درک Antifragile کد

این غیر ممکن است به از طریق زندگی بدون مواجهه با ناملایمات در برخی از نقطه. همانطور که بودا گفت: "زندگی رنج می

توسط NEWSSHANS در 27 اردیبهشت 1399

این غیر ممکن است به از طریق زندگی بدون مواجهه با ناملایمات در برخی از نقطه. همانطور که بودا گفت: "زندگی رنج می برند." این است که لزوما یک تیره رویکرد به زندگی است. این فقط یک اعتراف ساده از حقیقت است. زمانی که شرایط نامطلوب و یا افرادی که در زندگی ما این است که چگونه ما در پاسخ به این سختی است که ما را متفاوت از یکدیگر است.

در کتاب خود Antifragile: چیزهایی که به دست آوردن از اختلالفیلسوف Nassim Nicholas Taleb به بررسی مفهوم شدن "antifragile." چه طالب تلاش می کند برای قرار دادن به جلو است که برای زنده ماندن در یک جهان است که توسط اداره هرج و مرج و عدم قطعیت ضروری است نه فقط بهبود یافتن از موانع اما در واقع به رشد و جستن به عقب قوی تر از قبل از شما بودند. این چیزی است که در حال antifragile همه چیز در مورد.

Black swan کد

در کتاب قبلی طالب با اشاره به black swan رویداد به عنوان یکی که بی سابقه و غیر قابل پیش بینی. آن را می سازد یک تاثیر قابل توجهی در جامعه و چگونه آن را عمل می کند, اما زمانی که آن را بیش از و چیزهایی که بازگشت به قبل از آن است که به دروغ به بینی شده است یک وضعیت که می توانست پیش بینی و کنترل می شود.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

سیاه و سفید قو نظریه مشخصه یک رویداد است که می آید به عنوان یک شگفتی می سازد یک تاثیر قابل توجهی در جامعه است و با مشاهده حقیقت به عنوان چیزی که می توانست پیش بینی و کنترل می شود. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

از زمان همه گیر وضعیت یک مثال کامل است. در حالی که CCP coronavirus همچنان به معنای واقعی کلمه تغییر زندگی ما در سراسر جهان شما می توانید مطمئن باشید از نظریه های مختلف از "صاحب نظران" خواهد شد که اتصال نامرئی نقطه و ادعا می کنند که کامل توضیح برای چه این همه به دست می آمد و آنچه که ما می تواند انجام شود بهتر به آن رسیدگی است. این نظریه ملزم به سیل اینترنت در سال به آمده است.

طالب تنش در ساختمان خود و موقعیت خود را در چنین راهی است که شما رشد و بیرون آمدن قوی تر به دلیل چنین شرایطی به جای فقط با هدف "گزاف گویی."

سطوح

گسترش بیشتر در این مفهوم طالب طبقه بندی شده همه مردم و سازمانها مفاهیم و سیستم های به سه دسته.

1. شکننده

افراد تحت این دسته ضعیف هستند توسط قوها سیاه و در نهایت تسلیم شدن به آنها. آنها لازم نیست که دانشکده به چالش و سعی کنید برای جلوگیری از هرج و مرج آنجا که آنها می توانند. آنها بسیار بسیار "شمشیر داموکلس" وضعیت بازی کردن در جایی که کوچکترین اشتباه و یا تهدید می تواند لرزش پایه های خود را. آنها نمی باید توانایی برای انطباق با وضعیت منفی. افراد تحت این دسته می تواند هر چیزی از مردم در موقعیت های قدرتمند آنهایی که با شدت بهینه سازی برنامه ریزی که نمی تواند به یک بافر برای سناریوهای غیر منتظره و یا بزرگ شرکت های چند ملیتی است که در حال لت و پار در نوار قرمز است.

2. انعطاف پذیر

افراد تحت این رده طراحی شده برای بی پیرایه باقی می ماند به یک نقطه در صورت غیر منتظره از ناملایمات. طالب با استفاده از ققنوس نماد انعطاف پذیر در افراد است. افراد انعطاف پذیر در پشت سر هم با بودایی و فیلسوفان رواقی که اصرار برخی از "بی تفاوتی" را تغییر دهید. آنها این دانشکده به گزاف گویی پس از سختی. هر چند از آن است که نسبتا حالت بهتر بودن از بودن شکننده طالب معتقد است که آن را نمی خواهد کافی است در یک محیط آشفته.

(Image: Screenshot / YouTube)

افراد انعطاف پذیر در پشت سر هم با فیلسوفان رواقی که اصرار برخی از "بی تفاوتی" را تغییر دهید. (تصویر: Screenshot / YouTube)

3. Antifragile

Antifragile مردم و یا مفاهیم طراحی شده اند و یا توسعه یافته برای به دست آوردن قدرت از شرایط نامطلوب. آنها نه فقط زنده ماندن black swan آنها رشد در آن. آنها بیشتر برای به دست آوردن از دست دادن به هنگام مواجهه با ناملایمات. کیفیت بودن antifragile شامل حال چالاک و سازگار را تغییر دهید. کمتر بیشتر است برای این موضوع. یکی دیگر از مشخصه کلیدی antifragile افراد است که آنها را لایه لایه با افزونگی. معمولا سیستم در ابتدا برای حداکثر راندمان در یک محیط طبیعی. آنها به ندرت مجهز به موانعی که نگه دارید تا در شرایط نامطلوب. Antifragile سیستم ها در واقع با طراحی "ناکارآمد" در یک محیط طبیعی به عنوان آنها طراحی شده اند به رشد غیر طبیعی و محیط است که از قضا به طور معمول رخ می دهد در برخی از نقطه.

با توجه به medium.com: "ضد شکنندگی بر عشق از خودانگیختگی گرفتن و داشتن خطرات به عنوان آنها می آیند در ساخت بسیاری از ما در برخورد با ناشناخته ها. آن relegates معنی نسبت قدرت انعطاف پذیری و سرسختی به جای اذعان که زندگی به مراتب بهتر بازی در امن طیف عملی حساسیت."

بنابراین antifragile است که پیش بینی شده توسط Taleb به آنچه شما نیاز به هدف برای رسیدن به موفقیت قابل توجهی در جهان است که به طور مداوم می اندازد ابهامات و هرج و مرج در مسیر خود را.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

چگونه به ضرب و شتم بدهی با بدهی با گلوله برف زدن


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب