راه متحده جایگزین بعد از مراقبت با اعمال مراقبت'

داوطلب جوزی لنت, 39, از بالای کوه حمل بخش از یک تخت خواب کودک ساخته شده از چوب کاج در طول سالانه ایران راه و

توسط NEWSSHANS در 30 اردیبهشت 1399
 Volunteer Josie Lent, 39, of Mountain Top, carries sections of a child’s bed made of pine wood during the annual United Way of Wyoming Valley’s Day of Caring event last year at the Power Engineering Corporation in Plains Township. Times Leader file photo

داوطلب جوزی لنت, 39, از بالای کوه حمل بخش از یک تخت خواب کودک ساخته شده از چوب کاج در طول سالانه ایران راه وایومینگ دره بعد از, مراقبت, رویداد سال گذشته در قدرت شرکت مهندسی در دشت های شهرستان.

بار رهبر فایل عکس

با توجه به در حال انجام COVID-19 بحران United Way of Wyoming دره ساخته شده است دشوار است تصمیم به لغو آن سالانه داوطلب محور بعد از, مراقبت, برنامه ریزی شده برای ژوئن 25 و جایگزینی آن با تشویق فرد اعمال محبت و مراقبت.

"COVID نمی تواند ضرب و شتم مراقبت" است که موضوع ایران راه جدید دوباره تصور "اعمال مراقبت" ارتقاء برنامه ریزی شده بین ماه های ژوئن 25 و 29 ژوئن.

"راه متحده از ایالت وایومینگ دره بعد از, مراقبت است 29-سال سنت و ما دل به لغو آن, این سال, اما ایمنی می آید برای اولین بار گفت:" بیل جونز رئیس/مدیر عامل شرکت راه متحده از ایالت وایومینگ دره. "در صحبت با بسیاری از داوطلبان ما بیشتر واقعا می خواهید به ادامه روح کمک به دیگران. ما بر این باوریم که اعمال کوچک از مراقبت و مهربانی را در طول این زمان دشوار را اضافه کنید و هنوز هم فوق العاده اثر مثبت بر جامعه ما است."

به جای آن از سنتی مبتنی بر پروژه بعد از, مراقبت, United Way of Wyoming دره درخواست افراد در سراسر ایالت وایومینگ ولی برای ایجاد خود عمل مراقبت با انجام یک عمل خوب و نشان دادن محبت به خانواده و دوستان و یا همسایه ها. این سازمان خواسته است همه کسانی که شرکت برای ارسال یک عکس در ایران راه از دره Facebook یا Instagram صفحات.

مهلت ثبت نام برای اعمال مراقبت ژوئن است 5.

اعمال مراقبت آغاز خواهد شد در ژوئن 25 و اجرا از طریق ژوئن 29. داوطلبان باید چهار روز به انجام عمل خود را از مراقبت و ارسال تصویر به رسانه های اجتماعی. اولین 400 داوطلبان سنین 18 سال و بالاتر به ثبت نام را دریافت خواهد کرد "COVID نمی تواند ضرب و شتم مراقبت" تی شرت و هر کسی که پست یک عکس از خود مراقبت به عمل خواهد وارد شود در نقشه کشی به برنده 100 دلار کارت هدیه برای یک takeout شام در رستوران های محلی. ایالات راه را انتخاب برندگان 10.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب