Tirico میزبانی زنده گلف از 1000 مایل دور

توسط داگ فرگوسن مایک Tirico بازگشت به نقش خود به عنوان میزبان یکشنبه در NBC زمانی که زنده گلف نشان داده شده اس

توسط NEWSSHANS در 26 اردیبهشت 1399

توسط داگ فرگوسن

مایک Tirico بازگشت به نقش خود به عنوان میزبان یکشنبه در NBC زمانی که زنده گلف نشان داده شده است که در تلویزیون برای اولین بار در بیش از دو ماه و او نمی تواند صبر کنید.

"کسی بیش از یک توپ و ما نمی دانیم نتیجه" Tirico روز جمعه گفت.

این است که به سختی به حالت عادی بازگشت.

خیریه پوسته بازی — Rory McIlroy و داستین جانسون در برابر ریکی فاولر و متی ولف — خواهد بود در سمینول باشگاه گلف افسانه دونالد راس طراحی در جنوب فلوریدا است که هرگز در تلویزیون دیده می شود.

Tirico خواهد بود در گوشه ای از دفتر کار خود در میشیگان برخی از 1300 مایل دور.

نرم بازگشت گلف شامل تست برای COVID-19 حرارتی خوانش اجتماعی فاصله و دسترسی محدود. می رود که برای تولید تلویزیون خدمه.

غنی لرنر از گلف کانال در حال انجام بازی توسط بازی با ان بی سی تحلیلگران پل Azinger و گری کخ. هر سه را در PGA Tour سرگرمی دفاتر در St. Augustine, Florida در حدود 200 مایل تا I-95.

استیو شن و ماسه و جری فولتس خواهد بود که تنها خبرنگاران در این زمینه. پرتاب در بازیکنان (بدون ویلچرهای), تلویزیون, تولید, خدمه, قوانین مقامات و بیش از 50 نفر هستند و انتظار می رود در سمینول.

"آن متفاوت خواهد بود نه اینکه در همان بخشی از کشور" Tirico گفت. "آن را نمی خواهد به شدت متفاوت است چرا که آن را نه به عنوان اگر من می خواهم به نشستن در یک برج به پایین نگاه در 18 سبز. و ما را تا پایان خواستار بسیاری از گلف یک مانیتور. اما این مسائل مانند دسترسی به, روش سوارکاری, اطراف, زمین گلف, تصویر عکس, دیدن فرود مناطق صحبت کردن با بازیکنان و توپ جمع کن و نصب مردم. که بخش قابل توجهی به من."

این همه بخشی از تنظیم زمانی که بیشتر ورزش بازگشت با فرض انجام می دهند.

آنچه باید کمک کند این است که ماهیت این رویداد به نام "TaylorMade رانندگی امداد." بازیکنان در حال اهدای خود را در زمان و UnitedHealth Group متعهد شده است که 3 میلیون دلار سهام است که به پرستاران آمریکایی بنیاد و CDC پایه بسته به اینکه کدام تیم برنده بیشتر پوست.

Tirico تجربه از سال های خود را در ABC هنگامی که آن را تلویزیونی پوسته اصلی بازی در شکرگزاری آخر هفته در کالیفرنیا صحرا زمانی که چهار بازیکن شامل امثال فرد زوج و علامت o'meara و گاهی اوقات تایگر وودز و فیل مایکلسون.

"بهترین پوسته, بازی, بازیکنان, صحبت," Tirico گفت. "اگر بازیکنان yapping شما می توانید اجازه دهید آنها را بروید."

این کمک می کند تا با داشتن McIlroy که همراه با شماره 1 بازیکن در جهان توسعه یافته به یکی از بزرگترین شخصیت. Tirico معتقد است که این می تواند یک شانس برای جانسون به انتقال برخی از بینش به شدت دستکمگرفتهشده چرا که او به طور معمول تنها شنیده ام در پست دور مصاحبه است که در آن او اغلب سهام که او ضربه زدن به توپ خوبی است.

و آن را یک فرصت برای ولف به معرفی خود به مخاطبان گسترده تر. پویا 21 ساله کالیفرنیایی, ولف بود به سختی یک ماه برداشته شود و از سال دوم دانشگاه ایالتی اوکلاهما زمانی که او برنده 3M باز کردن در مینه سوتا است.

"شما می توانید بسیاری از مردم تبدیل به مت ولف طرفداران اگر او بازی او نشان داد در مینه سوتا" Tirico گفت.

سپس دوباره هیچ کس را مجبور به رقابت برای نه هفته است. جانسون رفت و نزدیک به دو ماه بدون بازی. McIlroy بازی سمینول به تازگی با پدرش (عضو) و رئیس جمهور جیمی دان و ضربه زدن توپ خاموش سبز.

اما این فراتر از کیفیت.

"من فکر می کنم وجود خواهد داشت مولیگان برای بچه ها اگر آنها را بازی نمی کند و به خاطر آنها همه امضا برای این کار را برای دلایل درست به دلیل آن است که رفتن برای COVID امداد" Tirico گفت. "من فکر نمی کنم کسی از دست می دهد که یک راه خوب برای بازگشت به ورزش است."

Tirico برنامه ریزی شده بود در این حال شلوغ ترین تابستانی کار خود را. کنتاکی دربی های Preakness ایندی 500 مختلف المپیک محاکمه, انگلیسی, باز, بازی های المپیک است.

به جای او شده است میزبانی "ناهار بحث زنده" یک بار در هفته از دفتر خانه خود را. ثابت خود را در ورزش شده است به طور عمده مانند هر کس دیگری به تماشای قسمت های تکراری از لحظات بزرگ در ورزش است. چه ایستاده به Tirico بود نه نتیجه (که او در حال حاضر می دانستند) اما محیط زیست است.

"شما ببینید یک جمعیت شات و تعجب می کنم زمانی که شما در حال رفتن برای دیدن که دوباره," او گفت:. "در آن است برای رفتن به یک سال ؟ آن چیزهایی که من befuddled که برای هر حدس می زنم زمانی که ورزش عادی می آید."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب