ویلا Foglia بازگشت را از کسب و کار غذا

برنی Foglia, از اکستر بازگشایی درهای ویلا Foglia پس از نزدیک به سه سال نبود. تونی Callaio | برای اعزام یکشنب

توسط NEWSSHANS در 2 تیر 1399
 Bernie Foglia, of Exeter, reopens the doors of Villa Foglia after nearly a three year absence. Tony Callaio | For Sunday Dispatch

برنی Foglia, از اکستر بازگشایی درهای ویلا Foglia پس از نزدیک به سه سال نبود.

تونی Callaio | برای اعزام یکشنبه

<p>Earlier in the week, Bernie Foglia, former owner of Villa Foglia, put a sign out in front of the his establishment he will reopen this weekend.</p> <p>Tony Callaio | For Sunday Dispatch</p>

پیش از آن در هفته برنی Foglia سابق صاحب ویلا Foglia قرار دادن یک علامت در مقابل خود استقرار او را بازگشایی این آخر هفته.

تونی Callaio | برای اعزام یکشنبه

<p>Bernie Foglia prepares pork for a dinner special at Villa Foglia in this file photo from 2016.</p> <p>Tony Callaio | File photo</p>

برنی Foglia آماده گوشت خوک برای یک شام ویژه در ویلا Foglia در این فایل عکس از 2016.

تونی Callaio | فایل عکس

<p>Foglia, 79, is looking forward to serving the public once again at his restaurant he opened 37-years ago, on Main St., Exeter.</p> <p>Tony Callaio | File photo</p>

Foglia, 79, است به دنبال به جلو به خدمت به مردم یک بار دیگر در رستوران خود را افتتاح کرد 37 سال پیش بر اصلی خیابان اکستر.

تونی Callaio | فایل عکس

اکستر – ویلا Foglia شده است یک عامل اصلی در قصبه اکستر برای بیش از 50 سال قبل از بستن در سال 2017. صاحب برنی Foglia احساس آن زمان به قطع خود را در صحن و لذت بردن از زندگی با خانواده اش. پس از سه سال از بازنشستگی برنی بازگشته است آغاز این آخر هفته.

زمانی که Foglia بازنشسته طرح خود را به فروش ساختمان که شامل یک آپارتمان در طبقه دوم و راه رفتن به دور از مواد غذایی صنعت خدمات او در پس از او 12 ساله بود.

در نهایت یک حزب علاقه مند را بیش از این رستوران تنها به بستن درهای خود را در پایان ماه فوریه. یک بار دیگر Foglia, 79 بود و نیاز به کسی که به اشغال رستوران.

زمانی که این بیماری همه گیر زده و با هیچ کس در نزد علاقه مند به مصرف بیش رستوران Foglia تصمیم به بازگشت به بازار – این بار با یک پیچ و تاب.

"من تمام درها بسته شده در Aug. 1, 2017," Foglia گفت. "من تقریبا هیچ کاری و بهره گیری از زندگی من است."

او و توسط, کارن, دو دختر, ماریا, 35 و ترزا و 32 هر دو دور زندگی می کنند. ماریا در شهر نیویورک ساکن در حالی که ترزا در چین زندگی می کند آموزش مدرسه.

"هر دو بچه ها من در داغترین نقاط در جهان با کروناویروس و ما نگران" Foglia اعتراف کرد. "آنها می توانند در ماه زندگی می کنند اما تا زمانی که آنها خوب همه که تعداد."

با فرزندان خود در خارج از منطقه و کارن هزینه درآمد کافی به کار Foglia تصمیم به اجرای کسب و کار یک بار دیگر.

"من فقط رفتن به انجام take-out" Foglia گفت. "این بسیار سخت به نگه داشتن کارکنان آن را به ارزش باز کردن اتاق ناهارخوری, اتاق تا این زمان در اطراف, آن را, را از, و پذیرایی تنها."

Foglia خواهد شد با ارائه یک منوی کامل چهارشنبه از طریق شنبه ها از 11 صبح تا 8 بعد از ظهر

"من هنوز هم به ارائه و خارج محل تهیه غذا برای مراسم سوگ صبحانه یا ناهار احزاب کوچک و تمرین عروسی احزاب" Foglia گفت. "ما صندلی 65 در اتاق ناهارخوری بنابراین اگر کسی می خواهد حزب خود را catered ما می توانید آن را در اینجا و یا در سایت."

بیش از سه سال گذشته Foglia گفت که دریافت تماس های تلفنی از دیرین کاربران اعتراف آنها از دست رفته رستوران خود را.

"ما همیشه معروف برای ما مرغ Calabrese, گوشت گوساله, Calabrese, سوسیس گوشت خوک لغو احکام صادره ی و من استفاده می شود به برخی از به طور منظم است که خواهد آمد در چند بار در هفته برای ما فوق العاده" Foglia گفت. "حتی پس از من بازنشسته, من تا به حال برخی از مکالمات برای انجام برخی از نعمت برای مردم است."

"تا زمانی که من قادر به انجام آن من نگاه کردن و بگو با تشکر, رئیس,'" Foglia گفت. "من می دانم بچه ها من نصف من سن که دارای مشکلات جسمی, بنابراین من واقعا خدا را شکر که من می تواند انجام این کار است."

او پس از بازنشستگی در سال 2017 Foglia تا به حال رزرو در مورد بازنشستگی, اما خوشحال بود او تا به حال یک مستاجر برای کسب و کار. آخرین مستاجر تا به حال یک اجاره نامه-به-خود قرارداد اما آن کار نمی کند.

"آه من آن را از دست رفته" Foglia اعتراف کرد. "من از دست رفته من به طور منظم و دیدن بسیاری از مردم در آینده است."

Foglia قرار دادن علامت در مقابل رستوران این هفته اعلام بازگشایی ویلا Foglia.

"من خوشحال هستم در میزان بهره از این که من بازگشایی تا" Foglia گفت. "من قصد دارم به من نشانه ای قرار داده تا در مقابل ساختمان بسیار اندکی است."

برای سفارش و یا رزرو اتاق غذاخوری برای پذیرایی تماس 570-301-3132.

Foglia گفت: منو خواهد بود فقط به عنوان آن بود که او را نگه داشته و در کسب و کار برای چند دهه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب