قدرت پنج لیگ درخواست کنگره برای ورزشکار قانون غرامت

توسط رالف D. RUSSO قدرت پنج کنفرانس کمیسیون درخواست کنگره برای حرکت رو به جلو با قوانین فدرال در مورد جبران خس

توسط NEWSSHANS در 10 خرداد 1399

توسط رالف D. RUSSO

قدرت پنج کنفرانس کمیسیون درخواست کنگره برای حرکت رو به جلو با قوانین فدرال در مورد جبران خسارت برای ورزشکاران است.

این کمیسیون از سواحل اقیانوس اطلس در کنفرانس بزرگ ده بزرگ 12 Pac-12 و کنفرانس جنوب شرقی با ارسال نامه ای به تاریخ مارس 23 به رهبران کنگره. آسوشیتد پرس به دست آمده و یک کپی از نامه ای جمعه.

نامه ای به امضا رسید جان Swofford از ACC باب Bowlsby از 12 کوین وارن از ده لری اسکات از Pac-12 و گرگ سنکی SEC.

آنها را تشویق فدرال قانونگذاران به صبر برای NCAA روند بازی را قبل از تصویب قانون ملی که مجموعه ای از پارامترهای کالج ورزشکاران برای جبران استفاده از نام خود را با تصاویر و اشکال جسمانی خودت منع کن.

"من فکر نمی کنم آن را نشان می دهد از هر چیزی غیر از باور ما این است که پنج نفر از ما را قابل توجه صاحبان سهام به کالج دو و میدانی و که مارک های ما قوی هستند" Bowlsby گفت: جمعه در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران.

ماه گذشته NCAA را حکام امضا در توصیه هایی است که آن را مجاز برای ورزشکاران به پول برای شخصی تاییدیه حضور و حمایت مالی می پردازد که در حال حاضر در برابر قوانین. هیئت مدیره پس از عمل پاکسازی راه را برای ورزشکار جبران خسارت است که طول می کشد اثر در سال 2023; کشورهای دیگر در حال حرکت به قوانین اثر را زودتر از آن از جمله فلوریدا.

NCAA امید به طرح قانونی گردد نوامبر و آماده را به رای گیری در ماه ژانویه است. حتی با آن NCAA رهبران باید اذعان کرد نیاز به کنگره کمک کند و یک استاندارد ملی می خواهد که با وارد کردن یک موج از دولت در سطح صفر قوانین است که در این خط لوله است.

کالج, ورزشی رهبران بوده است در مورد آنچه آنها باور دارند که بهترین راه حل برای ورزشکار جبران طولانی یک مسئله موجب ناراحتی برای گپ و مدل آن از amateurism.

قدرت پنج کمیسیون گفت: در این نامه برای اطمینان از قانونگذاران "شنیدن به طور مستقیم از ما به عنوان هر NIL تغییرات بیشترین تاثیر را بر (پنج استقلال) کنفرانس ها و نهادهای عضو."

در این نامه تاکید کرد اصول راهنما است که اکو چه آمده است از گپ و دیگر ورزش کالج رهبران برای ماه ها از جمله ممنوعیت هر چیزی که شبیه به پرداخت-برای-بازی بازی.

"اولین کسانی که شرکت در دانشگاهی دو و میدانی دانش آموزان نه کارکنان. یک جنبه مهم از کالج مدل شده است و همچنان که دانشجو به ورزشکاران پرداخت می شود نیست برای بازی های ورزشی" کمیسیون نوشت.

این کمیسیون گفت: پرداخت باید از اشخاص ثالث نیست و دانشگاه ها و بوستر نگهداری می شود باید از فرایند استخدام — دو نقطه NCAA توصیه نیز تاکید کرد.

"ما قصد داریم به کار با NCAA برای کمک به شکل دادن به این قوانین است اما کنگره روند باید حرکت رو به جلو در این میان" آنها نوشت. "در غیاب فدرال صفر قوانین ما انتظار داریم که اکثر (اگر نه همه کشورها به تصویب خود را متفاوت NIL قوانین در اوایل سال 2021 به اثر را در تابستان 2021 اگر نه زودتر. پس زمان را از ذات است."

___

دنبال رالف D. روسیه در https://twitter.com/ralphDrussoAP و https://appodcasts.com/category/ap-top-25-college-football/

___

بیشتر AP college football: https://apnews.com/APTop25CollegeFootballPoll و https://apnews.com/Collegefootball و https://twitter.com/AP_Top25tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن