راه های بسیار آسان برای مدیریت استخر پیش ساخته اضافی

شرکت اینتکس نیز همیشه سعی کرده تا به بهترین شکل ممکن مدلها و تنوع فوقالعاده ای را هم از خود به جای بگذارد. رو

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

شرکت اینتکس نیز همیشه سعی کرده تا به بهترین شکل ممکن مدلها و تنوع فوقالعاده ای را هم از خود به جای بگذارد. روش کار این پمپ این گونه است که آب را از یکی از شلنگ ها به داخل پمپ هدایت کرده و بعد از تصفیه و رسوب زدایی ، آب توسط شلنگ دیگر دوباره وارد استخر می شود ، این عمل موجب می شود تا آب استخر همیشه شفاف و بدون رسوب بماند. در این مطلب سعی کردیم تا به صورت کامل در رابطه با استخر پیش ساخته، مدلهای گوناگون، امکانات و همچنین برندهای تولید کننده استخرهای پیش ساخته با شما صحبت کنیم. ایلی تویز نمایندگی اینتکس کلیه استخر های پیش ساخته اینتکس را در مدل های فریمی مربع و مستطیل با پایه های آلومینیومی ضد زنگ با ارتفاع زیاد ، استخر پیش ساخته فریمی ، مناسب آب درمانی , پرورش ماهی ، ذخیره آب کشاورزی و مخصوص گلخانه های بزرگ ، ذخیره آب آبیاری زمین های کشاورزی ، استخر برزنتی آماده خانوادگی با ارتفاع بلند جهت شنا و تفریحات آبی برای تمامی افراد خانواده ، استخر پیش ساخته اینتکس از مقاومت بالایی برخوردار می باشد . زیر سازی کاملا ساده از ویژگی های این طرح می باشد به صورتی که در زمین مسطح یک حلقه از جنس بلوک به اندازه قطر استخر ایجاد شده و فضای داخل حلقه را توسط سیمان جهت شیب بندی و نصب لوله خروجی پر میکنیم. Po st has  been cre at​ed by GSA C onte​nt Gener​ator D᠎emov ersion.

جهت خرید این استخر پیش ساخته با ما همراه باشید. استخر پیش ساخته گرد با پایه فلزی را می توان در محیط های مختلف نصب و راه اندازی نمود چرا که از مزیت های زیادی برخوردار است و امکان نصب بر روی سطح زمین و داخل زمین نیز وجود دارد. به همین خاطر بهترین محیط برای این استخر پیش ساخته حیاط های بزرگ و باغ و ویلا بوده است که می توان به داشتن آن اقدام نمود. اگر اشخاصی که تخصصی در مسائل فنی و نحوه استفاده از متریالها و مواد اولیه ساخت استخر ندارند شروع به ساخت و ساز نمایند، در مدت زمان کوتاهی پروژه با شکست مواجه میشود. در فرایند تصفیه، آب از طریق لوله ورودی به محل توزیع مخزن فیلتر هدایت میشود. همین کش آمدن سبب می شود در صورتی که آب آن یخ بزند هیچ گونه وزن اضافی به بدنه استخر وارد نشود و استخر بدون هیچ مشکلی این شرایط را تحمل کند. همچنین در این مرحله مهم است که یک سرامیک کار حرفه ای که تجربه و تخصص در زمینه سرامیک کاری استخر دارد برای این کار انتخاب شود چون سرامیک کاری استخر با سرامیک کاری عادی متفاوت است.

همچنین این استخرها وزن بسیار سنگینی داشته و حمل و نقل آنها هم سخت خواهد بود. یکی از رایج ترین و پرطرفدارترین مدلهای استخر پیش ساخته را میتوان استخر پیش ساخته اینتکس در نظر گرفت که در سراسر دنیا این برند یک کمپانی شناخته شده بوده و مشتریانی که قصد خرید استخر پیش ساخته آماده را دارند، همواره اولین برندی که به یاد می آورند برند اینتکس خواهد بود. فروشگاه اینتکس ایران همواره آماده دریافت نقطه نظرات ارزشمند شما خواهند بود تا بهترین خدمات را در سراسر کشور به شما ارائه دهند. تکمیل استخرهای بتنی نیز حتی تا نیم سال طول می کشد. آیا به خرید یک استخر شنای داخلی فکر می کنید اما دوست ندارید نصب آن خیلی طول بکشد؟ آیا به نصب و راه اندازی یک استخر شنا در خانه ویلایی خود فکر می کنید اما دوست ندارید به صورت طولانی مدت منتظر نصب و راه اندازی استخرتان باشید. این استخر پیش ساخته در داخل بدنه خود دارای دریچه برای خروج آب می باشد که تخلیه بدنه را در کم ترین ساعات انجام می دهد و می تواند به سرعت بدنه را خالی نماید. استخر پیش ساخته بدنه ای گرد دارد که جزو بدنه های مورد پسند تمامی سلیقه ها بوده است. Da᠎ta was cre᠎ated ᠎by GSA Content᠎ G᠎enerator DEMO!

به طور کلی یکی از مزایای استخر پیش ساخته برزنتی، توانایی استفاده از آن به صورت درون زمینی و برون زمینی است. مهم ترین بخشی که سبب استحکام بدنه شده است و قادر به ایجاد بهترین محصول برای لذت بردن از آبتنی و شنا می باشد پایه های تشکیل دهنده استخر پیش ساخته هستند که بدنه را بر روی سطوح به صورت ثابت و بدون تحرک قرار می دهند. به این ترتیب علاقه مندان می توانند در تمامی اوقات که تمایل به استفاده از محصول دارند به راحتی بدنه را پر کنند و زمانی که قصد جمع اوری و استفاده نکردن از محصول را دارند نیز به آسانی به تخلیه آن بپردازند. نکته: حمل و جا به جایی استخر های پیش ساخته فایبرگلاس به خصوص در اندازه های بزرگ یک چالش جدی است که برخی کمپانی ها حمل استخر را نیز بر عهده دارند . عوامل زیادی وجود دارند که می توانند این قیمت را تحت تاثیر خود قرار دهند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن