مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن برنده پنسیلوانیا اولیه در میان ناآرامی های همه گیر

By علامت گذاری به عنوان SCOLFORO و مارک لوی HARRISBURG, Pa. (AP) — پنسیلوانیا برگزار اولیه انتخابات روز شنبه د

توسط NEWSSHANS در 14 خرداد 1399

By علامت گذاری به عنوان SCOLFORO و مارک لوی

HARRISBURG, Pa. (AP) — پنسیلوانیا برگزار اولیه انتخابات روز شنبه در میان ناآرامی های مدنی یک بیماری همه گیر معرفی جدید ماشین های رای گیری در برخی از شهرستان ها و این اولین پست الکترونیکی-در انتخابات که تحت فشار قرار دادند county انتخابات دفاتر به محدودیت های خود را.

در نتیجه از بالاترین مشخصات مسابقه در انتخابات بود نتیجه گیری: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن بلامنازع برای حزب خود را نامزد هر دو برنده اصلی خود را روز سه شنبه در پنسیلوانیا است.

عدم نمايش در نتیجه ریاست جمهوری اولیه و تعداد زیادی از رای دهندگان تصمیم گرفتند که برای رای دادن از طریق پست به معنای مشارکت مردم نور بود.

هنوز رای دهندگان در برخی از مکان های خرید و فروش شد با دیر رسیدن به پست الکترونیکی-در آراء و چشمگیر تحکیم از حوزه های رأی گیری در فیلادلفیا پیتسبورگ و Montgomery County برای مقابله با این مشکل از استخدام نظرسنجی کارگران ترس از coronavirus.

در نهایت بیش از 1.8 میلیون رای دهنده برای اعمال یک ایمیل و یا غایب رای گیری فوق العاده انتظارات توسط مقامات دولتی برای اولین از دولت جدید رای-توسط-mail قانون و رسم هشدارهای است که بسیاری از, مسابقه, نتایج به تعویق خواهد افتاد به خوبی گذشته شب انتخابات.

مقامات در فیلادلفیا و حومه آن به ویژه بوده و نگران آن است که رای دهندگان نمی خواهد خود را دریافت برگه های رای در زمان اداره پست به بازگشت آنها روز سه شنبه 8 p. m. مهلت.

دو به شدت پرجمعیت حومه فیلادلفیا شهرستان در روز سه شنبه برنده دادگاه گسترش شمارش پست الکترونیکی-در رای گیری یک روز پس از رژیم صهیونیستی است. تام گرگ مشابه جهت فیلادلفیا و پنج شهرستان با تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ مواج.

در Bucks County, صفحه اصلی به 461,000 ثبت نام رای دهندگان یک قاضی حکم داد که این شهرستان می تواند هر تعداد رای که می رسند با 9 ژوئن به عنوان طولانی به عنوان آنها در شهریور ماه ژوئن 1. در Delaware County خانه به 405,000 رای دهندگان یک قاضی به بخش اضافی 10 روز به شمارش آراء در حدود 400 رای دهندگان که رای تا به حال حتی شده از طریق پست به آنها را قبل از سه شنبه.

در ضمن در فیلادلفیا خطوط سیاسی در تثبیت رای گیری مکان های ساخته شده به طور موقت بدتر در برخی از مکان های شکسته ماشین های رای گیری و تحویل mix-ups از ماشین های رای گیری در دیگر حوزه های رأی گیری را در Philadelphia Inquirer .

با وجود چالش های وزارت امور خارجه گفت: سه شنبه شب که انتخابات رفته بود هموار.

نظر سنجی باز در 7 صبح و در بسته 8 بعد از ظهر با اجتماعی فاصله قوانین در محل در هنوز باز مکان.

وجود دارد تنها یک رقابتی اولیه در میان ایالت نژاد: شش راه مسابقه در مقدماتی حزب دموکرات برای حسابرس به طور کلی. نامزدهای دیگر در دیگر ایالت نژاد در انتخابات دادستان کل و خزانه دار بلامنازع شد.

تمام 18 ایالت از اعضای مجلس نمایندگان ایالات متحده به دنبال انتخاب مجدد اگر چه تنها دو را مخالف اصل مطلب. یکی از آنها پیتسبورگ مایک دویل از حزب دموکرات و رئیس دولت هیئت برنده اصلی خود را به عنوان او به دنبال یک 14th مدت است. در قوه مقننه همه 203 کرسی مجلس و نیمی از 50 عضو مجلس سنا هستند تا این سال است.

اولیه رای دهندگان را نیز انتخاب نمایندگان و تناوب برای دو حزب عمده' ریاست جمهوری نامزدی.

قانونگذاران اولیه انتخابات از مارس 28 برای جلوگیری از ارتفاع پنسیلوانیا سنبله در coronavirus موارد و نامزدها و احزاب سیاسی خواسته اند که رای دهندگان به بازیگران برگه از طریق پست.

گرگ پست الکترونیکی-در رای گیری محدود است به فیلادلفیا, Allegheny, Dauphin, دلاور, ایری و Montgomery, استان ها, که در آن خود را اضطراری اعلام بیش از این اعتراضات فعال بود و از دوشنبه.

حزب جمهوری خواه به مقامات انتقاد گرگ را به عنوان غاصب قانونگذاران' قدرت و نقض قانون اساسی حمایت اطمینان حاصل شود که برابر قوانین رای دادن اما تا به حال نه آن را به چالش کشید در دادگاه سهشنبه شب. در سال 2012 پس از رژیم صهیونیستی است. تام کوربت یک جمهوری خواه استفاده می شود اجازه می دهد شهرستانهای استان است که تا به حال نزدیک به انتخابات دفاتر در روز قبل از انتخابات به دلیل Superstorm سندی به تمدید مهلت قبول غیابی.

رای دهندگان که نمی خود را دریافت رای گیری در این پست می توانید رای موقت در محل رای گیری. علاوه بر این برخی از استان ها ارائه شد رای رها کردن مکان.

در ضمن سه شنبه 22 شهرستان شد جاده-تست مقاله جدید مبتنی بر ماشین های رای گیری دستور توسط Wolf در سال 2018 به عنوان سدی در برابر انتخابات دخالت پس از مقامات فدرال گفت: هکرها روسیه را هدف قرار داده بود سیستم انتخابات در پنسیلوانیا و کشورهای دیگر در سال 2016 انتخابات.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن