سنا ثابت برای کسب و کار کوچک coronavirus امداد

توسط اندرو تیلور واشنگتن (AP) — سنا روز چهارشنبه با تصویب قانون به آن را آسان تر برای کسب و کار تلاش در طول بی

توسط NEWSSHANS در 15 خرداد 1399

توسط اندرو تیلور

واشنگتن (AP) — سنا روز چهارشنبه با تصویب قانون به آن را آسان تر برای کسب و کار تلاش در طول بیماری همه گیر کوروناویروس را به استفاده از یک حقوق و دستمزد برنامه یارانه شده است که یک بخش مرکزی از واشنگتن در پاسخ به مسئول بحران اقتصادی است.

مجلس سنا با تصویب این لایحه با رای دادن صدا بعد از یک تعداد انگشت شماری از مخالفان توافق راه داد. اندازه گیری در حال حاضر به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او انتظار امضای.

این قانون را به صاحبان کسب و کار انعطاف پذیری بیشتری به استفاده از مالیات دهندگان یارانه برای هزینه های دیگر و گسترش طول عمر از این برنامه به عنوان اقتصاد همچنان به مبارزه از طریق ثبت افزایش بیکاری و رکود اقتصادی عمیق است.

آن را به تصویب مجلس اکثریت در هفته گذشته در یک 417-1 رای بود اما به اختصار برگزار شد تا این هفته به عنوان رهبران جمهوری خواه به دنبال جلب رضایت مخالفان مانند ویسکانسین ایران سناتور. ران جانسون.

این قانون را کاهش اصلی نیاز است که حداقل 75 درصد از چک های برنامه حفاظت از پول استفاده می شود در حقوق و دستمزد هزینه کاهش آستانه است که برای 60 ٪ از وام. این امر همچنین طول دوره که در آن PPP پول باید مورد استفاده قرار گیرد — و هنوز هم اجازه کسب و کار به وام خود را ببخشند — از هشت هفته به 24 هفته.

منتقدان می گویند در حال بررسی و اندازه گیری می کند و هیچ چیز را به اطمینان حاصل شود که کسب و کار که لزوما نیاز PPP یارانه ها فاقد شرایط لازم هستند در میان دیگر مشکلات است.

"اگر ما در حال رفتن به طور بالقوه اجازه بیشتر هزینه های این برنامه نیاز به اصلاح" جانسون به خبرنگاران گفت:. "من مشکل اصلی با آنچه که در خانه انجام داد — و این چیزی است که در اختلاف — اساسا reauthorized برنامه از طریق Dec. 31 راه اندازی یک تزریق جدید به این برنامه بدون اصلاحات من فکر می کنم واقعا باید قرار داده به طوری که افرادی که نیازی به آن نیست و برای حفظ آن است. ما نمی نامحدودی checkbook."

اما این لایحه تا به حال حمایت قوی در میان هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها و پشتوانه قدرتمند گروه های کسب و کار است که تقویت دست از حامیان مانند بالا سنا دموکرات چاک شومر که شکست خورده بود در اوایل روز چهارشنبه خود در تلاش برای هماهنگ گذشت. در آن زمان مشخص شد جانسون حل برای جلوگیری از این لایحه محو شد و شومر و میچ مک کانل رهبر اکثریت R-Ky., reprised تلاش تنها چند ساعت بعد.

"تاثیر این بحران طولانی مدت و نیاز به شرایط ملایم. همه ما شنیده از کسب و کارهای کوچک در ایالات ... که (PPP) نیاز به برخی از تغییرات آن را به کار برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک است که در سمت چپ شده بود و یا رد" شومر گفت.

تمام گفته ها کنگره را تایید کرده است $660 میلیارد دلار برای این برنامه در دو اقساط. پس از اولیه پشت سر هم از وام های خالی این برنامه فقط در دو هفته, تقاضا برای PPP بودجه کاهش یافته میان griping از برخی از بخش های کسب و کار است که وجود دارد بیش از حد بسیاری از محدودیت ها به منظور واجد شرایط برای دریافت وام بخشش. کسب و کار دریافت PPP نیز باید تضمین کند که آنها به آن نیاز دارید به نگه داشتن عامل نیاز است که باعث می شود برخی از صاحبان کسب و کار و محتاط در مورد استفاده از.

جانسون گفت: جمهوری خواهان امیدوارند به بالا قانونگذاران برای ثبت نام بر روی یک nonbinding نامه ای به برنامه ناظران به دنبال روشن شدن برخی از قوانین حاکم بر برنامه است. او توضیح نمی دهد که دقیقا آنچه که او به دنبال اما گفت: قانونگذاران جمهوریخواه کنگره در حال نزدیک شدن به توافق بر زبان پیشنهاد نامه.

به تصویب رسید در اواخر ماه مارس چک حفاظت از برنامه های مورد نیاز کسب و کار به صرف پول وام در عرض هشت هفته پنجره به دریافت وام ببخشند — و به طور موثر تبدیل به آشکار کمک های مالی. همچنین لازم است که سه چهارم از پول صرف شده در حقوق و دستمزد به عنوان وسیله ای برای نگه داشتن کارگران مربوط به شغل خود را. اما کسب و کارهای کوچک گفت: قوانین بیش از حد انعطاف ناپذیر به خصوص که هشت هفته پنجره به استفاده از مالیات دهندگان یارانه شروع به نزدیک برای بسیاری از کسب و کار هستند که بسیاری از آنها هنوز در تلاش برای به طور کامل بازگشایی شده است.

رستوران در خاص ناراحت بودند که تحت قانون نياز به rehire خود را گذاشته و کارگران حتی اگر آنها یا بسته و یا محدود به بایگانی اطلاعات و تحویل. بسیاری از صاحبان کسب و کار دیگر می ترسید که استفاده می کنند تا خود را به پول وام قبل از اینکه مجاز به بازگشایی و پس از آن مجبور به اخراج کارکنان بار دیگر به دلیل کسب و کار خود را نمی خواهد را در درآمد به اندازه کافی برای نگه داشتن پرداخت همه.

اندازه گیری های جدید می دهد صاحبان کسب و کار 24 هفته به صرف فدرال کمک های اولیه — به جای هشت به عنوان اصل در طراحی و گسترش برنامه از طریق پایان سال, در حالی که همچنین طول تاریخ بلوغ و تعویق دوره وام.

جمهوری خواهان از جمله کسب و کار کوچک رئیس کمیته مارکو روبیو از فلوریدا شکایت کرده است که به دقت مذاکره لایحه شامل یک پیش نویس خطا است که می تواند از بین بردن بخشش وام به طور کامل برای شرکت هایی که می خواهند به استفاده از کمتر از 60 درصد از این پول را برای هزینه های حقوق و دستمزد. تحت اصلی PPP قانون به تصویب رسید در ماه مارس به عنوان بخشی از یک حدود 2 تریلیون مراقبت در عمل وام بخشش بود سرشکن با توجه به چگونه به شدت کسب و کار از دست رفته هدف از استفاده از 75% به حفظ حقوق و دستمزد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن