیز و هر چیز در جای خود


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب