اوراق بهادار مورد به پایان رسید در مقابل فولکس واگن, مدیر عامل, هیئت مدیره, رئیس

فرانکفورت آلمان (AP) — فولکس واگن گفت: اتهام اوراق بهادار-نقض قانون در برابر آن مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره می

توسط NEWSSHANS در 31 اردیبهشت 1399

فرانکفورت آلمان (AP) — فولکس واگن گفت: اتهام اوراق بهادار-نقض قانون در برابر آن مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره می شود و در ازای 9 میلیون یورو (10 میلیون دلار) پرداخت از بین بردن حواس پرتی بالقوه برای شرکت تیم مدیریت آن را به عنوان مقابله با ویروس بحران و نظارت بر اجرای نسل جدیدی از ماشین های الکتریکی.

مدیر عامل شرکت هربرت Diess و رئیس هانس دیتر Poetsch متهم شدند در ماه سپتامبر با عدم سرمایه گذاران بگویید در زمان مورد شرکت بلندی دیزل رسوایی در سال 2015. پایان پرونده از طریق پرداخت مجاز توسط قانون به معنی دو را اعتراف تخلف و نمی خواهد که به نظر می رسد برای چند جلسات دادگاه به عنوان بخشی از یک محاکمه.

دادستان گفت: دو نقض قوانین اوراق بهادار شرکت های که نیاز به اطلاع سرمایه گذاران در مورد مسائل است که می تواند بر قیمت سهام خود را. این شرکت گفت که تا به حال ملاقات افشای آن الزامات پیش از اعلام اطلاع از تخلف از ایالات متحده آمریکا سازمان حفاظت محیط زیست در سپتامبر. 18, 2015.

پایان پرونده Diess و Poetsch متوقف نمی شود سرمایه گذار دیگر شکایت علیه این شرکت در حال حاضر قبل از دادگاه در برانشویگ آلمان.

این شرکت گفت: "این است که در بهترین منافع شرکت برای رسیدگی به فسخ شود" و آن را جبران Diess و Poetsch با توجه به پرداخت جریمه نقدی از 4.5 میلیون یورو در هر.

فولکس واگن گرفتار شد با استفاده از نرم افزار برای فرار از ایالات متحده تولید گازهای گلخانه ای مورد نیاز برای خودرو دیزل. رسوایی هزینه شرکت 31 میلیارد یورو ($34 میلیارد دلار) جریمه و شهرک سازی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب