شیرین 16: NHL پلی آف دور مقدماتی دشوار برای پیش بینی

توسط استفان stefanie marie NHL فصل به طور منظم است و تعقیب و گریز برای جام استنلی است اگر هاکی بازده این تابست

توسط NEWSSHANS در 7 خرداد 1399

توسط استفان stefanie marie

NHL فصل به طور منظم است و تعقیب و گریز برای جام استنلی است اگر هاکی بازده این تابستان.

لیگ در حل و فصل یک 24-تیم postseason فرمت که Calgary Flames کاپیتان علامت جوردانو پشتیبانی در ماه مارس به عنوان coronavirus بود تعطیل ورزشی.

"شما نمی توانید حذف تیم های که در نقاط درصد و یا چیزهای شبیه به آن" جوردانو گفت. "من فکر می کنم شما بروید 12 و 12. بیشتر تیم ها در این سال شاید یک زن و شوهر از byes در بالا و بازی آن."

چهار تیم برتر در کنفرانس شرق و غرب گرفتن byes به ایران از 16 به جز تعداد انگشت شماری از گرد رابین بازی برای تعیین بذر. که بوستون خلیج تمپا واشنگتن و فیلادلفیا در شرق و St. Louis, کلرادو, Vegas و دالاس در غرب است.

"این پاداش کسانی که در تیم های که تا به حال خوب فصل به طور منظم و آن را به عنوان تقریبا یک کمی از یک پیش فصل برای کسانی که چهار صفحه در هر کنفرانس" گفت: NBC Sports تحلیلگر پاتریک تیز و برنده فنجان سه بار به عنوان یک بازیکن با شیکاگو است. "تاپیک جدول رده بندی روی خط و شما می خواهید به موقعیت خود را به بهترین شما می توانید, اما آن را یک فرصت برای آن دسته از بچه ها به نوع دریافت زنگ و آماده برای حریف سخت به دلیل آنکه آنها که در دور اول در حال رفتن به آینده بسیار شدید سری."

بالا دانه را به برندگان این هشت باز دور, best-of-پنج سری:

کنفرانس شرق

شماره 5 پیتسبورگ پنگوئن در مقابل شماره 12 Montreal Canadiens

پنگوئن کاپیتان و سه بار قهرمان سیدنی کرازبی از ذهن نیست رفتن به طور مستقیم به پلی آف با توجه به زمان محدود. پاداش او است و رقابت در برابر نخبگان goaltender Carey قیمت و Montreal Canadiens که تا به حال 15 امتیاز کمتری نسبت به پیتسبورگ زمانی که فصل متوقف شد.

فصل های سریال: پنگوئن برنده دو از سه.

چه تیز می گوید: "قیمت می تواند کلیدی در این سری است. ... پیتسبورگ یک تیم که برای گرفتن سالم امیدوارم. آنها تا به حال برخی از بچه ها کلید مجروح قبل از خاموش شدن که قرار بود به دست قابل بازی کردن کشش."

شماره 6 Carolina Hurricanes در مقابل شماره 11 نیویورک رنجرز

کارولینای یکی از دو تیم (همراه با Tampa Bay) که رای دادند در برابر این حذفی فرمت. این طوفان نباید نیاز اضطراری goaltender دیوید Ayres دیگر با پتر Mrazek و جیمز ریمر سالم و Dougie همیلتون آماده برای بازگشت در دفاع.

فصل های سریال: تفنگداران برنده هر چهار.

چه تیز می گوید: "من می خواهم راه است (طوفان) به رقابت بپردازند و آنها می توانند بسته بازی را با بهترین آنها را. در حال حاضر آنها خود را goaltenders سالم, Dougie آینده. من می خواهم شانس خود را. ... آنها هیجان انگیز تیم برای تماشای نیویورک رنجرز. (وینگر Artemi) Panarin ساخت همه بهتر ادبانه."

شماره 7 New York Islanders در مقابل شماره 10 Florida Panthers

این یک مسابقه برگشت از یک سال 2016 سری اما در واقع همه چیز تغییر کرده است برای این تیم پس از. بری Trotz قرار داده مهر در جزایر و سه بار جام برنده مربی Joel Quenneville است که در فصل اول خود را با پرواز در آسمان فلوریدا.

فصل های سریال: نشینان برنده هر سه.

چه تیز می گوید: "این دو سبک های مختلف از بازی. جزایر و بری Trotz و (GM لو Lamoriello), آنها در حال رفتن به بسیار منظم دفاع گرا تیم ... که خنثی منطقه را برای رفتن به مسدود است. و برای یک تیم مانند پلنگ است که نشان داد در این فصل که آنها تجارت چند شانس برای به دست آوردن چند شانس ... این سختی خواهد بود matchup برای آنها است."

شماره 8 تورنتو افرا برگها در مقابل شماره 9 Columbus Blue Jackets

اگر تورنتو است که برای آوردن جام به خانه برای اولین بار پس از سال 1967 Auston متیوز و شرکت. اول باید برای مقابله با مزاحم کت آبی که حذف بالا-کشت رعد و برق در دور اول در سال گذشته است.

فصل دوم: تقسیم دو بازی.

چه تیز می گوید: "شما می دانید آنچه شما در حال مواجهه با کت آبی. آن را برای رفتن به یک در خود چهره بازی hard-nosed matchup. و تورنتو, شما در نهایت دور از بوستون اما در حال حاضر شما رو به صورت یک تیم مانند کلمبوس که ما دیدیم که چگونه به خوبی آنها در برابر خلیج تمپا در سال گذشته پس از آن دریافت نمی کند آسان تر برای تورنتو."

کنفرانس غرب

شماره 5 Edmonton Oilers در مقابل شماره 12 Chicago Blackhawks

کانر McDavid می شود فقط دوم خود را با طعم بازی های حذفی در فصل پنجم. شماره 97 که تا به حال 97 امتیاز در این فصل به طور منظم می شود برای سوار شدن در کنار NHL پیشرو گلزن لئون Draisaitl در برابر پیری Blackhawks حریف.

فصل های سریال: Blackhawks برنده دو از سه.

چه تیز می گوید: "من نمی دانم اگر شما می توانید آهسته (McDavid) را در یک سری حذفی هر گونه راحت تر از شما می توانید در این فصل به طور منظم. ... که سخت matchup برای هر کسی به خصوص شیکاگو یک تیم است که می دهد بیشتر نخست به ثمر رساند شانس تر از کسی است که در سمت چپ حذفی است."

شماره 6 نشویل شکارچیان در مقابل شماره 11 آریزونا شغالها

نشویل و آریزونا هر یک عمده در فصل حرکت می کند. شکارچیان جایگزین مربی پیتر Laviolette با جان Hynes و شغالها معامله برای 2018 MVP تیلور سالن. تنها یکی از آنها به فینال 16.

فصل دوم: تقسیم دو بازی.

چه تیز می گوید: "به نظر می رسد مانند مربیگری تغییر را کمی تفاوت برای Preds. ... آریزونا یک تیم است که مشکل گل, اما آنها می گیره همه چیز را دفاعی. آنها بزرگ goaltending آنها در حفظ و جن خارج از شبکه در یک کلیپ خوب است. کسانی که تیم های که در حال رفتن به سختی می شود به بازی در این کوتاه بهترین-از-پنج سری."

شماره 7 ونکوور کناکز در مقابل شماره 10 مینه سوتا وحشی

کناکز گرفتن دروازه بان یعقوب Markstrom بازگشت از مصدومیت زانو و او تا به حال به نفع اسکیت در خانه در سوئد در طول مکث. مینه سوتا مربی موقت Dean Evason می شود یک فرصت برای نشان دادن او سزاوار شغل تمام وقت.

فصل های سریال: Wild برنده دو از سه.

چه تیز می گوید: "آنها باید برخی از قطعات اصلی وجود دارد در ونکوور که در حال رفتن به دریافت یک طعم و مزه از صحنه های حذفی matchups. آن را به خوبی برای توسعه است. ... (وحشی) را که یکی از آخرین کرک برای نشان دادن آنچه که آنها به عنوان یک گروه. این ممکن است آخرین شانس است که این هسته در مینه سوتا به نوع برنده چند حذفی دور است."

شماره 8 Calgary Flames مقابل No. 9 Winnipeg Jets

به طور مداوم در حال تغییر شعله های آتش در صورت تداوم جت و برنده این سری می تواند برخی از واقعی سر و صدا در غرب است. برخی از تغییرات بزرگ هستند و احتمالا در آینده برای بازنده است.

فصل های سریال: جت برنده تنها جلسه در وقت اضافه.

چه تیز می گوید: "به نظر می رسید مانند (شعله) شروع شد خود را برای پیدا کردن شیار. اما آنها با آن روبرو هستیم یک تیم در وینیپگ که درست قبل از خاموش کردن آنها برخی از بازی شدید هاکی. آنها می دانستند آنچه را که آنها در برابر. آنها نوع حفر شده در برای برگشتی."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن