طوفان گرمسیری کریستبل تساوی نزدیکتر به ما سواحل خلیج فارس

NEW ORLEANS (AP) — re-انرژی طوفان گرمسیری کریستبل ادامه پیشروی آن به سمت آمریکا در سواحل خلیج فارس (یکشنبه داش

توسط NEWSSHANS در 18 خرداد 1399

NEW ORLEANS (AP) — re-انرژی طوفان گرمسیری کریستبل ادامه پیشروی آن به سمت آمریکا در سواحل خلیج فارس (یکشنبه داشتن باعث یک گردباد در فلوریدا آورده و باران های سنگین که در حال حاضر باعث جاری شدن سیل و رانش زمین در مکزیک و مرکزی امریکا است.

پس از تضعیف به افسردگی گرمسیری در حالی که در حال حرکت بر روی زمین در مکزیک ساحل خلیج فارس کریستبل به رهبری بازگشت به جنوب خلیج مکزیک از جزیره یوکاتان در روز جمعه و طراحی شده را به یک طوفان گرمسیری. پیش بینی گفت: این امر می رسند در خاک ایالات متحده آمریکا اواخر روز شنبه بود اما انتظار نمی رود به رشد را به یک طوفان.

Squalls گرمسیری با نیروی باد رسیده دهان از رودخانه می سی سی پی توسط صبح روز یکشنبه و شرایط انتظار می رود به وخامت است. ملی طوفان در مرکز میامی گفت. کریستبل حداکثر پایدار باد باقی مانده در 50 مایل در ساعت (85 kph) و آن را در حال حرکت شمال در 12 مایل (19 کیلومتر) محور حدود 140 مایل (225 کیلومتر) جنوب-جنوب غربی از دهان از رودخانه می سی سی پی.

ملی طوفان مرکز گفت: طوفان شد و انتظار می رود به آرامی تقویت تا ساخت ریزش زمین یکشنبه شب در کنار ایالات متحده در سواحل خلیج فارس.

اما طوفان در حال حاضر ساخته شده است و حضور آن احساس دوشنبه شب با یک گردباد است که لمس کردن در نزدیکی مرکز شهر اورلاندو خدمات ملی آب و هوا گفت. چرخان فقط از دست رفته یک گروه از معترضان در دریاچه Eola در حدود 7:30 p. m. به نظر می رسد به هیچ صدمات اما اندام درخت بودند زدم و وجود دارد گزارش ها از قطع برق.

"بله, آن است که مربوط به طوفان گرمسیری است که به خوبی به ما و غرب" گفت: Scott Kelly, یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در ملبورن فلوریدا. "اما طوفان گرمسیری ارائه مقدار زیادی از سطح پایین برشی و اجازه داده است که برای برخی از گردباد به شکل بیش از مرکزی فلوریدا است."

تهدید برای گردباد ادامه خواهد یک شبه او گفت:.

طوفان مرکز گفت: این طوفان می تواند باران های سنگین از شرق تگزاس به فلوریدا آخر این هفته و اوایل هفته آینده. یک طوفان گرمسیری هشدار was posted برای شمال خلیج مکزیک و سواحل از Intracoastal شهر لوئیزیانا به میامی فلوریدا مرز. موج طوفان هشدار و ساعت در اثر بودند در لوئیزیانا و می سی سی پی با جاری شدن سیل تا 5 فوت (1.5 متر) انتظار می رود در بعضی از نقاط.

در لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز با اعلام وضعیت اضطراری به آماده شدن برای طوفان احتمالی ورود.

"در حال حاضر زمان برای ایجاد برنامه های خود را که باید شامل سنتی اورژانس موارد همراه با ماسک و ضد عفونی کننده دست به عنوان ما همچنان به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس" ادواردز گفت: در بیانیه ای که پنجشنبه منتشر شد.

روز جمعه او خواسته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اعلام پیش-ریزش زمین اضطراری برای دولت با توجه به طوفان تهدید.

"ما با اعتماد به نفس است که وجود خواهد داشت گسترده بارش باران های سنگین و ساحلی سیل" ادواردز گفت: در نامه ای به کاخ سفید است. "من پیش بینی نیاز به اورژانس محافظ اقدامات تخلیه و پناه برای مناطق با خطر بالا. طول امکان آبگیری ناشناخته است و به احتمال زیاد نیاز به پست-سیل فعالیت است."

Jefferson Parish, حومه شهر New Orleans به نام داوطلبانه تخلیه شنبه Jean Lafitte, کاهش Lafitte, Crown Point و Barataria به دلیل تهدید از طوفان موج جزر و مد بالا و سنگین باران. ساکنان خواست به حرکت وسایل نقلیه و قایق و اعضای کمپ به زمین بالاتر.

"ما می خواهیم به مطمئن شوید که ساکنان امن هستند که این طوفان رویکردهای بنابراین ما در حال بدست گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم را به طور کامل آماده" Jean Lafitte شهردار Tim Kerner جونیور گفت: بار جزئي/نیواورلئان مدافع.

یک جهت مشابه صادر شد شنبه برای چند Plaquemines جوامع اهل محله از جمله جک مبارک Grand فرعی رودخانه مرتل گروو دریاچه Hertiage, هارلم و Monsecour. از محله رئيس جمهور کرک Lepine گفت: منظور صادر شد به عنوان یک احتیاط.

"ما نیاز به اطمینان حاصل شود ساکنان محافظت می شود که این طوفان به تساوی نزدیک, بنابراین ما در حال بدست گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم را به طور کامل آماده شده," او گفت:.

طوفان مرکز پیش بینی مسیر قرار می دهد آلاباما در کریستبل سمت شرق از جایی که مرکز ساحل می آید. هنوز هم در جنوب غربی بخشی از دولت انتظار می رود برای دریافت توفانی بادهای سنگین و باران, موج طوفان و احتمالا تورنادو به عنوان طوفان حرکت می کند و نزدیک به ساحل.

"یکشنبه خواهد بود بسیار مرطوب و باد می وزد به عنوان کریستبل عبور غرب از این منطقه با قرار دادن مرکزی سواحل خلیج فارس در "کثیف" سمت شرق از طوفان" آب و خدمات گفت.

کریستبل تشکیل این هفته در خلیج کامپچه از بقایای طوفان گرمسیری آماندا که فنر بود تا آخر هفته گذشته در شرق اقیانوس آرام و آمار مرکزی امریکا است. دو طوفان همراه به خیس کردن منطقه با به اندازه 35 اینچ (89 سانتی متر) از باران در برخی از مناطق بیش از گذشته هفته است. حداقل 30 مرگ و میر نسبت داده شده به دو طوفان و جاری شدن سیل و رانش زمین آنها انداخته.

در بکلر در جنوب مکزیک, Quintana Roo, دولت, 230 خانواده جدا شدند توسط باران و تا به حال به airlifted از دیوید لئون, مکزیک ملی مدنی دفاع هماهنگ در روز جمعه گفت. لئون اضافه شده است نور آسیب در 75 شهرداری در هفت متحده است.is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن