تفاوت آلرژی و COVID-19

علائم COVID-19 شامل خشک, سرفه, عطسه, خستگی, و غیره. این بسیار شبیه به علائم آلرژی است. مردم در حال پیدا کردن آ

توسط NEWSSHANS در 10 مرداد 1399

علائم COVID-19 شامل خشک, سرفه, عطسه, خستگی, و غیره. این بسیار شبیه به علائم آلرژی است. مردم در حال پیدا کردن آن دشوار است برای تمایز بین این دو است. در اینجا مختصر و مفید و سریع در چگونه به ارزیابی این که آیا علائم شما نمایش نتیجه آلرژی یا COVID-19.

آلرژی در مقابل COVID-19

یک تفاوت بزرگ بین آلرژی و COVID-19 است که آیا شما یک تب و علائم مربوط مانند لرز. هنگامی که بدن می شود آلوده می شود تا درجه حرارت در تلاش برای کشتن عوامل بیماری زا. بنابراین اگر شما در حال تجربه یک تب وجود دارد فرصت خوبی است که علت ریشه isCOVID-19. آلرژی معمولا هر علت تب شدید. یکی دیگر از بزرگ تفاوت است خارش. اگر شما احساس خارش و مایل به ابتدا برخی از منطقه از بدن خود را برای یک دوره طولانی از زمان, آن است که بسیار ممکن است که شما در حال برخورد با یک مورد آلرژی به جای COVID-19.

اگر شما فصلی آلرژی تجربه شما همچنین باید مراقب الگوی علائم. "آنها [آلرژیک مردم] به انتظار الگوی چگونه علائم جریان از آلرژی به قفسه سینه خود را... کسی که با coronavirus را یک الگوی متفاوت و سرفه و یا عطسه و حتی ممکن است احساس متفاوت" Marc F. گلدشتاین, MD, رئیس آلرژی و ایمونولوژی در بیمارستان پنسیلوانیا گفت: به سلامت.

Covid-19 نمی کند و باعث شدید عطسه. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

COVID-19 ظاهرا باعث هر گونه شدید عطسه. به عنوان مثل اگر شما احساس می کنید نیاز به عطسه در هر حال حاضر و پس از آن است که احتمالا به دلیل آلرژی. اما بسیار مهم است که شما را پوشش دهان خود را در حالی که عطسه. هر دو آلرژی و COVID-19 گفت: به ماشه مایل به قرمز ، این است که در واقع درست است. مردم با COVID-19 نهایت داشتن صورتی چشم به جای چشم های قرمز. پس نگاهی به چشم خود را با دقت برای تعیین اینکه آیا آنها قرمز یا صورتی است. اگر رنگ قرمز COVID-19 محتمل است نه دلیل.

در حال حاضر برخی از افراد ممکن است تجربه یک لایه از هر دو COVID-19 و آلرژی که می تواند در تشخیص این دو تقریبا غیر ممکن است. بنابراین اگر حتی 1 درصد شک و تردید در ذهن خود را با عجله به نزدیکترین بیمارستان و دریافت خود را بررسی می شود. حتی اگر شما آلرژی, مطمئن شوید که شما نمی آشکارا نشان می دهد هیچ نشانه ای در. برای مثال شما ممکن است بخواهید به عطسه در عمومی با توجه به واکنش های آلرژیک به برخی از ذرات در محیط زیست است. نه آشکارا عطسه در شرایط فعلی است. بستن دهان خود را با یک حوله هنگام عطسه. در غیر این صورت شما در معرض خطر موجب ترس مردم و حتی دعوت از جنگ است.

مقابله با آلرژی

بهترین راه برای مقابله با آلرژی این است که به مذهبی داروهای خود را. مطمئن شوید که به سهام به اندازه کافی حساسیت به داروها به طوری که شما هرگز اجرا به خصوص اسپری بینی و قطره چشم. سعی کنید از بینی شستشو روش که شامل تمیز کردن معابر بینی خود را با آب مقطر آب شور. این کمک خواهد کرد که در از بین بردن حساسیت زا در معابر بینی در نتیجه کاهش عطسه و دیگر ناراحتی.

توان محافظت در برابر آوردن گیاه گرده صفحه اصلی. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

اگر شما بیرون رفتن برای برخی از دلیل اطمینان حاصل شود که شما را به عقب بیش از حد گرده یا قالب به خانه خود را. جلوگیری از آوردن کفش در فضای باز در داخل خانه خود را. هنگامی که شما دوباره بلافاصله خیس کردن و شستن لباس های خود را. مخلوط نکنید این لباس نشسته با بقیه لباس خود را از آنجا که شما ممکن است گسترش گرده در خانه خود را. در صورت امکان دوش هر بار که شما به عقب بر گردیم خانه.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

خوب و بد تعیین مرگ و زندگی


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن