Pompeo ملاقات با مقامات چینی در میان بولتون کتاب آیات

توسط MATTHEW لی مهر — وزیر امور خارجه مایک Pompeo شد دیدار با یک مقام چینی در هاوایی در روز چهارشنبه به عنوان

توسط NEWSSHANS در 28 خرداد 1399

توسط MATTHEW لی

مهر — وزیر امور خارجه مایک Pompeo شد دیدار با یک مقام چینی در هاوایی در روز چهارشنبه به عنوان آیات جدید در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و چین را لرزاند واشنگتن است.

Pompeo و معاون او استفان Biegun برگزاری شد درهای بسته مذاکرات با حزب کمونیست چین دیپلمات ارشد Yang Jiechi در Hickam پایگاه نیروی هوایی در هونولولو به گفته یک مقام وزارت خارجه در پایه. هیچ خبرنگاران اجازه داده شد به سفر با Pompeo و Biegun و پوشش این رویداد انتظار می رود که بسیار محدود است.

این بحث که انتظار می رود برای پوشش طیف گسترده ای از مسائل که باید فرستاده روابط بین دو کشور رو به کاهش کردم در جریان مدت کوتاهی پس از انفجاری جزئیات از یک کتاب جدید با مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون شروع به ظهور در اخبار گزارش.

در این کتاب بولتون مدعی است که مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال چین را برنده انتخاب مجدد در سال 2020 با پایان دادن به یک جنگ تجاری و تشویق رئیس جمهور چین برای ساخت اردوگاه های کار اجباری برای اویغوری مسلمانان در غرب چین با توجه به گزیده ای منتشر شده در وال استریت ژورنال.

روز چهارشنبه تهمت امضا لایحه که به دنبال تنبیه کردن چین برای سرکوب Uighurs و دیگر اقلیت های قومی. این قانون که در کنگره به تصویب رسید با مخالفت کمی شامل تحریم مقامات چینی درگیر در جرم نظارت و بازداشت.

تجارت و حقوق بشر — همراه با چین سیاست های هنگ کنگ و پاسخ آن به این بیماری همه گیر کوروناویروس — در میان بسیاری تفرقه مسائل انتظار می رود در Pompeo و Biegun دستور کار با یانگ.

در کتاب خود بولتون می نویسد که مغلوب ساختن پیشی جستن به دادگاه تجدید نظر برای Xi کمک در دور دوم در یک G-20 رهبران شام در اوزاکا, ژاپن با توجه به گزیده ای منتشر شده توسط مجله.

"مغلوب ساختن پیشی جستن سپس فوقالعاده تبدیل گفتگو به آینده انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده اشاره به اقتصادی چین و قابلیت شفاعت با یازدهم برای اطمینان از او می خواهم برنده شوید. او با تاکید بر اهمیت کشاورزان و افزایش چینی خرید دانه های سویا و گندم در انتخابات نتیجه" بولتون نوشت.

نیویورک تایمز در همین حال گزارش شده است که بولتون نوشت که Pompeo که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن اولیه کمک رسانی به رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد قبل از توزیع کمر به Biegun بود بسیار شک و تردید از تلاش و اعتقاد بر این هرگز یک معامله ممکن بود. Biegun حضور در هاوایی جلسه پیشنهاد کرد که به بن بست رسیده متحده آمریکا-کره شمالی مذاکرات نیز می تواند موضوع گفتگو.

وزارت امور خارجه تا به حال هیچ اظهار نظر در مورد هر جنبه ای از بولتون کتاب و ارجاع سوال به کاخ سفید است.

با وجود بولتون تصویر از مغلوب ساختن پیشی جستن که شیفته با شیان چین برای تبدیل شدن به یک عنصر کلیدی در 2020 انتخابات ریاست جمهوری با تهمت و حامیان او به دنبال ایجاد دولت موضع سخت با پکن یک اصلی در سیاست خارجی نقطه فروش. آنها همچنین رنگ نامزد حزب دموکرات جو بایدن به عنوان نرم در چین است.

ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن و Pompeo اعلام کرد که ایالات متحده خواهد بود rescinding ویژه تجاری و اقتصادی امتیازات آن را تمدید کرده اند به هنگ کنگ پس از سابق بریتانیا قلمرو واگردانی به کنترل در سال 1997. این حرکت بود در پاسخ به پکن تصمیم به اعمال سختگیرانه جدید امنیت ملی قوانین محدود کردن حق آزادی بیان و اجتماع شبیه به کسانی که در سرزمین اصلی.

و از آنجا در سال گذشته هر دو طرف باید ramped تا لفاظی های خصمانه در برابر دیگر گرفته و متقابل گام به اخراج روزنامه نگاران و محدود کردن دیپلمات توانایی به سفر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب