وارنر طول می کشد اولیه 1-شات سرب بیش از Spieth در استعمار

هارولد وارنر سوم به بررسی توپ خود را که فرود بر روی یک پل پس از او توپ را روی گوه شات در 10 سوراخ در دور دوم

توسط NEWSSHANS در 24 خرداد 1399
 Harold Varner III examines his ball that landed on a bridge after his tee shot on the 10th hole during the second round of the Charles Schwab Challenge on Friday. Varner shot a 66 to take a one-shot lead. David J. Phillip | AP photo

هارولد وارنر سوم به بررسی توپ خود را که فرود بر روی یک پل پس از او توپ را روی گوه شات در 10 سوراخ در دور دوم چارلز شواب چالش در روز جمعه. وارنر شات 66 به گرفتن یک شات منجر شود.

David J. فیلیپ | AP photo

<p>From right, Zac Blair, Harold Varner III and caddie Rick Wynn observe a moment of silence to pay their respects to the memory of George Floyd on the 16th hole Friday.</p> <p>David J. Phillip | AP photo</p>

از راست زک بلر هارولد وارنر سوم و caddie ریک وین رعایت یک دقیقه سکوت برای ادای احترام خود را به حافظه جورج فلوید در 16 سوراخ جمعه.

David J. فیلیپ | AP photo

<p>Jordan Spieth hits out of the rough off the eighth fairway at Colonial during Friday’s second round.</p> <p>David J. Phillip | AP photo</p>

Jordan Spieth بازدید از خشن خاموش هشتم fairway در استعمار در طول روز جمعه دور دوم.

David J. فیلیپ | AP photo

فورت ورث تگزاس — هارولد وارنر III در زمان جای خود را در تاریخ در PGA Tour عصر تکنولوژی همه به خاطر یک سه گانه دیو.

Jordan Spieth او کمترین 36-نمره سوراخ در چهار سال. Rory McIlroy شات 63 با یک دیو در گذشته خود را سوراخ. قوی ترین زمینه از سال در گلف بازگشت به رقابت تولید All-Star قهرمانی در چارلز شواب به چالش بکشد.

جای تعجب نیست که یک تماشاگر تلاش برای دزدکی حرکت کردن به استعمار در روز جمعه. وجود دارد مقدار زیادی برای دیدن.

مرد نمی کنید بیش از حد دیدن خیلی قبل از این دوره مقامات متوجه کسی که به دنبال خروج از محل با چند تا از مردم در وهله اول. او در دویدن, کوتاه, سیاه و سفید تی شرت و بدون اعتبار است. او بسته بندی ارسال می شود.

"مشاهده از راه دور این است که یک زمین گلف است که همیشه اجازه دهید بهترین بازیکنان به بالا افزایش می یابد" گفت: McIlroy دو عکس پشت وارنر رفتن به تعطیلات آخر هفته. "شما باید در کنترل کامل از بازی خود را ضربه fairways آمار سبزی تبدیل برخی از putts. آره رهبران 'است که' گلف در حال حاضر. من فقط خوشحالم که در ترکیب است."

اگر باز دور از چارلز شواب چالش احساس مانند روز اول مدرسه بازیکنان به سرعت تنظیم به محیط آرام به عنوان PGA Tour تلاش می کند به راه اندازی مجدد از COVID-19 بیماری همه گیر.

آن را هنوز هم به حالت عادی بازگشت. برخی از 81 بازیکنان که از دست رفته قطع و در منشور به هیلتون سر را به چوب در اطراف برای پرواز. هر کس در پرواز خواهد بود آزمایش coronavirus شنبه.

و هنوز هم وجود دارد هیچ تماشاگران ساخت استعماری صدا بیشتر شبیه به یک کتابخانه. و در حالی که بازیکنان در حال گرفتن عادت کرده اند به birdies و عقاب استقبال با سکوت آن ارقام را در یکی دیگر از ابعاد به عنوان ریسک بالاتر است.

"آن را به سختی دریافت آدرنالین رفتن" آمریکا قهرمان باز گری جنگل گفت: پس از 67 چپ او سه عکس پشت سر گذاشت. "من فکر می کنم شما می توانید کمی بیشتر از این که این آخر هفته در شکار و کسانی که جریان آب, اما آن را متفاوت بدون جمعیت. شما رو به نوعی که رفتن آدرنالین خود را."

وارنر تا به حال مقدار زیادی از جریان آب پس از اولین توپ را روی گوه شات در شماره 10 رفت روی پل منجر به یک ضربه پنالتی و در نهایت یک سه گانه دیو است که به سرعت به او زدم از سهم منجر شود. هیچ نگرانی. او پاسخ داد: با هشت birdies و جایی در کتاب رکورد با 66.

آشنایی به ShotLink دوران در سال 2003 آن را بالاترین نمره در تور PGA توسط یک بازیکن است که در آغاز خود را دور با یک سه گانه دیو. او در 11-تحت 129 پایین ترین 36-سوراخ نمره خود را حرفه ای.

"نه شروع من می خواستم اما این فقط بخشی از گلف" وارنر گفت. "اگر من می خواهم که سه برابر گذشته آن را اضافه کرده اند تا به همان. این فرصت بزرگ را از رفتن به تعطیلات آخر هفته است."

یکی از چهار PGA Tour بازیکنان از میراث وارنر شد در ورزشگاه پنج شنبه در این لحظه سکوت که این سفر در حال انجام است هر روز در 8:46 صبح به عنوان یک ادای احترام به جورج فلوید و زمان انعکاس بیش نژادی و بی عدالتی ها و نا آرامی های مدنی. این زمان او تا به حال 10 پا مرغک شانس در par-3 16th, زمانی که او شنیده ام سه انفجار کوتاه از شاخ به توقف بازی.

"من فقط می خواستم به که توپ فقط به من به حتی (برای دور)," وارنر گفت. "من واقعا فقط متمرکز در برخی از بازی گلف خوب است. آن را بسیار سرد است که این سفر انجام شده است که, اما زمانی که شما در خارج وجود دارد, شما فقط در حال حاضر. خوب من بود به هر حال. من نمی دانم, مرد, من فقط تلاش برای ایجاد یک مرغک."

او رهبری یک بیش از Spieth که شات 65 با وجود چهار توپ دو دیو از 30 فوت و Bryson DeChambeau که بازی دیو-رایگان خود را 65.

Collin Morikawa Morikawa (67) و Xander Schauffele (66) پیوست McIlroy در 9-تحت 131 با جاستین توماس (68) و جاستین رز (69) در میان کسانی که دیگر ضرب گلوله کشته است.

Birdies نمی شد در تامین کوتاه مدت در یک روز دیگر پر از داغ آفتاب, اما نه تماشاگران.

پلیس می گوید یک مرد عبور از یک پل عابر پیاده در نزدیکی محیط استعماری کردم از طریق حصار در نزدیکی بوته در گوشه ای از این دوره فراتر از چهارمین سبز و به تماشای برخی از گلف. یک دوجین یا بیشتر دیگران peeked از طریق هجز و حصار در امتداد جبهه نه. دو شرکت چادر در خانه ها پوشش خیابان ها در پشت نه پر شد.

که میزان سر و صدا.

"من آرزو می کنم وجود دارد برخی از طرفداران فردا" وارنر گفت. "هنگامی که آن را به می آید که در اطراف بچه ها بسیار طبیعی است اما وقتی که می آید به طرفداران و تماشاگران این طبیعی نیست در همه."

اگر گلف احساس مانند آن را به آرامی برگشت به حالت عادی همان را می توان گفت برای Spieth, winless پس از سال 2017, انگلیسی, باز.

بیش از putts او ساخت آن fairways Spieth نگه داشته برخورد همراه با یکی از نفیس تراشه که منجر به 65 و مشاجره رفتن به تعطیلات آخر هفته. تنها اشتباه شد با در نظر گرفتن سه putts از 3 فوت است که منجر به دو دیو.

"من احساس می کنم به خودم برخی از گریس می گویند 'من واقعا تمرین است یک تن از کسانی که نوع کوتاه برد putts,'" Spieth گفت. "کسانی هستند که در آن شما فقط باید یک تن از آنها را هنگامی که شما در حال بازی در رقابت, اما شما در حال چیدن آنها در بسیاری از اوقات هنگامی که شما در حال بازی به طور منظم دور از گلف در خانه."

ارواح خود را بالا عنوان شد بسیاری از دیگران که بهره گرفته از خوب به ثمر رساند آب و هوا و به سادگی در حال بازگشت به محل کار مهم نیست که چقدر متفاوت است با تست حرارتی خوانش و هیچ کس در اطراف آنها.

"این احساس به عنوان طبیعی به عنوان آن می تواند من حدس می زنم" McIlroy گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن