Stilp سوختگی پرچم در خارج از دادگاه به عنوان طرفدار تهمت ضد تظاهرکنندگان هو کردن

فعال ژن Stilp راست دارای یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین پرچم مزین با یک صلیب شکسته قبل از سوختن آن به عنوان

توسط NEWSSHANS در 9 مرداد 1399
 Activist Gene Stilp, right, holds a Trump campaign flag emblazoned with a swastika prior to burning it as part of a protest at the Luzerne County Courthouse on Thursday morning. Roger DuPuis | Times Leader

فعال ژن Stilp راست دارای یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین پرچم مزین با یک صلیب شکسته قبل از سوختن آن به عنوان بخشی از اعتراض در Luzerne County Courthouse روز پنج شنبه صبح.

راجر DuPuis | زمان رهبر

ویلکس-بار ، — او آمد او را دیدم او سوخته اما بدون مخالفت.

فعال ژن Stilp آمد به Luzerne County Courthouse در روز پنج شنبه به سوزاندن نازی متفق شوروی و تهمت کمپین پرچم در مقابل ساختمان تاریخی در اعتراض به آنچه که او می بیند به عنوان مسائل عمده در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت: "وحشتناک برای حمایت از نژادپرستی و تعصب و نفرت سفید برتری نژادی ارعاب و قومی ارعاب."

او را به آتش کشیدند پرچم در یک فلز می تواند زباله.

حامیان رئیس جمهور همچنین معلوم شد برای نمایش یک مغلوب ساختن پیشی جستن بنر پشت Stilp با برخی از مبارزه کلامی و در نتیجه -- و یک مرد بازیابی سوخته باقی مانده از یک سوخته تهمت پرچم از ته یک سطل زباله می تواند "به عنوان یک قطعه از تاریخ" تا Stilp نشسته بر روی درب را به چالش کشیده و او را به آمدن برای اطلاعات بیشتر.

برخی از ضد تظاهرکنندگان همچنین خندید Stilp به عنوان آتش ظاهر می شده اند تنها تا حدی موفق است. Stilp گفت: پس از آن که از او پرسیده شد که توسط مقامات به نگه داشتن شعله کم.

شهرستان کلانتر نمایندگان به سرعت شکست تا تقابل.

Stilp گفت که او برنامه ریزی شده به سر شمال به Lackawanna County Courthouse در اسکرانتون در ساعت 2 بعد از ظهر به سوزاندن سه پرچم اگر چه او گفت که او انتظار می رود یکی وجود دارد — بر خلاف ویلکس-بار ، که در آن صورت اجازه داده شد برای ادامه.

Stilp گفت: او گزارش یک مقابله فردی بود که با پوشیدن یک ماسک و نزدیک به نمایندگان.

یک Facebook live تصویری از این رویداد را می توان در اینجا دیده می شود.

بررسی برای به روز رسانی کنید و ببینید در روز جمعه بار رهبر برای اطلاعات بیشتر در این داستان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن