تلگرام مخالف ایرانی و چینی سانسور

مسنجر سرویس تلگراف اعلام کرده است که آن را به شدت توسعه ضد سانسور فن آوری به طوری که کاربران از کشورهایی مانند

توسط NEWSSHANS در 21 تیر 1399

مسنجر سرویس تلگراف اعلام کرده است که آن را به شدت توسعه ضد سانسور فن آوری به طوری که کاربران از کشورهایی مانند ایران و چین می تواند با استفاده از پلت فرم بدون هر گونه مسائل. به عنوان از آوریل سال 2020 و تلگراف تا به حال 400 میلیون کاربر فعال ماهانه در سراسر جهان است.

مقابله با ایران و چین

"در طی دو سال گذشته ما تا به حال به طور منظم ارتقا دهید ما رفع انسداد' تکنولوژی به ماندن بگیرید پیش از بازرسان... ما نمی خواهیم این فناوری به فرسوده و منسوخ شده است. همین دلیل است که ما تصمیم گرفته اند برای هدایت ما anti-censorship منابع به مکان های دیگر که در آن تلگراف ممنوع است توسط دولت ها — مکان های مانند ایران و چین" از بنیانگذاران و مدیر اجرایی Pavel Durov گفت, به گزارش TechCrunch. Durov تعهد پس از دولت روسیه تصمیم به لغو ممنوعیت برنامه.

ایران ممنوع تلگرام پس از این شرکت حاضر یک دولت بخشنامه که خواسته آن را به دست بیش از رمزگذاری داده ها. رژیم ایران خواست برای نظارت بر کانال های تلگرام بحث در مورد تظاهرات ضد دولتی. در چین, خدمات ممنوع شد به عنوان رژیم کمونیستی نداشت شهروندان با استفاده از Wechat برای دور زدن سانسور دولتی. در سال گذشته دولت چین گفته است انجام داده اند توزیع شده انکار سرویس (DDoS) حمله در تلگرام را مختل هنگ کنگ معترضان از دسترسی به برنامه.

با وجود سرکوب بسیاری از شهروندان چینی همچنان به استفاده از تلگراف از طریق Vpn ها, های سانسور اخبار. در اوایل این سال و تلگراف مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک ابزار برای به اشتراک گذاری اطلاعات مهم در مورد CCP شیوع کروناویروس در زمانی که پکن به شدت سانسور هر گونه بحث در مورد این موضوع در سیستم عامل رسانه های اجتماعی. یک تلگرام کانال ارائه به روز رسانی در مورد COVID-19 در چین بیش از 85,000 پیروان.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

بسیاری از شهروندان چینی همچنان به استفاده از تلگراف از طریق Vpn به اشتراک سانسور اخبار. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

تلگرام شروع عملیات تبادل خود را به عنوان یک محافظ حریم خصوصی. پس از Facebook به دست آورد WhatsApp میلیون ها نفر از کاربران رنگی به Wechat. در یک سطح پایه تلگرام استفاده می کند پایان به پایان رمزگذاری فقط, مانند WhatsApp. این نوع از رمزنگاری تبدیل تمام پیام ها را به کد بدون کمک از هر سرور. این چیزی است که باعث هک به پیام دشوار است. تنها کاربران ارسال و دریافت پیام می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

چه تفاوت تلگراف از WhatsApp یک ویژگی به نام راز چت. چنین چت تنها می توان به عنوان خوانده شده بر روی دستگاه که از آنها فرستاده شدند و این دستگاه که در آنها دریافت شد. حتی اگر کاربر از دستگاه دریافت سیاهههای مربوط به حساب خود را از دستگاه دیگر او نمی خواهد بود قادر به دیدن راز چت. تلگرام امنیت بسیار موضوع بحث با یک طرف vouching برای آن مطلق ایمنی در حالی که دیگر به انتقاد از برنامه برای ضعف های امنیتی. چه چیزی باعث تلگرام محبوب است تعهد خود را به, را قادر می سازد مردم را به نادیده گرفتن و سانسور و آزادانه به اشتراک گذاری ایده ها.

تلگرام در روسیه

در مارس 2018 و تلگراف مسدود شده بود در روسیه توسط رگولاتور مخابراتی Roskomnadzor. برای غلبه بر سانسور تلگرام استفاده آمازون و گوگل خدمات میزبانی با لباس مبدل به منبع ترافیک. این فعال میلیونها نفر از روسها برای دسترسی به این برنامه با وجود اینکه رسما مسدود شده در کشور است. تلگرام نگه داشته در حال تغییر خالص خود را به آدرس وادار Roskomnadzor به مسدود کردن تمام آدرس های که این سرویس قبلا استفاده می شود.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

در مارس 2018 و تلگراف مسدود شده بود در روسیه توسط رگولاتور مخابراتی Roskomnadzor. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

این به پایان رسید تا تاثیر بر دیگر شرکت های روسی بودند که میزبانی در آمازون از آنجایی که آنها بیش از حد کردم مسدود شده در این فرآیند است. این شرکت مقصر تلگرام برای ایجاد اختلال در سرویس. و حتی اگر تلگراف در زمان گرما برای آن "غیر اخلاقی" عمل پنهان شده در میان بزرگ میزبانی وب سیستم عامل و قرار دادن دیگر حقوقی کسب و کار در معرض خطر مسدود دیجیتال فعالان تحسین برنامه تلاش برای ارائه خدمات به کاربران آن است. در ژوئن 18, روسیه برداشته بلوک در تلگرام. وجود دارد تقریبا 30 میلیون کاربر فعال ماهانه از Wechat در روسیه است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

جدید دستیابی به موفقیت در 'Spintronics' می تواند افزایش اطلاعات با سرعت بالا فن آوری


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن