ایستادن و صحبت کردن: کمک به هنگ کنگ از بین بردن CCP

هنگ کنگ صنعتگر, 72 ساله یوان Gongyi است آشکارا گرفته ایستاده به مخالفت با به اصطلاح امنیت ملی قانون تصویب شده

توسط NEWSSHANS در 27 خرداد 1399

هنگ کنگ صنعتگر, 72 ساله یوان Gongyi است آشکارا گرفته ایستاده به مخالفت با به اصطلاح امنیت ملی قانون تصویب شده در برابر هنگ کنگ به سرزمین اصلی رژیم است. او گرفته شده است یک شرکت و آواز ایستادن در مکان و همچنین در رسانه ها. وجود دارد برخی از منتقدان که شک نیت خود را و فکر می کنم که او صرفا به دنبال تبلیغات برای کمک به کودکان خود را برای اجرای انتخابات است. به منتقدان آقای یوان کاملا تصریح میکند که او در ساخت این پایه به مبارزه و پیروزی در هنگ کنگ و برای از بین بردن حزب کمونیست چین (CCP).

قهرمانانه مادر یوان

آیا آقای یوان به نیت مایل به از بین بردن CCP واقعی هستند یا نه ممکن است مسلم و قضاوت ردیابی بازگشت خانواده اش پس زمینه. مادر او برگزار شد و در زندان توسط CCP در حساب او را نشکن و تزلزل ایمان در مسیحیت. مادر یوان شروع به موعظه مسیحیت در شانگهای در 1950s. آنجا بود که او دستگیر شد. او به شدت محکوم به زندان به مدت 20 سال با سه نفر از کسانی که سال ها در سلول انفرادی. حکم او منحرف شد. در طول این دوره او را مورد آزار و اذیت توسط رژیم کمونیستی و تحت درمان قرار گرفت مثل یک محکوم به اعدام در زندان. با این حال به رغم آزار و اذیت مادر یوان بود منصرف. او صبورانه به او ایمان.

او تا به حال شجاعت از ایمان و صحبت کردن چهره به چهره با رئیس زندان. در یکی از مناسبت های بزرگ مادر یوان به او گفت: "قرار تفنگ. اگر شما در حال برگزاری یک تفنگ آنچه که وجود دارد به بحث در مورد ؟ اگر شما یک تفنگ تمام جهان خواهد بود مجبور به گوش دادن به شما."

رئیس زندان که تا به حال بالا احترام به مادر یوان آهی کشید و گفت: "اگر حزب کمونیست تا به حال یک نفر مثل شما آن خواهد بود. همه شما نیاز به گفتن است: "خدا وجود ندارد" و ما حزب کمونیست خواهد اجازه دهید شما را بلافاصله. آن را به عنوان ساده به عنوان این است." اما مادر یوان پافشاری برای 20 سال در امتناع می گویند "خدا وجود ندارد." او در نهایت از زندان آزاد شد در سال 1976.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

مادر یوان پافشاری برای 20 سال در امتناع می گویند: "خدا وجود ندارد.' (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

پس از او تنها یک پسر زمانی که مادر او زندانی توسط CCP یوان Gongyi آموزش دیده خود را به طور مستقل. در سن 6 او قادر به مراقبت از خود. او حتی قادر به دیدن از طریق, شر, طبیعت, CCP با توجه به تجربه دست اول.

امروز آقای یوان خود گفتن است مردم هنگ کنگ: "CCP می خواهد خود را به کنترل و ایمان و روح خود را کنترل و غارت شما از کنترل کردن روح خود را." او با اشاره به این که CCP را آزار و اذیت فالون گونگ پزشکان بر اساس همان دگم.

مبارزه با CCP

آقای یوان نشان داد که به عنوان اوایل به عنوان سه هفته پیش او انصراف خود را از منافع کسب و کار و نمونه کارها سرمایه گذاری از سرزمین اصلی است. او تصمیم به ماندن در هنگ کنگ است. او به هیچ وجه قصد مهاجرت به خارج از کشور و درمان مانند یک پناهنده.

او اظهار داشت بصورتی پایدار و محکم: "بگویید CCP که من نمی خواهم به هر سهم خود رژیم است. من فرستاده اند [پیام با استفاده از] WeChat برای همه دوستان من در سرزمین اصلی به توضیح من ایستاده است. در این زمان بحرانی اگر من هیچ چیز وجود دارد بیشتر شانس."

او ادامه داد: "با 7 میلیون نفر در هنگ کنگ هر کس می تواند انتخاب کنید برای مهاجرت اما این چیزی نیست که مردم هنگ کنگ می خواهید در آن است ؟ شاید کسانی که غنی مردم اگر آنها ترس آنها می تواند به مهاجرت خارج از کشور. من می دانم که هر کس دوست دارد برای زندگی در هنگ کنگ است. مردم مجبور به ترک آنجا که آنها هیچ انتخاب است. بسیاری از بازرگانان ثروتمند, مقامات دولتی, دانشگاه, روسای, و حتی بزرگ خارجی تامین مالی بانک ها مانند HSBC و استاندارد چارترد مجبور هستند برای بیان حمایت خود را برای امنیت ملی قانون توسط حزب کمونیست چین."

(Image: Screenshot / YouTube)

به گفته آقای یوان حتی بزرگ خارجی تامین مالی بانک ها از جمله HSBC مجبور هستند برای بیان حمایت خود را برای امنیت ملی قانون توسط حزب کمونیست چین. (تصویر: Screenshot / YouTube)

آقای یوان تاسف است که کسانی که ایستاده بود تا برای حمایت از قانون جدید هستند مثل "وزوز حشرات" که "ربوده شده توسط CCP است و هیچ راه فراری برای آنها." برای کسانی که مدافع امنیت ملی قانون مانند سابق هنگ کنگ اجرایی لئونگ چون-یینگ "وجود دارد هیچ چیز از چپ به می گویند."

آقای یوان اعلام کرد که او دارای شش فرزند با چهار نفر از آنها زندگی در هنگ کنگ. او نمیخواهد نوه او بود و بدون آینده و یا یک خانه.

تنها هدف این است که برای از بین بردن حزب کمونیست چین. آقای یوان مورد سوال منتقدان: "چرا من باید ایستادن و صحبت کردن ؟ من در حال حاضر 72 سال است." به آن دسته از افرادی که گفت که او فقط می خواستم به دنبال تبلیغات برای کمک به پسر خود اجرا برای انتخابات گفت که پسر و دختر باید نظرات خود را از آنچه او انجام شده است اما او اصرار بر گفتن حقیقت است.

آقای یوان گفت که برخی از مردم پس از گوش دادن به سخنرانی خود احساس بهتر و یا احساس آرامش. با این حال او تاکید کرد که مسئولیت او این است که به راحتی مردم هنگ کنگ است. او دارای یک هدف واضح تر. تمام قدرت خود را متمرکز خواهد شد در از بین بردن حزب کمونیست چین.

او دوباره با اشاره به اینکه همه باید در صحبت کردن به محکوم CCP. "امروز ده ها هزار نفر از خانواده ها نابود شده اند CCP. اگر هیچ کس صحبت خواهد کرد و سپس من باید چیزی می گویند درست است ؟ من حداقل صحبت کردن به نمایندگی از خانواده خود من برای اولین بار."

اتحاد با بریتانیا و ایالات متحده برای صرفه جویی در دلار هنگ کنگ

آقای یوان معتقد است که CCP است فشار هنگ کنگ امنیت ملی قانون به تبدیل دلار هنگ کنگ به "یک کشور و دو نظام" است که باعث شده آمریکا به اعمال تحریم ها علیه CCP. آقای یوان همچنین تاکید کرد که این یک بار در طول عمر فرصت برای ایستادن برای هنگ کنگ. بنابراین او تصمیم به گرفتن ابتکار عمل برای صرفه جویی در هنگ کنگ با کمک انگلستان و ایالات متحده آمریکا

آقای یوان نوشت, نامه ای سرگشاده به رئیس جمهور ایالات متحده مغلوب ساختن پیشی جستن به نجات افراد جوان از هنگ کنگ. در این نامه آقای یوان تاسف است که به مبارزه برای دموکراسی وجود قیمت بالا پرداخت. بیش از حد بسیاری از هنگ کنگ افراد جوان دستگیر شده اند و وحشیانه مورد تجاوز قرار گرفته و به قتل رسید. در همان زمان آن را مشکوک است که بسیاری از کودکان ربوده شدند مخفیانه فرستاده شده به سرزمین اصلی و بازداشت در اردوگاه های کار اجباری. شده است وجود دارد هیچ خبری از آنها پس از آن.

(Image: Studio Incendo via flickr CC BY 2.0 )

برخی از هنگ کنگ افراد جوان در حال پرداخت قیمت بالا در مبارزه برای دموکراسی است. (تصویر: استودیو Incendo از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

آقای یوان به نام بر ایالات متحده برای کمک به هنگ کنگ برای مقاومت در برابر CCP. "اگر ما صبر کنید دیگر وجود خواهد داشت یکی دیگر از هولوکاست. حزب کمونیست چین هرگز متوقف خواهد شد تا زمانی که کنترل کل جهان است. اگر ما متوقف نمی CCP در حال حاضر از آن خواهد شد خیلی دیر شده!"

ترجمه شده توسط Chua سال قبل از میلاد و ویرایش شده توسط Michael Segarty

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

که در آن خواهد هنگ کنگ در تاریک ترین لحظه ؟


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de