درمان خرده فروشی: کوتاه مدت امداد رسانی به یک مشکل عمیق تر

با تمام زمان صرف شده در صفحه اصلی شما باید در برخی از نقطه نگاه در اطراف خانه و به خودتان فکر: "که در آن همه ا

توسط NEWSSHANS در 21 اردیبهشت 1399

با تمام زمان صرف شده در صفحه اصلی شما باید در برخی از نقطه نگاه در اطراف خانه و به خودتان فکر: "که در آن همه این مسائل آمده است؟" اگر شما در واقع یک لحظه برای پاسخ به این سوال, شما ملزم به آمده تا با برخی از جذاب پاسخ. بنابراین شما شروع به رفتن به پایین سوراخ خرگوش و یکی از تلخ ترین لحظات خواهد بود زمانی که شما سعی می کنید برای پاسخ به اینکه چرا شما صرف پول در چیزهایی که شما هرگز واقعا مورد نیاز است.

در نظر گرفتن مسئولیت

Now شما به خودتان پیدا کنید در برابر تمام این بهانه که منجر شما در اینجا. شما شروع به سرزنش بازاریابی تهاجمی, شرکت, برنامه, فشار همسالان و یا شاید حتی همسایه ها. این همه boils پایین به این واقعیت است که هیچ کس شما را مجبور به کلیک بر روی دکمه "خرید" و یا کش رفتن کارت اعتباری خود را. شما ساخته شده است که تصمیم گیری.

چه جالب است که هنگامی که شما می توانید شروع صادقانه پاسخ دادن به این سوالات شما خواهد بود قادر به یک زندگی است که خیلی بیشتر رهایی بخش را قادر می سازد شما را به اولویت بندی منابع خود را برای چیزی ارزشمند تر از بی فایده مواد و کالا.

اتصال شادی به 'چیز'

با توجه به فوربس: "پس همه ما از نیازهای اساسی برآورده شده است, مصرف باید در مورد تبدیل شدن به چیزی بیش از نیاز است. متاسفانه, آن را بیش از حد اغلب تبدیل به یک فرصت برای نمایش ثروت ما ما اهمیت دارد و ما به موفقیت مالی با جهان است."

مردم همیشه ارزو چیزهای گران قیمت مانند خانه های گران قیمت, گران, ماشین, و غیره. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

این چیزی است که سخت برای هر کسی که به اعتراف و در عین حال در پایان روز ما را شستشوی مغزی شده است را به تفکر است که ما کسب درآمد برای جمع آوری همه چیز را که ما احساس بهتری در مورد خودمان. چه چیزی بیشتر از این "احساس بهتر" است مسخره نسبی.

حسادت یکی از اصلی رانندگی نیروهای اینجا. ما نیاز به یک خانه بزرگتر سریعتر ماشین trendier لباس ها را خودمان اما برای متقاعد کردن افراد دیگر در اطراف ما. چه ناامید کننده در مورد این است که این "شادی" است که فوق العاده کوتاه زندگی می کردند.

پر کردن جای خالی

همانطور که ما مسن تر رشد می کنند ما باید رشد عاقلانه یادگیری به پذیرفتن کاستی های ما و اذعان و غنی سازی بهتر جنبه از شخصیت ما. اما اغلب این اتفاق نمی افتد. ما دائما در حال کشیدن الگو به زندگی ما که اصلا مربوط به ما که در واقع هستند. ما احساس می کنیم خودمان را به "خواستن" و به جای کار بر روی این مسائل از طریق کار سخت و ذهنی مثبت تقویت ما را برش کوتاه و پر کردن جای خالی با مواد چیزهایی است که به سادگی به عنوان موقت استتار.

تبلیغات در واقع کار می کند

ذهن ما به طور مداوم تحت حمله از ثابت یورش بازاریابی است. مطالعات وجود دارد که که می گویند متوسط انسان در معرض حدود 5000 پیام های بازاریابی هر روز. با یک تکه بزرگ از تبلیغات ریختن به تلفن های ما, ذهن ما شده اند دوباره سیمی و بدون دانش ما. این پیام است که در اصل همان "شما نیاز به خرید این به زندگی خود را بهتر" "شما چیزی از دست رفته و ما می توانیم آن را به شما در حال حاضر." در طول زمان خود را در ذهن هیچ گزینه ای جز باور این دروغ و عمل به آن.

بار از عدم قطعیت

با توجه به ZenHabits: "بسیاری از مسائل ما, ما به دلیل خرید یک احساس: احساس عدم اطمینان. این است که زمینه ای groundlessness, لرزش نا امنی احساس ما در مورد آینده و حال حاضر است." ما هرگز راحت با عدم قطعیت است.

مردم هرگز راحت با عدم قطعیت است. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

ما نمی توانیم در مقابله با چپ بودن در برزخ مورد چیزی است. برخورد مردم با این متفاوت است. وجود دارد قطعا راه برای رسیدگی به این مثبت اما متاسفانه امروز ما تحت آنقدر استرس از بسیاری از جهات مختلف است که ما فقط لازم نیست که زمان برای مقابله با این در راه حق. از همه مهمتر امروز ما به معنی دور از این احساس به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. درمان های خرده فروشی سریعترین پاسخ به مقابله با ما ابهامات اما متاسفانه نتیجه این است که ما تا پایان خرید چیزهایی که ما واقعا نیاز نیست.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

بهتر از شما: چرا عجله خوب است


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن