مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد ما آهسته ویروس تست برای جلوگیری از بد آمار

توسط KEVIN FREKING TULSA, Okla. (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز شنبه گفت او خواسته دولت برا

توسط NEWSSHANS در 1 تیر 1399

توسط KEVIN FREKING

TULSA, Okla. (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز شنبه گفت او خواسته دولت برای کاهش coronavirus تست چون قوی تست می شود تا بیش از حد بسیاری از موارد COVID-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: حامیان در مبارزات انتخاباتی خود تجمع که آمریکا را آزمایش کرده است 25 میلیون نفر به مراتب بیشتر از هر کشور دیگر. "بد قسمت" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که گسترده آزمایش منجر به ورود بیشتر موارد ویروس.

"هنگامی که شما انجام تست تا حدی که شما در حال رفتن به پیدا کردن بیشتر مردم شما در حال رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "بنابراین من گفت: من به مردم, 'آهسته تست کردن لطفا.' آنها تست و آنها تست."

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به برگزاری اولین رالی در 110 روز با وجود نگرانی از مقامات بهداشت محلی است که در آن می تواند منجر به گسترش بیشتر ویروس در تولسا. بسیاری از کسانی که در حضور کاهش یافته است به پوشیدن ماسک.

شیوع بیماری را کشته است در مورد 120 ، 000 نفر در ایالات متحده و نزدیک به یک و نیم میلیون نفر در سراسر جهان با توجه به تعداد دانشگاه جانز هاپکینز اگر اعداد حقیقی هستند که بالاتر است.

تعداد تازگی تایید موارد در هر روز افزایش یافته است و از حدود 21,400 دو هفته پیش به 23,200 با توجه به خبر مربوط به تجزیه و تحلیل. و در فلوریدا گرجستان تگزاس و آریزونا — متحده که سست اقامت خود را در خانه و محدودیت های اولیه — روزانه مرگ و میر شده اند بی سر و صدا در حال افزایش از اوایل ماه ژوئن است.

افزایش تعداد مورد می تواند تا حدی بود توضیح داد: با گسترده تر در دسترس بودن تست است. موارد خفیف که قبلا کشف نشده به دلیل محدودیتی که می تواند آزمایش می شود در حال حاضر نشان دادن در اعداد است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب