آخرین: امیان می پرسد برای سقوط, نقد و بررسی

توسط آسوشیتد پرس آخرین اثر جدید شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان: ___ امیان درخواست فرانسه لیگ فوتبال به

توسط NEWSSHANS در 15 اردیبهشت 1399

توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر جدید شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

امیان درخواست فرانسه لیگ فوتبال به بررسی تصمیم خود را منتسب باشگاه از این کشور بالا پرواز پس از پایان زود هنگام این فصل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این تیم از شمال فرانسه آغاز شده است یک درخواست به "عدالت تقاضا برای این دور رسیدن به تصمیم گیری است که می رود در برابر عدالت در ورزش است."

امیان بود در 19 محل در 20 تیم لیگ 1, بالاتر از تولوز تنها زمانی که ورزش در سراسر جهان به ارمغان آورده بود به توقف در ماه مارس با توجه به همه گیر. لیگ فرانسه فصل لغو شد هفته گذشته تحت سفارشات از دولت است.

امیان تا به حال 10 بازی در سمت چپ به بازی و چهار امتیاز 18-محل نیم. پایین دو تیم به طور خودکار تنزل در فرانسه.

آمین می گوید: "منصفانه انتخاب" خواهد بود به گسترش Ligue 1 و آن را به یک 22-تیم بخش برای 2020-21 فصل است.

این باشگاه خواسته است "حامیان از آمین و دوستداران فوتبال" برای حمایت از ابتکار عمل خود را که "را در فوتبال و ورزش رشد می کنند."

___

جستجو بر یک میزبان جدید برای زنان اروپایی ژیمناستیک قهرمانی.

اروپایی, ژیمناستیک, قاره حاکم بر بدن می گوید که فرانسه قادر نیست به میزبان مسابقات قهرمانی اگر آنها موکول به پاییز سال 2020 بنابراین "تماس برای یک میزبان جدید باز است."

این مسابقات قرار بود به اتفاق در پاریس از 29 آوریل تا مه 3 به عنوان یک tune-up پیش از بازی های المپیک, اما لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اروپایی, ژیمناستیک, است هنوز امیدوار به مرحله آنها را در یک تاریخ.

اروپایی, ژیمناستیک, گوید مردان قهرمانی اروپا باقی خواهد ماند و در کشور میزبان آذربایجان موکول در تاریخ بعد از این سال و ریتمیک ژیمناستیک قهرمانی باقی بماند در اوکراین است.

آن ها به دنبال یک میزبان جدید برای اروپا ترامپولین قهرمانی به جای سوئد. که رویداد منتقل شده است از این ماه به بهار 2021.

___

سر از فوتبال انگلیسی می گوید او انتظار ندارد جمعیت اجازه داده می شود به مسابقات "هر زمان به زودی."

لیگ برتر و دیگر مسابقات فوتبال در انگلستان شده اند به حالت تعلیق در دو ماه طول coronavirus بیماری همه گیر.

انگلیسی فدراسیون فوتبال که صاحب ورزشگاه ومبلی و اجرا می شود تیم های ملی است که برش آن بودجه سالانه 75 میلیون پوند (93 میلیون دلار) آن را به عنوان تلاش برای جبران بالقوه "بدترین سناریو" کسری بودجه از 300 میلیون پوند در طول چهار سال آینده.

فا رئیس گرگ کلارک می گوید: "با اجتماعی فاصله در محل برای برخی از زمان به آمده ما را در صورت تغییرات قابل توجهی را به کل فوتبال اکوسیستم."

در نامه ای به فا شورای کلارک می گوید: "این سخت است برای پیش بینی جمعیت طرفداران – که نیروی حیاتی از بازی – بازگشت به مسابقات هر زمان به زودی."

انگلیسی لیگ برتر فوتبال که در عمل سه حرفه ای بخش های زیر در لیگ برتر است گفت: باشگاه ها ممکن است بدون فن تا 2021.

لیگ برتر در تلاش است برای پیدا کردن یک راه از راه اندازی مجدد در ماه آینده. لیورپول 25 نقطه روشن با نه بازی باقی مانده است.

جام حذفی یک چهارم نهایی هنوز به بازی می شود.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن