راه به اموات

با توجه به اساطیر چینی, روح متوفی باید سفر را از راه به عالم اموات به صورت شاه از عالم اموات که ارائه حکم برای

توسط NEWSSHANS در 31 خرداد 1399

با توجه به اساطیر چینی, روح متوفی باید سفر را از راه به عالم اموات به صورت شاه از عالم اموات که ارائه حکم برای اعمال آنها متعهد هنگامی که زنده است. قضاوت و تصمیم می گیرید سرنوشت متوفی — برای صعود به بهشت را دوباره متولد می شود به عنوان یک انسان دوباره به تبدیل شدن به یک حیوان بعد از تولد دوباره و یا به قفل کردن و شکنجه در جهنم با 18 لایه های زیر اموات.

وجود دارد یک استثنا برای این قانون. دو نوع از مردم محروم از این فرایند است. اولین نوع از مردم هستند که ارتفاعات معنوی رسیده اند کمال است. آنها را مستقیما به بهشت است. نوع دوم از مردم کسانی هستند که بد انجام داده اند به حد کمال. آنها ارسال خواهد شد به طور مستقیم به 18 لایه ای از جهنم است.

واقع در Wawu کوه در شهرستان Meishan در استان سیچوان یک راه اسرار آمیز شده است لقب "راه به عالم اموات" و یا "جاده مرگ" به عنوان کسانی که پا در آن هرگز به عقب می آیند و هیچ کس نمی داند سرنوشت از دست رفته مردم است. Wawu کوه بزرگترین جنگل در چین, مساحت 145,000 هکتار است. این نیز طبیعی زمین شناسی, پارک, پوشش داده شده با جنگل سرسبز نادر گیاهان و ساکنان توسط هزاران نفر از با ارزش گونه های حیات وحش است.

مردم استفاده می شود برای آمدن به این منطقه برای پیدا کردن گیاهان نادر اما بسیاری ناپدید شد. به عنوان یک نتیجه مردم دور ماندن از این مسیر و دولت های محلی را ممنوع کرده است بازدید کنندگان از ورود. افسانه است آن است که این مسیر ساخته شده بود توسط یک تائو استاد ژانگ Daoling که اعمال اصول پنج عنصر و هشت trigrams در آن طرح و ساخت و ساز برای جلوگیری از اختلال از مردم در جهان سکولار.

Legend has it that this path was built by a Taoist master who applied the principles of five elements and eight trigrams in its layout and construction. (Image: Screenshot / YouTube)

افسانه است آن است که این مسیر ساخته شده بود توسط یک تائو استاد که اعمال اصول پنج عنصر و هشت trigrams در آن طرح و ساخت و ساز. (تصویر: Screenshot / YouTube)

برخی از مردم تصور میکنند که یک هیولا زندگی در این منطقه است. دیگران گفت که مردم گیجی پس از ورود به این محل است. مدرن ابزار علمی خرابی به طور کامل در داخل منطقه است. برای مثال قطب نما چرخش به چپ و راست و GPS نیز نتواند به تابع. مه پتو این جنگل در طول سال های انبوه درختان جلوگیری از نور خورشید و زمین ناهموار ایجاد چالش برای مردم برای شناسایی این جهت است که در آن آنها می رویم که مانع از اکتشافات و مطالعات.

برخی از مردم بر این باورند که عجیب و غریب و پدیده های ناشی از یک دمه از گاز سمی مضر برای بدن انسان اگر استنشاق. این بیانیه که به زودی رد شده توسط دانشمندان به عنوان تجزیه و تحلیل از یک درجه نمونه هیچ سموم در اطراف این منطقه است. دیگران گمان می کنند که هرج و مرج میدان مغناطیسی در این منطقه به نوعی باعث توهم و سردرگمی است.

(Image: Screenshot / YouTube)

برخی از مردم بر این باورند که عجیب و غریب و پدیده های ناشی از یک دمه از گاز سمی. (تصویر: Screenshot / YouTube)

کارشناسان که به مطالعه جغرافیای این منطقه یافت می شود که آن را در یک عرض جغرافیایی مشابه به عنوان مثلث برمودا و اتفاقا فوقالعاده پدیده قابل مقایسه است به عنوان به خوبی. پس از کشف آن در سال 1970 این مسیر همچنان به عنوان یک راز و هیچ کس قادر بوده است به آن را توضیح دهید. اما مردم محلی معتقد هستند که این واقعا جاده به مرگ است.

ترجمه شده توسط یوسف وو و ویرایش توسط Angela

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

دانشمندان دوباره ارزیابی راندمان چرا خروج با استفاده از نرده در فلات تبت


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب