SEC بزرگ 12 اجازه می دهد تا فوتبال تمرینات در پردیس از ماه آینده

توسط استفان هاوکینز و استیو MEGARGEE Southeastern Conference مدارس خواهد بود قادر به آوردن ورزشکاران در تمام ر

توسط NEWSSHANS در 3 خرداد 1399

توسط استفان هاوکینز و استیو MEGARGEE

Southeastern Conference مدارس خواهد بود قادر به آوردن ورزشکاران در تمام رشته های ورزشی به دانشگاه برای فعالیت های داوطلبانه شروع تاریخ 8 ژوئن در اختیار هر دانشگاه و 12 طرح به استقبال بازیکنان فوتبال به پردیس یک هفته بعد.

جمعه اطلاعیه ها آخرین نشانه هایی که یک فصل فوتبال راه اندازی خواهد شد در برخی از این فرم می گیرند. دیگر کنفرانس انتظار می رود به دنبال هر چند تصمیم گیری می تواند از چپ به فرد مدارس.

این حرکت در می آید دو روز پس از NCAA بخش شورا رای به لغو تعلیق داوطلبانه تمرینات در محوطه دانشگاه توسط, فوتبال و بسکتبال, بازیکنان موثر ژوئن 1. NCAA به روز شده است که نماز جمعه گفت: فعالیت های داوطلبانه اجازه داده می شود در تمام رشته های ورزشی شروع ژوئن 1.

"در این زمان ما در حال آماده سازی برای شروع فصل پاییز ورزش به عنوان در حال حاضر برنامه ریزی شده و این محدود سرگیری داوطلبانه فعالیت های ورزشی در ژوئن 8 گام اولیه مهم است که در فرایند" SEC کمیسر گرگ سنکی گفت.

SEC در ابتدا جمعه اعلام کرد که داوطلبانه در فعالیت های فرد می تواند رزومه ژوئن 8 در SEC دانشگاه تنها برای فوتبال بسکتبال مردان و زنان بسکتبال. اما پس از NCAA صادر شده خود را به روز رسانی نماز جمعه بعد از ظهر SEC اعلام کرد که در ژوئن 8 تاریخ اعمال را به ورزشکاران در تمام رشته های ورزشی.

بزرگ 12 روسای جمهور و روسای ملاقات کرد و تصمیم گرفت فعالیت های داوطلبانه می تواند شروع ژوئن 15 برای فوتبال, جولای 1 برای دیگر سقوط ورزش و جولای 15 برای همه ورزش های دیگر.

SEC مقامات اشاره کرد هر تمرین را "تحت نظارت دقیق تعیین شده از پرسنل دانشگاه و دستورالعمل های ایمنی طراحی و توسعه توسط هر نهاد است." آنها با اشاره به تاریخ 8 ژوئن به عنوان شروع "دوره گذار است که اجازه خواهد داد که دانش آموز ورزشکار به تدریج در انطباق با آموزش کامل و فعالیت های ورزشی پس از این دوره اخیر از عدم فعالیت."

مجاز اقدامات محدود توسط NCAA به فعالیت های داوطلبانه تحت نظارت قدرت و تهویه پرسنل. گرجستان مدیر ورزشی گرگ McGarity گفت که "تنها گام اول با جزئیات بیشتر و برنامه های آینده بیش از چند روز و هفته."

"این مهم اولین گام به سوی داشتن یک فصل این سقوط و ما ادامه خواهد داد تا در مجموع با هم کار کنند به عنوان اولویت ما این است که برای اطمینان از ایمنی و رفاه ما دانشجو-ورزشکاران و مربیان و کارکنان" آبرن مربی گاس Malzahn در بیانیه ای گفت.

SEC تصمیم به از سر گیری فعالیت های ورزشی با هدایت یک لیگ نیروی کار است که شامل بهداشت عمومی بیماری های عفونی و پزشکی ورزشی حرفه ای از هر یک از لیگ 14 عضو مدارس.

وظیفه نیروی آماده یک سری از بهترین شیوه ها برای غربالگری, تست, نظارت, ردیابی, اجتماعی فاصله و حفظ محیط تمیز برای خدمت به عنوان یک راهنمای برای هر مدرسه است.

توصیه ها شامل تست علامتی اعضای تیم (از جمله ورزشکاران مربیان و کارکنان) و همچنین غربالگری ورزشکاران قبل از آنها وارد در پردیس ظرف 72 ساعت پس از ورود امکانات ورزشی و روزانه یک بار آنها رزومه فعالیت های ورزشی.

توصیه های دیگر شامل فوری جداسازی اعضای تیم که مبتلا COVID-19 یا تحت بررسی هستند و پس از تماس با ردیابی تحت مراکز کنترل بیماری و بهداشت عمومی محلی دستورالعمل.

"بهداشت و ایمنی شده اند اولویت ما به عنوان ما در مورد این برنامه ریزی روند و ما همچنان به دنبال راهنمایی از کارشناسان پزشکی و سلامت مقامات همانطور که ما حرکت به آینده هفته" تنسی مدیر ورزشی فیلیپ Fulmer گفت. "ما کارکنان و دانشجو-ورزشکاران باید آماده برای 'طبیعی' به عنوان ما می شود اجرای تغییرات به چه همه دسترسی به و استفاده از امکانات ما است."

SEC گفته مقامات نیروی کار را توصیه ها می تواند به ارائه یک راهنمای به لیگ اعضای سنکی اشاره کرد که هر مدرسه می تواند به تصمیم گیری های خود را در مورد برنامه ای برای چگونه به مطمئن شوید که دانش آموز ورزشکار بازگشت با خیال راحت.

برای مثال حتی اگر نیروی کار را توصیه و تنها ذکر شده تست علامتی اعضای تیم گرجستان ارشد کاردانی مدیر ورزشی برای, پزشکی ورزشی, Ron Courson در بیانیه ای گفت که Bulldogs "انجام خواهد شد COVID تست و انجام ارزیابی پزشکی در تمام دانشجو-ورزشکاران است." فلوریدا اعلام کرد که آن را نیز می توان تست تمام ورزشکاران خود را.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت روز جمعه گفت او فکر می کند کالج فوتبال باز خواهد گشت در برنامه با حداقل برخی از تماشاگران. ابوت در حال حاضر صدور قوانین جدید اجازه می دهد تا جوانان ورزش لیگ به رزومه کاری در ماه ژوئن و برای برخی از لیگ های حرفه ای به برگزاری بدون تماشاگر.

"هنگامی که ما به فوتبال کالج فصل هدف ما در حال حاضر است به فوتبال کالج شروع فصل به عنوان برنامه ریزی شده با طرفداران در غرفه" ابوت در مصاحبه با گفت: Austin ایستگاه تلویزیونی KXAN. "چه ما نمی دانیم این است که چه ظرفیت سطح خواهد بود."

___

AP نویسندگان ورزشی جیم Vertuno, Teresa M. Walker, Paul نیوبری و جان Zenor کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن