که غریب از D-روز اذکار ضربه گیر

توسط RAF CASERT COLLEVILLE-سور-مر فرانسه (AP) — سپیده صبح در شنبه چارلز Shay ایستاده بود تنها و بیکس و بدون هر

توسط NEWSSHANS در 17 خرداد 1399

توسط RAF CASERT

COLLEVILLE-سور-مر فرانسه (AP) — سپیده صبح در شنبه چارلز Shay ایستاده بود تنها و بیکس و بدون هر گونه همکار جانباز در همان ساحل که در آن او waded ساحل 76 سال پیش در بخشی از یکی از حماسی ترین نبردهای نظامی در تاریخی که به دست می آمد شناخته شده به عنوان D-روز و تبدیل جزر و مد از جنگ جهانی دوم است.

نسبت به سال گذشته زمانی که بسیاری از دهها هزار نفر آمد به شمال فرانسه در سواحل نورماندی به تشویق رو به کاهش تعدادی از جانبازان و تجليل از سه چهارم از یک قرن از آزادی از ستم نازی ها از coronavirus مستند تبدیل شده در این سال را به یاد یکی از eeriest تا کنون.

"من بسیار غمگین هستم در حال حاضر گفت:" Shay بود که یک جوان 19 ساله ارتش ایالات متحده طبیب هنگامی که او فرود در ساحل اوماها تحت وحشتناک آتش مسلسل و خمپاره. "از آنجا که از virus هیچ کس نمی تواند در اینجا. من می خواهم برای دیدن بیشتر از ما در اینجا," او گفت: آسوشیتد پرس.

به طور معمول 95 ساله Shay خواهد بود جلسه دیگر بازماندگان 1944 جنگ و جشن با مردم محلی و مقامات به طور یکسان همه نه چندان دور از خانه اش نزدیک به سواحل که زندگی اش را تعریف.

"در این سال من یکی از معدود است که احتمالا در اینجا," او گفت:, و اضافه کرد که ایالات متحده دیگر جانبازان و نه می تواند پرواز در به دلیل بیماری همه گیر.

زمانی که ماه کامل ناپدید شد بیش از زمین و خورشید گل رز طرف دیگر بیش از کانال انگلیسی وجود نداشت مرسوم سر و صدا از ستون ها از جیپ و کامیون به شنیده ها هنوز هم پس از ترک خرگوش نشسته در کنار آنها.

هنوز فرانسه نمی خواهد اجازه دهید این روز به لغزش های خود خسته شده اید چنین است که دلبستگی خود را به برخی از 160,000 سربازان از ایالات متحده, بریتانیا, کانادا و کشورهای دیگر که ریخته خون خود را به رایگان خارجی سواحل و مبارزه در نهایت به شکست نازیسم تقریبا یک سال بعد.

"این یک ژوئن 6 بر خلاف هر گونه دیگر" گفت: فیلیپ Laillier شهردار Saint-Laurent-Sur-Mer که صحنه کوچک یاد اطراف ساحل اوماها بنای تاریخی است. "اما هنوز هم ما تا به حال به انجام کاری. ما تا به حال به آن را علامت."

لحظه ای که خورشید را شکست بیش از اقیانوس به ساحل اوماها موضوع از Saving Private Ryan blared در سراسر شن و ماسه برای چند ده مردم محلی و بازدید کنندگان لباس پوشیدن و در لباس پرنعمت.

این فقدان بزرگ بین المللی جمعیت قابل لمس بود ،

این بیماری همه گیر است wreaked ویران در سراسر جهان آلوده 6.6 میلیون نفر, کشته شدن بیش از 391,000 و ویرانگر اقتصاد. آن را poses خطر خاص به سالمندان — مانند surviving D-Day جانبازان که در اواخر دهه نود ،

آن را نیز تحت تاثیر نسل جوان که به نوبه خود هر سال به مناسبت. اکثر منع شده اند از سفر به بر باد رفته, سواحل نرماندی.

آن تاثیر نمی گذارد ایوان تیری, 62, یک ماهیگیر محلی که جلب باس دریا در اطراف wrecks که هنوز بستر بستر در این نزدیکی هست. او برگزاری یک پرچم آمریکا در ادای احترام حتی قبل از سپیده دم است.

"وجود دارد هیچ کس نیست اینجا. حتی اگر ما تنها یک دوجین ما در اینجا به مناسبت" او گفت:.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب