Swoyersville مرد به اتهام در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان

WILKES-BARRE TWP. — Luzerne County کارآگاهان بازداشت یک مرد از Swoyersville بر اتهامات او برخوردار پورنوگرا

توسط NEWSSHANS در 16 خرداد 1399

WILKES-BARRE TWP. — Luzerne County کارآگاهان بازداشت یک مرد از Swoyersville بر اتهامات او برخوردار پورنوگرافی کودکان بر روی تلفن همراه خود را.

Mark A. Jaskulka, 35, جدید, Sullivan, خیابان بود arraigned اواخر پنج شنبه شب در منطقه قاضی مایکل Dotzel در Wilkes-Barre شهرستان در 20 فقره پورنوگرافی کودکان و یک تعداد از پرونده های جنایی با استفاده از ارتباطات. او از زندان آزاد شد $100,000 نا امن وثیقه دادگاه پرونده می گویند.

با توجه به شکایت کیفری:

کارآگاهان با دفتر دادستان منطقه در ژوئن 1 دریافت سایبر نکته از مرکز ملی گمشده و استثمار کودکان است. Cyber-نکته ایجاد شد meetme.com از چت و مکالمه بین Jaskulka و مرد دیگری در مارس 26.

گزیده ای از گفتگو چت است که ذکر شده در شکایت متحده Jaskulka استفاده می شود صفحه نمایش نام NEPA در مشخصات و گفت: دیگر مرد "من در تلاش برای به دست آوردن نزدیک به یکی از تو پسران" و درخواست "می بینم تو پسر؟"

کارآگاهان با دریافت یکی دیگر از cyber-نکته مربوط به Jaskulka نشان می دهد تصاویر به اشتراک گذاشته شد در خصوصی پیام متنی و Jaskulka ارسال یک تصویر از یک دختر.

در مصاحبه با کارآگاهان در پنجشنبه Jaskulka بستری برای ایجاد مشخصات NEPA و یک حساب gmail او با استفاده از در meetme.com اما اظهار داشت: او مسدود شده بود از حساب خود.

Jaskulka اعتراف کرد او با استفاده از meetme.com برای چت با سایر مردم در تلاش برای به دست آوردن مردان با سن کمتر از 18 و ادعا کرد که او تا به حال تصاویر و ویدئوها از پسران درگیر در عمل ذخیره شده بر روی تلفن همراه خود شکایت می گوید.

کارآگاهان اتهام آنها بهبود متعدد ویدئوها و تصاویر از پسران چند نوزادان درگیر در عمل تحت یک پوشه به نام " پسر انسان است.'

Jaskulka گفت: کارآگاهان او شده است به دنبال در پورنوگرافی کودکان برای سال های بسیاری برای ارضاء جنسی شکایت می گوید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب