آخرین: سازمان ملل متحد یو پی اس درخواست تجدید نظر به مبارزه با ویروس به $6.7 میلیارد

توسط آسوشیتد پرس آخرین در . جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افر

توسط NEWSSHANS در 18 اردیبهشت 1399

توسط آسوشیتد پرس

آخرین در . جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— سازمان ملل از افزایش میزان درخواست برای مبارزه با کروناویروس به $6.7 میلیارد

— دموکرات ها در نیویورک مدیره از انتخابات چالش بازگشت از ریاست جمهوری ابتدایی

— چین می گوید همه مناطق کشور شده است کاهش داد و به پایین ویروس در معرض خطر

— برزیل وزیر بهداشت برای اولین بار گفته است که مستندات مورد نیاز خواهد بود برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

— انگلستان تبدیل شده است و دوم کشور به رکورد بیش از 30 ، 000 مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

— سابق CDC مدیر: ما برسد 100,000 ویروس مرگ و میر در پایان ماه مه..

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل متحد است که افزایش درخواست تجدید نظر خود را برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس در شکننده و آسیب پذیر کشور از $2 میلیارد دلار به 6.7 میلیارد دلار است.

U. N. انسانی رئیس علامت Lowcock تصریح کرد که اوج این بیماری همه گیر است و انتظار نمی رود به آمار فقیرترین کشورهای جهان به مدت سه تا شش ماه. اما او گفت که در حال حاضر وجود دارد و شواهد از کاهش درآمد و شغل ناپدید منابع غذایی کاهش و افزایش قیمت و کودکان گم شده و واکسن و وعده های غذایی.

پس از درخواست تجدید نظر اصلی در مارس 25, U. N. گفت: 1 میلیارد دلار مطرح شده برای حمایت از تلاش های سراسر 37 شکننده کشور برای مقابله با COVID-19.

به روز شده درخواست, راه اندازی پنج شنبه شامل نه اضافی آسیب پذیر کشور: بنین جیبوتی کشور لیبریا موزامبیک و پاکستان و فیلیپین و سیرالئون توگو و زیمبابوه.

Lowcock گفت: "در فقیرترین کشور ما در حال حاضر می توانید ببینید اقتصاد پیمانکاری به عنوان صادرات درآمد حواله و گردشگری ناپدید می شوند.

"مگر اینکه ما را به عمل در حال حاضر ما باید آماده برای یک افزایش قابل توجهی در جنگ گرسنگی و فقر" او هشدار داد. "شبح چند قحطی شدند."

___

سئول, کره جنوبی __ کره جنوبی می گوید آن را گسترش بشردوستانه محموله از ماسک به کشورهای دیگر در میان پایانی داخلی موارد coronavirus.

در این کشور مواد غذایی و ایمنی مواد مخدر وزیر لی Eui-kyung پنجشنبه به خبرنگاران گفت که در مجموع از 70 کشور درخواست کرده بود برای ماسک محموله از کره جنوبی.

لی می گوید کره جنوبی را به تمرکز بر روی کمک به کشورهای با بزرگتر شیوع بیماری که به فوریت نیاز به ماسک. او می گوید دیپلماتیک و امنیتی روابط نیز در نظر گرفته شود قبل از انتخاب آن کشورهای کره جنوبی حمایت خواهد کرد.

لی می گوید: کره جنوبی دولت خواهد خرید ماسک به صورت رایگان در خارج از کشور مقررات و یا اجازه می دهد شرکت های داخلی به صادرات آنها. از ماه مارس در کره جنوبی تا حد زیادی ممنوع صادرات از ماسک است.

در اوایل روز شنبه, کره جنوبی گزارش داد چهار ویروس موارد بیش از 24 ساعت گذشته در ادامه, رکود, اخبار موارد در کشور است.

___

نیویورک — دموکراتیک اعضای هیأت دولت از انتخابات ثبت درخواست چهارشنبه از یک قاضی فدرال را در بازگشت از نیویورک ریاست جمهوری اولیه.

درخواست تجدید نظر توسط هیئت مدیره کمیسر اندرو Spano و اعضای دیگر می آید یک روز پس از ژوئن 23 اولیه ابقاء شد توسط ایالات متحده در منطقه قاضی Analisa تورس در منهتن گفت که لغو آن خواهد بود خلاف قانون اساسی و محروم خارج نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری برنی ساندرز و اندرو یانگ از نمایندگی مناسب در کنوانسیون دموکراتیک.

تورس گفت: وجود زمان کافی قبل از اولیه به طرح نحوه انجام آن با خیال راحت.

تورس' تصمیم را پس از وکلا برای ساندرز و یانگ استدلال دوشنبه که مشتریان خود را می تواند صدمه غیر قابل جبرانی.

در خواست اظهار نظر در مورد درخواست تجدید نظر یکشنبه شب ساندرز' وکیل آرتور شوارتز گفت: آن را ناامید کننده و وجود دارد راه امن به یک اولیه در ژوئن 23.

دموکراتیک اعضای هیأت دولت در انتخابات رای دادند و در هفته گذشته به انصراف از ریاست جمهوری اولیه حتی اگر نیویورک هنوز برنامه ریزی برای برگزاری آن کنگره و دولت-سطح مقدماتی ژوئن 23.

___

پکن — چین روز پنجشنبه اعلام کرد تمام مناطق کشور پهناور شده است کاهش داد و از بالا به پایین ویروس در معرض خطر به عنوان تعداد موارد جدید می افتد نزدیک به صفر و هیچ مرگ و میر گزارش شده در بیش از سه هفته.

آخرین منطقه را کاهش داد بود لینکو شهرستان و خارج از شهرستان از مودنجینگ در استان هیلونگجیانگ که در مرزهای روسیه و در کجا اخیر سنبله در موارد گزارش شده بود. مقامات تعطیل اورژانس بیمارستان صحرایی در منطقه پس از بسته شدن مرز زمینی و دقیق اجتماعی فاصله اقدامات به نظر می رسد به طور موثر به ارمغان آورد و تعداد موارد جدید به صفر است.

ملی چین اداره بهداشت و درمان به گزارش روز پنج شنبه فقط دو coronavirus موارد هر دو از آنها آورده شده از خارج از کشور و گفت: 295 نفر باقی مانده در بیمارستان با COVID-19. یکی دیگر از 884 نفر تحت انزوا و نظارت برای موارد مشکوک و یا برای داشتن آزمایش مثبت در حالی که هیچ نشانه ای ندارند.

در مجموع چین گزارش کرده است 4,633 مرگ و میر در میان 82,885 مورد از این ویروس است که اعتقاد بر این است که سرچشمه در بخش مرکزی شهر صنعتی ووهان در اواخر سال گذشته و قبل از گسترش در سراسر جهان.

___

سئول کره جنوبی — هواپیماهای نظامی استفاده می شود برای حمل و نقل 500,000 ماسک در نظر گرفته شده برای ایالات متحده جانبازان از 1950-53 جنگ کره به کره جنوبی گسترش تلاش ها برای کمک به کشورهای دیگر در مقابله با کروناویروس در حالی که خود را شیوع بیماری را کند می کند.

کره جنوبی وزارت دفاع گفت: این C-130J محموله هواپیما را ترک از یک پایگاه هوایی در جنوب شهر Gimhae در روز جمعه.

این وزارت می گوید یکی دیگر از 500,000 ماسک توزیع خواهد شد به کره جانبازان جنگ در کشورهای دیگر از طریق دیپلماتیک و دفاتر که آنها را قادر به دریافت آنها را در اواسط ماه مه و یا قبل از آن.

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش چهار مورد جدید از این ویروس و یک مرگ آوردن ملی در مجموع به 10,810 و 254 مرگ و میر. این کشور گزارش حدود 500 مورد جدید یک روز در اوایل ماه مارس گذشته شاهد روزانه پرش به بیش از 100 در تاریخ 1 آوریل.

کره جنوبی از ماه مارس ممنوع اعلام کرده است صادرات از ماسک ها و کانال بیشتر در داخل کشور تولید ماسک به داروخانه ها که در آن مردم در حال حاضر محدود به خرید سه ماسک در هر هفته است. در سراسر کشور سهمیه بندی برنامه شدید تلاش در آرام کردن خشم عمومی بیش از کمبود اما مقامات می گویند عرضه کرده است در حال حاضر تثبیت شده است و این کشور ممکن است ارسال مطلب ماسک های خارج از کشور در یک سطح است که نمی مختل داخلی استفاده کنید.

___

ولینگتون, نیوزیلند — میله فروشگاه های خرده فروشی و سالن مو می تواند از بازگشایی در هفته آینده و سفر داخلی یک بار دیگر در نیوزیلند.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio روز پنج شنبه مشخص شده آنچه در این کشور می مانند زیر بیشتر آرامش خود را مستند به قوانین. خیلی از کشور خواهد به عقب بر گردیم به ظاهر نرمال. ارشد قانونگذاران تصمیم خواهد گرفت آیا شنبه به جلو بروید با این طرح از روز شنبه.

بر اساس این طرح بازگشایی مدارس می تواند از هفته بعد. مرزهای این کشور باقی خواهد ماند بسته است. گردهمایی خواهد بود محدود به 100 نفر و اجتماعی فاصله پروتکل های مورد نیاز خواهد بود. ورزش حرفه ای خواهد شروع دوباره, اگر چه بدون جمعیت. سالن مو می تواند بازگشایی اما کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک و محافظ دنده. در رستورانها و سایر مکانهای اجتماعی مردم را باید به صورت جداگانه نشسته و آن را بعید است که برخی از کسب و کار مانند کاباره ها می تواند بازگشایی شده است.

Protocol wine studio گفت: این مهم برای کشور به ادامه با احتیاط و نه backslide گفت: مثل این بود که در نیمه راه پایین کوه. اورست و که هیچ کس نمی خواست به کوه صعود دوباره.

نیوزیلند موفق شده است در کاهش موارد جدید از ویروس به قطره ای از جمله دو روز این هفته که هیچ مورد جدید ثبت شد. در کل کشور گزارش شده نزدیک به 1500 موارد و 21 مرگ و میر.

___

مانیل فیلیپین — کشتی کروز است که این موضوع از یک استرالیا تحقیقات جنایی برای جرقه coronavirus عفونت کرده میره به آبهای فیلیپین در مسیر به مانیل را به خدمه فیلیپینی, صفحه اصلی.

فیلیپین گارد ساحلی و گفت: این روبی شاهزاده را رها لنگر در خلیج مانیل که در آن حداقل 16 لوکس دیگر کشتی های کروز را همگرا پس از ماه گذشته در حالی که انتظار برای بیش از 5000 خدمه فیلیپینی به آزمایش می شود برای coronavirus قبل از پیاده.

گارد ساحلی سخنگوی آرماند Balilo گفت: 214 فیلیپینی خدمه در هیئت مدیره روبی شاهزاده تست خواهد شد.

روبی شاهزاده خانم بوده است و مربوط به 19 مرگ و میر در استرالیا و دو در ایالات متحده است. یک دولت استرالیا درخواست در جریان است به همین دلیل از 2700 مسافر و خدمه اجازه داده شد به پیاده در سیدنی در مارس 19 قبل از آزمون نتایج بیمار مسافران شناخته شده بودند.

بسیاری از مسافران پرواز از سیدنی در خارج از کشور. دو نفر در خانه در ایالات متحده آمریکا از جمله لس آنجلس ساکن چانگ چن که خانواده تحت پیگرد شاهزاده Cruises برای بیش از 1 میلیون دلار برای شکست هشدار به مسافران را به خطر است.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی بزرگترین شرکت هواپیمایی به ایران را از سر برخی از آن به حالت تعلیق پرواز به آمریکای شمالی و اروپا و آسیا در ماه آینده به گسترش حمل و نقل محموله و آماده شدن برای افزایش ممکن است در مسافران به کشورهای سهولت خود را coronavirus محدودیت.

با وجود افزایش پروازهای هوایی کره گفت: هنوز عامل تنها 32 از آن 110 مسیرهای بین المللی در ماه ژوئن.

این شرکت هواپیمایی در ماه آینده از سر گرفته خواهد پروازها به مقصد واشنگتن سیاتل و ونکوور و تورنتو و افزایش تعداد پروازهای هفتگی به سان فرانسیسکو آتلانتا و شیکاگو است.

برای اروپا این شرکت هواپیمایی به از سرگیری پروازها به مقصد آمستردام و فرانکفورت و افزایش پروازها به مقصد پاریس و لندن. پروازها به مقصد سنگاپور کولا لامپور میانمار در یانگون و ویتنام هانوی و هوشی مین شهر نیز از سر گرفته شود.

کره ای هوا است گفت: این بیماری همه گیر کوروناویروس که نابود جهانی سفر قرار دادند کره جنوبی شرکت های هواپیمایی به یک بحران وجودی و به نام دولت قوی تر پشتیبانی می کند. این شرکت در حال حاضر چرخش 70 درصد از آن 20,000 کارگران در شش ماه پرداخت را ترک کنند.

___

WALLA WALLA بشویید. — مقامات می گویند برخی از مردم عمدا از موازین بهداشت و درمان توصیه های, افشای خود و دیگران را به کروناویروس در "COVID احزاب" در جنوب شرقی ایالت واشنگتن.

Meghan DeBolt مدیر Walla Walla, شهرستان بخش سلامت جامعه گفت: اتحادیه بولتن این هفته که تماس با ردیابی نشان داده است که برخی از آنها از حضور در اجتماعات با این ایده که بهتر است به بیمار با این ویروس و آن را با بیش از. جدید آزمايش مثبت در این شهرستان را ناشی از چنین احزاب است.

"ما بخواهید در مورد مخاطبین و وجود 25 نفر به دلیل: 'ما در یک COVID, پارتی,'" DeBolt گفت.

واشنگتن وزارت امور خارجه از مقامات بهداشت در روز چهارشنبه منتشر شده بیانیه ای گفت: جمع آوری در گروه در میان این همه گیر می تواند فوق العاده خطرناک است و مردم نهاد در افزایش خطر بستری شدن در بیمارستان و مرگ است.

___

سن دیگو — 57 ساله فرد در مهاجرت بازداشت درگذشت جمعه از عوارض مربوط به کروناویروس, مقامات گفت: به مناسبت اولین گزارش مرگ ناشی از این ویروس در میان حدود 30000 نفر در مهاجرت بازداشت کرده است.

بازداشت شدگان برگزار شده بود در Otay مسا بازداشتگاه در سن دیگو و در بیمارستان بستری از اواخر مارس گفت: Craig Sturak سخنگوی San Diego County Health & Human Services Agency.

ایالات متحده مهاجرت و گمرک را نه تایید و نه انکار مرگ است. CoreCivic Inc., این شرکت خصوصی است که در عمل بازداشت, مرکز, نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

___

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — میلیون ها نفر از ماسک محافظ که می رسند در کالیفرنیا در این هفته به عنوان بخشی از دولت نزدیک به 1 میلیارد دلار قرارداد با یک شرکت چینی به تعویق افتاده اند Gov. گاوین Newsom گفت.

فرماندار گفت: N95 ماسک ساخته شده توسط BYD یک وسیله نقلیه الکتریکی تولید کالیفرنیا تولید کارخانه متوقف شد در فدرال فرآیند صدور گواهینامه. او توضیح نمی دهد بیشتر و نه پاسخ به یک درخواست برای اطلاعات بیشتر.

ماه گذشته Newsom اعلام کرد که مقابله به هیاهو آن را "جسورانه و بزرگ" تلاش های دولت برای مبارزه با کروناویروس. او گفت که این معامله می تواند 500 میلیون ماسک که ترکیبی از سنتی و فولاد ماسک و محافظ N95 مدل به دولت بیش از 2.5 ماه.

دولت در زمان غیر معمول مرحله از پرداخت حدود نیمی از قرارداد به جلو برای پوشش حدود 300 میلیون N95 ماسک در $3.30 هر ماسک. پرداخت ساخته شده به جهانی بهداشت و درمان راه حل های محصول یک شرکت تابعه از BYD.

قیمت هر ماسک برای اولین بار گزارش روز شنبه توسط لس آنجلس تایمز و بر اساس خرید اسناد از دولت خزانه دار ، کل قرارداد همچنین شامل برخی از کشورها ضعیف اتصالات فولاد ماسک هر چند جزئیات آن نمی شد و بخشی از پرداخت های اولیه گفت: Brian فرگوسن سخنگوی دفتر خدمات اورژانس.

___

المپیا بشویید. — بیش از 60 درصد از coronavirus مرگ و میر در واشنگتن مرتبط به مراقبت طولانی مدت امکانات و مقامات می گویند بیش از 250 چنین مکان در دولت گزارش داده اند که حداقل یک COVID-19 مورد است.

دولت COVID-19 response team منتشر شد اطلاعات روز شنبه نشان دادن وجود دارد 507 مرگ و میر بسته به امکانات از جمله به عنوان آخرین پنج شنبه, حسابداری برای 61 درصد از ویروس مرگ و میر در کشور در آن زمان است. وجود دارد 2,894 موارد مثبت در ارتباط با مراقبت از امکانات به نمایندگی از 19 درصد از کل موارد به هفته گذشته است.

خانه های پرستاری شده اند به خصوص ضربه توسط coronavirus همه گیر و ملت را اول مرگبار خوشه COVID-19 موارد اتفاق افتاده در سیاتل-منطقه مراقبت از تاسیسات که در آن بیش از 40 نفر کشته شدند.

___

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom یک فرمان اجرایی را امضا اجازه می دهد کارکنان در سراسر کالیفرنیا, اقتصاد برای درخواست جبران خسارت کارگران اگر آنها قرارداد coronavirus.

این فرض که این آلودگی مربوط به کار مگر اینکه کارفرمایان می تواند ثابت کند در غیر این صورت. فرض امر برای آینده 60 روز است و عطف به ماسبق به مارس 19, زمانی که Newsom اول دستور داد همه اما ضروری کارگران را به ماندن در خانه.

او گفت که این تغییر مورد نیاز است در حال حاضر به عنوان کالیفرنیا آماده برای استراحت کسانی که سفارشات در روزهای آینده و هفته. دولت امتیاز دفتر قبلا گفته چنین تصمیمی می تواند از هزینه حدود 2 میلیارد دلار به حدود 34 میلیارد دلار در سال است.

___

BATON ROUGE, La. — قانونگذاران جمهوری خواه در تلاش برای باز کردن لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز' ایالت اقامت در خانه سفارش در حال حرکت قانونی که در حفظ و فرماندار از اجرای محدودیت.

این فرماندار دموکرات تصمیم به تمدید اقامت خود را در خانه سفارش از طریق مارس 15 برانگیخته انتقاد از جمهوری خواهان ترجیح می دهند که یک محله با محله رویکرد است.

یک کمیته مجلس رای دادند 9-7 روز شنبه برای پیشبرد یک پیشنهاد به نوار ادواردز' توانایی برای جریمه کردن کسب و کار است که نمی مطابق با سفارش خود را برای 15 روز از گذشت.

این امر را به نفع حمایت از مجلس نمایندگان و سنا را به اثر. و آن می تواند مسئله در روز.

ادواردز اعلام خواهد شد شنبه اگر او را کاهش محدودیت مارس 16, و او گفت که او امیدوار او قادر خواهید بود به انجام این کار.

___

برازیلیا, برزیل — برزیل وزیر بهداشت برای اولین بار گفته است که مستندات مورد نیاز خواهد بود برای جلوگیری از گسترش coronavirus در آمریکای لاتین پرجمعیت ترین کشور که در آن مرگ و میر, آمار جدید با کیفیت بالا از بیش از 600 دو روز در یک ردیف.

نلسون Teich به خبرنگاران گفت که مستندات مهم خواهد بود برای نقاط کشور با نرخ ابتلا به عفونت و بیمارستان ها شلوغ با بیشتر بیماران پس از رسیدن. او نه نام خاص هر شهر و یا ایالت.

Teich نظرات ایستاده بود در تضاد کامل با نظرات بیش از دو ماه گذشته از رئیس جمهور Jair Bolsonaro که به نام این ویروس "کمی آنفولانزا" و انتقاد کسب و کار خاموش شدن ناگهانی دستور فرمانداران به عنوان بیشتر آسیب رساندن به اقتصاد کشور از این ویروس خود را.

Teich آن در ماه گذشته به عنوان ویروس موارد آغاز شده موجی در برزیل. او متعهد به صرفه جویی در زندگی و اقتصاد و در آن زمان گفت که او و Bolsonaro دیدم چشم به چشم.

برزیل سخت ترین آمار کشور در آمریکای لاتین توسط coronavirus. کارشناسان ترس که وضعیت بدتر خواهد شد به خصوص در پرتکاپو های فقیرنشین به نام فقیر نشین که در آن بیش از 11 میلیون نفر زندگی می کنند در شرایط تنگ شده.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که مدارس باید دوباره باز در بسیاری از کشور اما که آن را قابل فهم خواهد بود اگر مسن معلمان با مسائل مربوط به سلامت در خانه مانده.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود در مورد مدارس در دفتر بیضی در طول یک مراسم قدردانی و با پرستاران.

بسیاری از مدارس در سراسر کشور تعطیل در ماه مارس و منتقل شده به آموزش از راه دور از طریق پایان سال تحصیلی است. بازگشایی آنها در نظر گرفته شده است کلید برای گرفتن اقتصاد در حال حرکت دوباره.

این دومین بار در دو هفته مغلوب ساختن پیشی جستن تایید کرده است, ایده, با استناد به کودکان چگونه باید شانس در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در تماس با فرمانداران در هفته گذشته گفت: دولت ها باید "به طور جدی" بازگشایی مدارس قبل از پایان سال تحصیلی.

"این باور نکردنی است," او گفت:. "ما درک می کنیم چگونه کودکان قوی هستند. سیستم ایمنی بدن آنها است که شاید کمی متفاوت شاید آن را فقط یک کمی قوی تر و یا شاید آن را بسیار قوی تر است. می تواند بسیار قوی تر است. ما یاد گرفته ایم بسیاری با تماشای این هیولا."

نظرات را موجب واکنش شدید از اتحادیه های معلمان و دیگران که می گویند بازگشایی خیلی زود می تواند خطرناک برای دانش آموزان و کارکنان.

___

HARTFORD, Conn. — کانکتیکات کالج ها و دانشگاه ها ممکن است باز در اختیار خود را در یک مرحله به مرحله در راه بین 20 مه و سپتامبر 1 با توده COVID-19 تست از دانشجويان ساکن در مجتمع مسکونی دانشگاه تحت یک بسته از توصیه های ارائه شده به رژیم صهیونیستی است. ند لمانت.

این طرح اما بستگی به معیار خاصی در حال ملاقات از قبیل کاهش مداوم در بستری شدن در بیمارستان در کانکتیکات و کالج ها و دانشگاه ها داشتن کافی منابع آزمون, ماسک های صورت و تجهیزات حفاظت شخصی.

حدود 190,000 دانش آموزان ثبت نام شده در موسسات آموزش عالی سراسر کانکتیکات است. آنها مورد استخدام 45,000 مردم است.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته است وزارت دادگستری برای بررسی اتهامات از پتانسیل دستکاری در بازار و امکان تثبیت قیمت توسط meatpackers در طول coronavirus بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید که او خواسته وزارت دادگستری برای راه اندازی یک بررسی.

وزارت دادگستری سخنگوی Kerri Kupec تایید رئیس جمهور خواسته است تا این سازمان به منظور بررسی پتانسیل ضد تراست مسائل. مقامات گفت که این گروه نیز با دریافت یک شماره از استعلام از اعضای کنگره در مورد این موضوع.

به طور کلی وکیل برای 11 ایالات غرب میانه نیز خواسته وزارت دادگستری به دنبال تحقیقات فدرال. آنها اشاره کرد در نامه ای به ویلیام Barr که روز پنجشنبه داخلی گوشت پردازش بازار بسیار متمرکز با چهار تا از بزرگترین گاو پردازنده های کنترل 80 درصد از صنعت است.

آنها گفت: بازار گوشت می تواند "به خصوص مستعد ابتلا به دستکاری در بازار" به خصوص در طول coronavirus بیماری همه گیر.

___

لندن — انگلستان تبدیل شده است و دوم کشور به رکورد بیش از 30 ، 000 مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

رابرت Jenrick این جوامع وزیر گفت: در دولت جلسه توجیهی روزانه که یکی دیگر از 649 نفر در انگلستان درگذشت و در همه تنظیمات از جمله بیمارستان ها و خانه های مراقبت پس از آزمایش مثبت برای coronavirus.

که طول می کشد انگلستان رسمی مرگ و میر به 30,076 تنها پشت, ایالات متحده است که بیش از 71,000 coronavirus مربوط به مرگ و میر.

دولت بریتانیا است که انتظار می رود به گسترش مستند محدودیت در روز پنج شنبه زمانی که آنها می آیند تا برای, بررسی, تا حدودی به دلیل مرگ و میر بالا باقی می ماند با وجود سقوط در هنگام اندازه گیری بیش از هفت روز.

___

تام فریدن مدیر سابق CDC شهادت در خانه شنوایی که وجود دارد خواهد بود 100,000 مرگ و میر در ایالات متحده در پایان ماه مه.

به عنوان بد به عنوان بحران شده است "این فقط آغاز است."

"جنگ ما علیه COVID خواهد بود طولانی و دشوار است."

جمهوری خواه در کنگره اندی هریس از مریلند یک جلسه یکی از شرکت کنندگان گفت: بازگشایی اقتصاد نمی توانید صبر کنید. "ما امن تر از مرگ اگر ما به دنیا نمی," او گفت:.

___

و لانسینگ, میشیگان. — جمهوریخواه-led مجلس میشیگان است تحت پیگرد دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer درخواست یک قاضی اعلام نامعتبر و غیرقابل اجرا و اقامت او در خانه نظم و اقدامات دیگر صادر شده برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این طرح دعوی در دادگاه واصل شنبه در دادگاه دولت ادعا می کند می گوید: یک سال 1945 قانون است که به فرماندار گسترده اورژانس قدرت به منظور چنین محدودیت های حاکم محلی نه در سطح ایالت اظهارات مانند کسی است که در جای خود از مارس.

این ادعا Whitmer نیاز به تصویب قانونی برای گسترش اعلام و به طور موثر نگه داشتن دست نخورده باقی بماند-صفحه اصلی بخشنامه.

منظور این است که در محل حداقل از طریق مارس 15 و به طور کلی نیاز به مردم را به پناهگاه در محل جز برای انجام بحرانی شغل و ورزش در خارج از منزل و خرید مواد غذایی و یا موارد دیگر.

تقریبا از 4200 نفر در میشیگان اند و از عوارض ناشی از COVID-19.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در وtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن