نظر خود را: در ادامه برای خدمت به مشتریان ما در حالی که یادگیری بیشتر از همه گیر

2020 شده است بی سابقه سال برای همه از جمله ما در شمال, خدمات بینایی. اما ما مانند بسیاری از سازمان ها گرفته

توسط NEWSSHANS در 3 خرداد 1399

2020 شده است بی سابقه سال برای همه از جمله ما در شمال, خدمات بینایی.

اما ما مانند بسیاری از سازمان ها گرفته اند و اقدامات احتیاطی لازم برای حفاظت از کارکنان و کسانی که به ما خدمت می کنند (بسیاری از آنها بیشتر در معرض خطر ابتال به COVID-19) در حالی که همه در حال نوآوری و انعطاف پذیر به اندازه کافی برای ادامه خدمات ضروری جامعه محلی ما نیاز دارد.

ما دیده ایم این را به عنوان یک فرصت برای تجربه آنچه که اغلب به یک واقعیت برای بسیاری از مشتریان ما. انزوای اجتماعی و روزانه وجود quarantining برای ما جدید است – این محصول از زمان همه گیر و فراگیر ملت ما. با این به ارمغان آورده است یک مقدار باور نکردنی از دردهای در حال رشد برای جامعه ما – مانند این که چگونه ما دریافت مواد غذایی و دیگر اقلام ضروری در امن و آسان راه ما چگونه جلوگیری از افسردگی زمانی که ما قادر به با دوستان و خانواده ما و چگونه برای مراقبت از نیازهای ما زمانی که همه چیز به راحتی در دسترس است.

این وضعیت یادآور قدرتمند از چه کسانی زندگی می کنند که با نابینایی و اختلال بینایی تجربه در طول زندگی خود به صورت روزانه. داشتن از دست دادن بینایی می تواند زندگی را بسیار به چالش کشیدن و منزوی – با بسیاری از مشتریان ما قادر به رسیدن به جامعه را به صورت منظم. آمار ایستاده پشت عواقب ناشی از این نوع زندگی به عنوان آنها نشان می دهد که زندگی در انزوا منجر به افسردگی و از دست دادن استقلال و کاهش کیفیت زندگی.

پس از سال 1918 جنوب, چشم, خدمات, ایستاده بود پشت ماموریت خود را برای کمک به نابینا و افراد در دستیابی به بهترین کیفیت ممکن از زندگی با ارائه دلسوز خدمات – سخت کار کردن هر روز برای مبارزه با این واقعیت از کسانی که مبتلا به کم بینایی.

برای ما 2020 و این بیماری همه گیر را تقویت عزم ما برای ارائه درست آن. چون ثابت شده که چقدر مهم آن این است که (و ما) به مشتریان ما. ما همیشه شناخته شده است که مشتریان ما تکیه می کنند و درک ما گروه برنامه نویسی برای این شانس را به ارتباط برقرار کردن با دیگران است. در حال حاضر ما می تواند واقعا برای خودمان چه اساسی آن است که به یک شبکه ای از مردم برای حمایت از ما. ما همچنین درک کنند که هنگامی که اقلام ضروری هستند به عنوان در دسترس به عنوان ما به آن می شود یک مانع برای زندگی به عنوان ما آن را می دانم.

این است که ما مجبور به دوباره تکامل به عنوان یک سازمان – چیزی است که ما انجام داده اند چند بار در طول قرن گذشته ، اما صادقانه ارائه این نوع کمک شده است به چالش کشیدن در این زمان. به عنوان بسیاری از مشتریان ما به سالمندان با از قبل موجود شرایط بهداشتی ما نگه داشتن ما فاصله یک اولویت است. اما آن را به ما داده است فرصتی برای توسعه های مختلف و راه های خلاقانه برای کمک به مشتریان ما, مثل, مجازی برنامه هایی که خود را اجتماعی و نیازهای آموزشی مناسب برای خانه خود را. خوشبختانه ما تا به حال موفقیت های بزرگ در این منطقه و انتظار می رود که این بدون شک تغییر چهره از خدمات ما در یک راه مثبت برای سال آمده است.

من فکر می کنم روشن است که همه ما تحت تاثیر قرار شده است و در حال برخورد با این بیماری همه گیر به روش های مختلف – اما من فکر می کنم همه ما می تواند در یادگیری یک یا دو چیز از کسانی که واقعیت بسیار شبیه به آنچه که همه ما تجربه برای (امیدوارم) فقط یک زمان کوتاه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که ما ارائه بر اساس سال (و در پاسخ به همه گیری) چک کردن وب سایت ما را در www.northeastsight.org.

سارا Gorgone Peperno رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت شرق خدمات بینایی. او با کمک یک ستون ماهانه به بار رهبر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب