حرف آخر: آرمسترانگ نشان دهنده در حال اردن هم تیمی

توسط B. J. آرمسترانگ یادداشت سردبیر: B. J. آرمسترانگ لس آنجلس مبتنی بر عامل های ورزشی که در بازی با شیکاگو بول

توسط NEWSSHANS در 29 اردیبهشت 1399

توسط B. J. آرمسترانگ

یادداشت سردبیر: B. J. آرمسترانگ لس آنجلس مبتنی بر عامل های ورزشی که در بازی با شیکاگو بولز در طول سال 1991 1992 و 1993 قهرمانی فصل ارائه دیدگاه و تحليل به آسوشیتد پرس در طول پخش "آخرین رقص" سری. با دو قسمت نهایی پخش یکشنبه شب آرمسترانگ مشترک بینش خود در مقاله — همانطور که به AP بسکتبال نویسنده Tim رینولدز — در 10 بخش مستند.

___

آن زمان من در حالی که کمی به درک که مایکل جردن بود و به ندرت در اطراف هنگامی که ما در جاده ها با هم.

برای بخش هایی از پنج فصل که بدان معنی است که ما بیش از 200 جاده بازی با هم. زندگی در جاده ها در یک روز خاموش می شود یکنواخت; شما رفتن به شام شما رفتن به سینما گاهی اوقات شما راه رفتن در اطراف شهرستان. و هر آنچه که ما انجام دادیم مایکل معمولا نبود با این گروه است.

او همیشه در اتاق خود. که زمانی که آن را به من رسید: شما نیاز به یک شخصیت خاصی به جذب عمومی زندگی است که می آید با یک سوپراستار.

برای آخرین پنج هفته به مدت دو ساعت هر یکشنبه شب مایکل در نهایت به ما نشان داد چه زندگی اش شده بود .

او ساخته شده است این بازی نگاه آسان است.

اما مایکل جردن که آسان نبود.

آن همه اتفاق افتاده است به تدریج و واقعا در زمان خاموش در اطراف 1992 هنگامی که او رفت و به بازی های المپیک و ما تا به حال برنده دوم ما قهرمانی. او فقط انفجار در صحنه است.

او فقط نمی تواند انجام کارهایی است که ما می تواند انجام دهد. و او هرگز بهانه ای برای آن است. من به یاد داشته باشید چیزهای کوچک در حال حاضر -- او متوقف تیراندازی قبل از بازی متوقف گرم کردن چرا که او فکر آن می تواند مخل به تیم. او مانند "من نمی خواهم به تداخل با تیم است." او همیشه می دانستم که روال ما بود و احترام به آنها. او همیشه مطمئن ساخته شده است که هر کس تا به حال فضای خود را در گروه.

او همیشه آگاه است. او همیشه می دانست که چه می گذرد با این گروه است. او احترام زیادی برای تیم پویا و آنچه که ما در تلاش برای انجام و به تلاش برای رسیدن به هم, حتی اگر او به وضوح این بسیار منحصر به فرد بازیکن فردی است.

این مرد باور نکردنی بود و در عین حال او راحت ترین که یکی از بچه ها. ما تا به حال دیده یک بازیکن مثل او. او می تواند نمره او می تواند در دفاع از او می تواند دوباره بجای اول برگشتن. او با اعتماد به نفس. اما زیر که پشت صحنه, من می دانستم که مایکل جردن بود که یک کشور از بچه های کارولینای شمالی و آن این بود که ساده به او. او یک مرد جوان در قلب کسی که می خواستم به یکی از بچه ها که عاشق بازی و مایل به انجام هر کاری که لازم بود.

در حال حاضر او کند ؟ بله. اما صرف نظر از همه چیزهای دیگر بسکتبال بود که همیشه اولین و مهمترین. برای من که قابل توجه ترین چیز در مورد تماشای او در این سفر است. آن بود که راه را در سال 1984 و آن این بود که راه در سال 1998 است. از دست دادن برنده, ساخت, فیلم, هر آنچه که او بود که همیشه بدون توجه به آنچه. که یک دستاورد به دلیل آن بسیار دشوار است.

آنچه که ما رو از این, و من می گویم این به این دلیل من با مسلما بزرگترین بازیکن تا به حال بازی بود که ورزش حرفه ای هرگز برای یک بازیکن نشان می دهد. او باور نکردنی شگفت انگیز بازیکن فردی که همسان استعدادهای خود را به تیم همسان این تیم استعداد به او و با او زندگی می کردند در وسط آن افراط. من نمی دانم چگونه شما انجام این کار است.

من فکر می کنم آن را کاملا شگفت انگیز داستان این سری آمد و در زمان مناسب به دلیل وضعیت فعلی که ما همه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. و شما می دانید وجود دارد بنابراین بسیاری از درس های آموخته می شود. یکی از بزرگترین است که با وجود ترک در مایکل جردن. او که قرار بود برای پیدا کردن یک راه است. او هرگز بهانه ای. او هرگز اجازه خود را به ترس در مورد قادر بودن به انجام کاری.

و مردم ممکن است می گویند "آه, نه, هیچ کس نمی تواند انجام دهد."

خب من دیدم کسی را که به مدت پنج سال. و برای آخرین پنج هفته, همه ما باید برای دیدن آن است.

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب