آخرین: NWSL حرکت اجازه می دهد تا آموزش در گروه های کوچک

توسط آسوشیتد پرس آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان: ___ ملی فوتبال زنان لیگ می گوید بازیکنان

توسط NEWSSHANS در 5 خرداد 1399

توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

ملی فوتبال زنان لیگ می گوید بازیکنان ممکن است شروع به آموزش در گروه های کوچک ارائه شده است انجام می شود لیگ پروتکل ها و الزامات مقامات محلی.

تیم قادر خواهد بود برای پیشرفت به تیم کامل آموزش on May 30, یک بار آنها را تکمیل پنج روز از گروه های کوچک آموزش.

"پس از مشاوره و مشورت از پزشکی ما مشاوران این NWSL با خوشحالی به در نظر گرفتن گام های بعدی را با خیال راحت بازگشت به رقابت" کمیسر لیزا بیرد گفت: روز شنبه در بیانیه ای.

این گروه های کوچک نمی تواند بیش از هشت بازیکن در فاز 2 از نه تیم لیگ بازگشت به بازی پروتکل. بازیکنان باید قبل از آموزش ارزیابی و تحت روزانه علائم و دما نمایش و همچنین آزمون های دیگر.

بازیکنان باید برای رسیدن به آنها آموزش دنده و پوشیدن ماسک در هنگام ورود و خروج از مرکز. آنها را مجاز به استفاده از وزن اتاق آموزش اتاق و اتاق ملاقات.

این NWSL فصل در اصل برنامه ریزی شده برای شروع مارس 18. لیگ اجازه داوطلبانه فرد, هوای آزاد, تمرینات on May 6.

___

آلمانی فدراسیون فوتبال می گوید با آن مواجه تلفات سنگین در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

خزانه دار استفان Osnabrügge تا به ارائه آمار و ارقام به مجمع عمومی نمایش ممکن است از دست دادن نزدیک به 77 میلیون یورو (83 میلیون دلار) در بدترین سناریو مورد. کسری بودجه خواهد بود کوچکتر اگر ملی-تیم بازی می توانید رزومه در نیمه دوم سال 2020 است.

Osnabrügge می گوید که به معنی "عمیق ترین بحران اقتصادی" در DFB است اما تاریخ آن است که در مواجهه با عجز از پرداخت دیون.

در یک جلسه برگزار شد بیش از ویدئو کنفرانس به DFB به پایان فصل برای تمام تاریخ مسابقات و برای زنان بخش دوم.

به DFB تایید مردانه سوم را بدست آورد سر گرفته خواهد شد شنبه با وجود مخالفت برخی باشگاه ها و دولت فدراسیون. اول و دوم بخش دوباره راه اندازی در اوایل این ماه.

بالا زنان لیگ از سر گرفته خواهد شد دوشنبه.

___

بارسلونا راه اندازی کرده است یک خط از ماسک محافظ برای طرفداران خود در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این باشگاه می گوید: ماسک در دسترس هستند در سه مدل مختلف با طرح های منحصر به فرد با استفاده از بارسلونا ، آنها می تواند به صورت آنلاین و یا در فروشگاه های فیزیکی به عنوان آنها به تدریج بازگشایی برای عموم آغاز در روز دوشنبه.

ماسک ساخته شده در کاتالونیا با استفاده از 100% زیست محیطی پنبه. بارسلونا می گوید که آنها مطابق با همه "سلامت الزامات و مقررات است."

این ماسک قابل استفاده مجدد هستند و تضمین 40 شوی.

اسپانیا یکی از سخت ترین ضربه از کشورها با این بیماری همه گیر کوروناویروس با حدود 30,000 مرگ و میر. ماسک در حال حاضر اجباری برای کل جمعیت در بیشتر مواقع.

بارسلونا و اکثر باشگاه های اسپانیایی پایدار خسارات مالی سنگین و کاهش حقوق بازیکنان خود را در طول بیماری همه گیر.

___

بالا زنان لیگ فوتبال در انگلستان لغو شده است به دلیل شیوع کروناویروس.

فدراسیون فوتبال می گوید تصمیم گرفته شد برای پایان دادن به زنان سوپر لیگ با اثر فوری زیر "قریب به اتفاق بازخورد از باشگاه" و به آنها این شانس را به "آماده سازی و تمرکز در فصل آینده است."

منچستر سیتی بود که منجر به لیگ یک نقطه از چلسی که تا به حال بازی در دست است.

آرسنال بود و بیشتر از سه نقطه در پشت و همچنین یک بازی در دست در شهر.

توصیه های ورزشی نتایج مانند که تیم باید نماینده انگلیس در لیگ قهرمانان فصل آینده خواهد شد به فا هیئت مدیره.

ردیف دوم زنان قهرمانی نیز لغو شده است.

___

ژاپن شینزو آبه می گوید: swift توسعه واکسن و درمان های موثر برای COVID-19 اولویت نسبت به دستیابی به توکیو بازی های المپیک سال آینده.

آبه می گوید بهبودی از این بیماری همه گیر کوروناویروس تنها در ژاپن نخواهد بود به اندازه کافی برای نگه داشتن بازی به دلیل آن را شامل تماشاگران و ورزشکاران از سراسر جهان است.

او تاکید می کند که دولت امیدوار به نگه داشتن توکیو بازی ها "در یک فرم کامل" با تماشاگران به عنوان یک ضد بشری پیروزی برابر coronavirus.

ژاپن و کمیته بین المللی المپیک موافقت کرده اند برای به تعویق انداختن بازی یک سال به جولای 2021.

کارشناسان می گویند در حال توسعه موثر و ایمن واکسن توسط این بازی در سال آینده دشوار خواهد بود.

___

فرانسه فدراسیون تنیس را کنار بگذارند و نه میلیون یورو ($9.8 میلیون دلار) برای بازیکنان خود که از لحاظ مالی مبارزه به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

پول را از یک بزرگتر 35 میلیون یورو ($38.1 میلیون) پشتیبانی از برنامه ریزی برای تنیس به عنوان یک کل. آن را به بازیکنان خارج رتبه بالای 100 که نمی خواهد دریافت هر گونه جبران خسارت از تنیس' بین المللی حاکم بر بدن.

برنارد Giudicelli رئیس فرانسوی فدراسیون تنیس گفت: در یک کنفرانس تلفنی روز جمعه با 66 نر بازیکنان و 39 زن حرفه ای بهره مند خواهند شد از تخصیص است. تنیس ساحلی و دست و پا زدن تنیس, بازیکنان و همچنین به عنوان صندلی چرخدار حرفه ای و بازیکنان با معلولیت همچنین می توانید ثبت نام برای این طرح است.

حمایت از طرح عملیاتی خواهد شد از ماه ژوئن 3 خواهد شد و تا آخرین Aug. 31, 2021. آن نیز کمک خواهد کرد باشگاه, مربیان, مربیان, داوران, دیگر مقامات و برگزارکنندگان مسابقات متاثر از بحران بهداشت و درمان.

مردان و زنان حرفه ای تورهای معلق حداقل تا جولای 13.

___

Euroleague basketball فصل لغو شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و هیچ قهرمانی اهدا خواهد شد.

لیگ می گوید آن را در نظر گرفته و رد برنامه های مختلف برای ادامه فصل از جمله طرح های پیشنهادی از بسیاری از شهرستانها برای برگزاری بازی های باقی مانده. آن را به جای تصمیم به تمرکز بر روی 2020-21 فصل است.

لیگ اضافه می کند که "به دلایل ورزشی یکپارچگی تمام رقابت سیستم تغییرات از جمله کاهش تعداد تیم های حاضر در دور انداخته شدند."

Euroleague دارای 18 تیم سراسر 10 کشورهای اروپایی. های مختلف مستند و مرز محدودیت در این کشورها ساخته شده و آن را دشوار است به ادامه بازی.

فصل متوقف شد مارس 12. ترکی, باشگاه Anadolu Efes استانبول بود که منجر با یک 24-4 فصل به طور منظم ضبط.

___

فن آوری های چینی شرکت Tencent اهدا کرده است 150,000 ماسک صورت و 10000 جفت از عینک محافظ به پاریس سنت ژرمن پایه و اساس است.

بنیاد اعزام خواهد شد آنها را به سازمان ها و موسسات خیریه در نیاز به تجهیزات برای کمک به مبارزه با گسترش coronavirus.

حمل و نقل تحویل داده شد و هفته گذشته در حال ذخیره شده در پاری سن ژرمن را Parc des Princes. این ورزشگاه شده است عامل به عنوان یک پایگاه پشتیبانی لجستیک در پاریس بیشتر منطقه است.

سابرینا Delannoy معاون مدیر Paris Saint-Germain بنیاد گفت: اهدای "ما را قادر خواهد ساخت بسیاری از شریک موسسات خیریه به ادامه کار در شرایط ایمن و برای انتقال این تجهیزات به نوبه خود به افرادی که به آن نیاز دارید."

پاری سن ژرمن و Tencent مهر و موم شده مشارکت در طول فرانسوی باشگاه تور چین در سال گذشته.

___

رئیس اجرایی از غرب هند' تیم کریکت می گوید یک طرح است که در محل به پرواز 25-مرد تیم ملی برای انگلستان در اطراف ژوئن 8 جلوتر از سه سری تست شروع یک ماه بعد در زیستی امن استادیوم بدون تماشاگر.

جانی قبر می گوید که او در بحث با انگلستان و ولز هیات کریکت در شش هفته گذشته و کریکت غرب هند است که در انتظار یک پیشنهاد رسمی به رفتن پیش با تور در روزهای آینده.

قبر می گوید در مصاحبه ای با espncricinfo.com بازیکنان را به بخش خصوصی منابع آزمون COVID-19 سه یا چهار روز قبل از تاریخ خروج. آنها سپس تشکیل در یک پایگاه در آنتیگوا و پرواز در یک هواپیما در همان روز قبل از حمل و نقل خود را به قرنطینه و آموزش محل که در آن آنها می خواهم به صرف حدود سه هفته.

او اضافه می کند که این طرح در حال حاضر برای آزمون مسابقات برای شروع جولای 8, جولای 16 جولای 24. این تور بود که با توجه به شروع در ژوئن 4, اما هیچ کریکت حرفه ای را می توان در انگلستان قبل از ژوئیه 1 به دلیل شیوع کروناویروس.

قبر می گوید هنوز هم وجود دارد برخی از نگرانی در میان بازیکنان و حمایت از کارکنان در مورد ترک خانواده خود را به مدت هفت هفته در سفر به انگلیس و بازی در زیستی امن مکانهای اما که هیچ بازیکن گفت: به طور رسمی از او نمی خواهید به تور.

___

ایتالیایی ورزش های زمستانی فدراسیون (FISI) می خواهم برای به تعویق انداختن در سال آینده اسکی آلپاین قهرمانی جهان در Cortina D'ampezzo, تا مارس سال 2022.

ایتالیایی المپیک رئیس کمیته جیووانی Malagò نشان داد که قصد دارد در طی یک مصاحبه با تلویزیون دولتی RAI یکشنبه شب.

Malagò می گوید: "این بهترین راه حل" به منظور جلوگیری از قهرمانی بودن لغو و یا کوتاه پس از خرید اینترنتی در ایتالیا از coronavirus بیماری همه گیر.

Malagò می گوید FISI خواهد رسما ارسال درخواست خود به سازمان های بین المللی اسکی فدراسیون (FIS) هیئت مدیره در روز دوشنبه.

Cortina شد و در حال حاضر مجبور به انصراف از جام جهانی در ماه مارس این سال با توجه به پیشرفت ویروس.

حرکت جهان به مارس سال 2022 را در این رویداد یک ماه پس از سال 2022 بازی های المپیک پکن و به احتمال زیاد نیروی FIS به لغو آن فصل نهایی در Méribel و Courchevel, فرانسه.

این Cortina جهان در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای Feb. 7-21, 2021.

انجمن معمولا برگزار شد هر زمستان در سال عجیب و غریب.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de