نظر خود را: توییتر اوباش را نمی خواهد نژادی عدالت

هفته گذشته به ما بیشتر دلیل به این باور است که رئیس جمهور ما یک illiberal استبدادی بسیار شبیه به ولادیمیر پ

توسط NEWSSHANS در 21 خرداد 1399

هفته گذشته به ما بیشتر دلیل به این باور است که رئیس جمهور ما یک illiberal استبدادی بسیار شبیه به ولادیمیر پوتین و دیگر در خارج از کشور autocrats او را تحسین. در مواجهه با تظاهرات گسترده پس از قتل جورج فلوید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دادستان کل ویلیام Barr به نام پلیس به "تسلط" تظاهرکنندگان و تهدید به ارسال فعال وظیفه نیروهای نظامی به زانو در آوردن آنها.

در عین حال جنبش اعتراضی نشان داد خود را illiberal خط که همچنین باید مشکل هر کسی که نگران نژادی عدالت است. مانند هر شایسته آمریکا, من می خواهم برای زندگی در یک کشور که در آن مردم سیاه و سفید نیست مورد آزار و اذیت و قتل با مصونیت از مجازات توسط پلیس است. اما من فکر نمی کنم ما وجود دارد می توانید با رسانه های اجتماعی shame مبارزات که ایجاد و در عین حال بیشتر از ترس و عدم تحمل. خشن پلیس از کلمات ما نمی خواهد پایان خشونت پلیس و نژادپرستی; آن را حتی ممکن است همه چیز را بدتر با توانمند سازی مغلوب ساختن پیشی جستن و سرسپردگان خود را.

شاهد چرخه دیجیتال خشم پس از نیویورک تایمز یک op-ed در هفته گذشته توسط سناتور. تام پنبه R-ارک., که تکرار تهمت تقاضا نظامی برای پاسخ به اعتراضات. حمله در برابر رهبری می شد توسط اعضای خود newsroom که گردش یک صدای جیر جیر این ادعا که ستون "قرار می دهد سیاه @nytimes کارکنان در معرض خطر است."

بنابراین اگر شما فکر می کنم آن را یک ایده خوب برای بار برای انتشار پنبه قطعه استدلال رفت و شما باید دشمن — یا در بهترین حالت نسبت به مردم سیاه و سفید. و بنابراین بار' هیئت تحریریه ، "در دورانی که هر جنبه ای از جامعه باید مورد بررسی قرار Re: یا کمک یا نه به نژاد پرستی/سلطه اعتقادات آن را به من لذت بزرگ برای @nytimes به از دست دادن آن دسته از رهبران حفظ سیستم از بین می برد که بسیاری از زندگی!" یک پوستر توییتی.

شرایط این نقد ساخته شده معقول و منطقی بحث غیر ممکن است که یک مشخصه illiberal فکر همه جا: شما یا در اتوبوس یا اتوبوس بخشی از مشکل و یا بخشی از راه حل است. این بار در نهایت عذرخواهی برای پنبه op-ed با استناد به چند اشتباهی در آن است. اما آن را سخت به تصور کنید که چگونه بهتر واقعیت-چک کردن را staved کردن رسانه های اجتماعی اند که استوار بر این تصور است که ستون خود را آزار اقلیت. بنابراین تقریبا هر کس در سمت چپ وحی رو در خط و یا حداقل کمی زبان خود را — در حالی که از سوی دیگر ، پنبه اعالن در مورد چگونه او تا به حال در معرض تعصب و نامردی از نیویورک تایمز.

زمان سرمقاله صفحه ویرایشگر جیمز بنت پایین پا سهشنبه, آن را سخت برای پیدا کردن هر کسی دیگر از جمهوری خواهان گفت که در حال اجرا این قطعه یک ایده خوب بود. خصوصی, چند تن از لیبرال دوستان به من گفت که آنها به حمایت از تصمیم به انتشار پنبه ستون به دلیل آن تأکید ضروری تباهی از مغلوب ساختن پیشی جستن-عصر ایران. اما آنها هرگز می گویند تا در مکان های عمومی, دوستان من اضافه شده چون توییتر و اوباش خواهد آمد و پس از آنها.

چگونه می شود که یک چیز خوب برای مبارزه با بی عدالتی ؟ برای دو هفته گذشته ما شنیده مکرر خواستار صادقانه "گفتگو" در مورد پلیس و نژادپرستی در ایالات متحده است. اما شما نمی توانید یک مکالمه واقعی هنگامی که مردم می ترسند از گفتن چیزی اشتباه. نیست که ایجاد منصف شهروندان; این باعث می شود cynics که دهان کلمات درست.

آن را نیز تشویق دیجیتال پورنو ارسال مقاله مبدل به عنوان عدالت اجتماعی است. تمسخر miscreants در اینترنت می شود راه خود را برای ایجاد بیدار شد وضعیت. و بالاترین غرفه رفتن به nastiest پست.

که چه اتفاقی افتاده است پس از در حال حاضر بدنام قسمت آخر ماه در نیویورک'sCentral پارک که در آن یک سگ سفید صاحب به نام پلیس گزارش — دروغ — که او تحت تهدید از آمریکایی آفریقایی پرنده دیگر مسیحی کوپر. کوپر نمی شانه خالی کردن از شناسایی نژادپرستانه ابعاد این رویداد اما او همچنین خواست Twitterverse برای جلوگیری pillorying خود را مدعی.

"این یک کمی از دیوانگی من ناراحت کننده است که با" او گفت. "اگر هدف ما این است که به تغییر عوامل زمینه ای, من مطمئن هستم که این زن جوان داشتن زندگی خود را به طور کامل از هم جدا در خدمت این هدف است."

هیچ چیز انجام است. اوباش در ادامه به لوث او مدعی بود که رندر بین المللی pariah. نما به عنوان مسیحی کوپر مدافعان اجتماعی, رسانه های رزمندگان نادیده گرفته و آنچه که او در واقع می خواستم. آنها می خواستند خون. و آنها آن را کردم.

مانند Cooper, من موفق به دیدن چگونه هر یک از این آداب و رسوم از تحقیر و عذاب ما از هر گونه نزدیک شدن به عدالت برای جورج فلوید. آن است که خالص و فانتزی به تصور آنها را از هر کسی آگاه تر از نژاد پرستی یا بیشتر از تمایل برای به چالش کشیدن آن است. همه آنها را انجام خواهد داد این است که مردم از ترس به صحبت کردن و فکر می کنم.

و آنها اکو illiberal روح از رئیس جمهور تهمت که می خواهد چیزی بیش از برای ترساندن و تقسیم. او و ترافیک در ترس و شرم که ابزار سلطه و نه از عدالت. آنها می توانند شما را مجبور به دمر خوابیدن اما آنها را نمی توانید تغییر دهید قلب خود را. آنها حتی ممکن است سخت آن است.

جاناتان زیمرمن می آموزد آموزش و پرورش و تاریخ در دانشگاه پنسیلوانیا است. کتاب بعدی خود "آماتور ساعت: تاریخچه دانشگاه, تدریس در امریکا" منتشر خواهد شد در پاییز توسط دانشگاه جانز هاپکینز ،tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب