با استفاده از 'صورت دونفره,' a new doc قطاری ضد تجاوز پاکسازی

توسط جیک COYLE منابع ناشناس در مستند کرده اند که اغلب به کاهش سایه های صوتی-تحریف شکل — و یا حتی بدتر, pixelat

توسط NEWSSHANS در 10 تیر 1399

توسط جیک COYLE

منابع ناشناس در مستند کرده اند که اغلب به کاهش سایه های صوتی-تحریف شکل — و یا حتی بدتر, pixelated تاری.

اما یک مستند جدید اکران سه شنبه در HBO است با کمک از فن آوری های پیشرفته دیجیتال رفته به بیشتر طول به حفظ محرمانه بودن منابع آن در حالی که هنوز انتقال خود را به بشریت است.

کارگردان دیوید فرانسه در مورد یک خط لوله زیرزمینی ایجاد شده برای نجات جامعه چچن از روسیه و جمهوری که در آن دولت برای چندین سال . در این عمدتا مسلمان منطقه در جنوب روسیه حکومت قدرتمند رمضان قدیروف, LGBTQ چچن بوده است و بازداشت و شکنجه و کشته شدند.

فرانسه فیلمساز پشت "چگونه برای زنده ماندن یک طاعون" و "مرگ و زندگی مارشا P. جانسون" مشغول به کار در پنهان کاری با روسیه همجنسگرایان شبکه یک گروه تشکیل شده برای کمک به نجات, گی چچن و پیدا کردن آنها پناهندگی در خارج از کشور. اما فرانسه تا به حال یک معضل است. او نمی تواند فاش کردن هویت و یا چهره از شخصیت های اصلی است. زندگی خود را وابسته به ناشناس ماندن.

در عین حال فرانسه هنوز هم می خواستم به صادقانه نشان می دهد که محاکمه آنها پایدار. این یک تراژدی بود که نیاز به یک صورت است. این بدان معنی است که هیچ یک از روش های قدیمی از cloaking منابع ناشناس به کار می کنند.

"آنها dehumanizing," فرانسه در مصاحبه ای گفت:. "من معتقدم یکی از دلایل ما نبوده است شنیدن در این مورد در حال انجام جنایت علیه بشریت در جنوب روسیه است که ما شده اند قادر به شنیدن از مردم و افرادی که دچار این غیر قابل بیان ، زمانی که تنها شهادت یک جرم و جنایت این قدر می آید از افرادی که در پشت پرده آن را فاقد همدلی عمومی است که این داستان واقعا سزاوار."

فرانسه نمی دانم که چگونه او را حل و فصل مسئله اما او وعده داده کسانی که او است که او را به نوعی پنهان کردن آنها را. پس از جستجو و آزمایش طیف وسیعی از روش های فرانسه در حل و فصل یک رمان یکی: در "خوش آمدید به چچن" چهره تمام LGBTQ چچن جایگزین شده است با استفاده از هوش مصنوعی است. این کمی مانند مستند پاسخ به "ایرلندی" یا نوع دوستانه نسخه

چهره دیده می شود در "خوش آمدید به چچن" تعلق دارند و در واقع به 22 داوطلب که چهره شدند تحمیل شده بر مردم در این فیلم است. بسیاری از آنها تجاوز فعالان در نیویورک است. به صورت "دو برابر" به ضرب گلوله کشته شدند در یک صفحه آبی مرحله و تبدیل به الگوریتم است که با یادگیری ماشین می تواند به صورت دیجیتالی ماسک افراد از این فیلم است. صداهای مختلف بودند جایگزین هم.

"هیچ کس تا به حال واقعا اقدام پیش از این گفت:" فرانسه است. "و اکثر مردم گفت: این غیر ممکن بود. معلوم شد آن را بسیار نزدیک به غیر ممکن است اما غیر ممکن نیست."

فن آوری توسعه یافته توسط معمار نرم افزار رایان Laney. و اجرای آن تصمیم گرفته شد از طریق یک مطالعه سازمان یافته توسط کالج دارتموث استاد Thalia Wheatley, یک متخصص در علوم مغز. او نشان داد 109 دانش آموزان جلوه های بصری مختلف گزینه های "خوش آمدید به چچن" به تعیین که یکی منتقل همدلی بهترین و اجتناب از یک "uncanny valley" اثر. (دیگر کمتر گزینه موفق شد با استفاده از فیلترها برای ارائه این فیلم به افراد کارتونی کاریکاتور.)

هنوز هم اضافه کرد که در صورت دو برابر در طول این فیلم خسته کننده, ماه-فرایند طولانی به این نتیجه رسیدند که تنها یک هفته قبل از اکران فیلم "خوش آمدید به چچن" در فستیوال فیلم ساندنس در ماه ژانویه است. "The Irishman" با مقایسه آن تغییر بازیگران و چهره بسیار برنامه ریزی شده و صحنه با دقت هماهنگ حرکت دوربین. فرانسه مستند پر بود از حركات نامنظم از هر دو دوربین و مردم است.

در هر مرحله از راه فرانسه و سردبیران مشغول به کار بر روی رمزگذاری درایوها و هرگز اجازه خود فیلم اصلی با چهره واقعی لمس اینترنت و یا حتی یک کامپیوتر که قبلا به اینترنت متصل است. آنها ویرایش در آنچه که فرانسه خواستار پنجره پناهگاه در لس آنجلس.

"به آن اضافه شده است بسیاری از زمان به کار ما" گفت: فرانسه "اما آن را به ما یادآوری روزمره چه خبر بود و چه آن را به معنای کسانی است که جان شد با ما به اشتراک گذاشته و ما را واگذار و در های زندگی خود را با مخاطبان گسترده تر."

___

دنبال AP فیلم نویسنده جیک Coyle در توییتر درtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن