Pompeo: از آن زمان به عمل در برابر حزب کمونیست چین (قسمت 1)

این اولین بار است که در یک مجموعه دو قسمتی در ایالات متحده آمریکا وزیر امور خارجه مایکل Pompeo سخنرانی در کتاب

توسط NEWSSHANS در 6 مرداد 1399

این اولین بار است که در یک مجموعه دو قسمتی در ایالات متحده آمریکا وزیر امور خارجه مایکل Pompeo سخنرانی در کتابخانه ریاست جمهوری ریچارد نیکسون در کالیفرنیا در جولای 23. قسمت 2 را می توان در اینجا.

وزیر خارجه آمریکا, مایکل Pompeo به خواست کشورهای آزاد جهان و مردم چین برای پیوستن به آمریکا در مقابله با تهدید مطرح شده توسط حزب کمونیست چین.

صحبت در کتابخانه ریاست جمهوری ریچارد نیکسون در کالیفرنیا در جولای 23, Pompeo گفت اظهارات خود بودند سری چهارم با دیگران داده شده توسط مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین FBI مدیر کریس Wray و آمریکا دادستان کل Barr.

او گفت هدف او این بود که به طور خلاصه آنچه در چین به معنی تهدید برای اقتصاد ایالات متحده آمریکا را آزادی و برای آینده از دموکراسی در سراسر جهان است.

شکست کور نامزدی

"سال آینده علائم نیم قرن پس از دکتر کیسینجر راز ماموریت به چین و سالگرد 50 از رئیس جمهور نیکسون سفر نیست خیلی دور در سال 2022," Pompeo گفت. "جهان بسیار متفاوت است."

Pompeo گفت که آمریکایی ها در آن زمان تصور تعامل با چین تولید یک آینده روشن و با حسن نیت و همکاری است.

"اما امروز — امروز همه ما هنوز هم با پوشیدن ماسک و تماشای همه گیر بدن به دلیل افزایش تعداد CCP شکست خورده در وعده های خود را به جهان است. ما در حال خواندن هر روز صبح عناوین جدید سرکوب در هنگ کنگ و در سین کیانگ" او گفت:.

Pompeo صحبت بیشتر در مورد چگونه چین تا به حال تکامل به عنوان امیدوار بود که "پارادایم های قدیمی از کور تعامل با چین به سادگی" شکست خورده بود.

U.S. Secretary of State Michael R. Pompeo delivers his speech on “Communist China and the Free World’s Future” on July 23, 2020. (Image: Ron Przysucha/U.S. State Department/Public Domain)

وزیر خارجه آمریکا, Michael R. Pompeo ارائه سخنرانی خود را در "کمونیست چین و آینده جهان" در 23 ژوئیه سال 2020 است. (تصویر: Ron Przysucha / وزارت خارجه امریکا / دامنه عمومی)

وزیر امور خارجه صحبت کرد و از رئیس جمهور نیکسون میراث در باز کردن چین در حالی که اضافه کردن او می خواست برای روشن است که 37 رئیس جمهور ایالات متحده آنچه را که به اعتقاد او بهترین ها را برای مردم آمریکا در آن زمان است.

نیکسون تشکیل ایالات متحده روابط دیپلماتیک با جمهوری خلق چین از طریق یک رشته از مخاطبین که شامل سفر به چین پکن پایتخت در سال 1972

"او یک دانش آموز درخشان از چین, شدید سرد جنگجو و فوق العاده تحسین مردم چین فقط به عنوان من فکر می کنم همه ما هستند" Pompeo گفت.

"او سزاوار اعتباری عظیم برای تحقق است که چین بیش از حد مهم را نادیده گرفته و حتی زمانی که این کشور تضعیف شد زیرا از آن خود وارد کمونیست خشونت" او گفت:.

Pompeo اشاره کرد که نیکسون — بود که رئیس جمهور از 1969-74 — به دنبال "القاء تغییر" در چین است.

"او خوب به دنبال یک آزادتر و امن تر جهان و او امیدوار است که حزب کمونیست چین باز خواهد گشت که تعهد او گفت:" از نیکسون که در سال 1994 درگذشت.

U.S. President Richard Nixon and Chinese Premier Zhou Enlai toast during Nixon's 1972 visit to China. (Image: Richard Nixon Presidential Library and Museum)

آمریکا ریچارد نیکسون رئیس جمهور و نخست وزیر چین ژو Enlai نان تست در طول نیکسون 1972 سفر به چین است. (تصویر: ریچارد نیکسون ریاست جمهوری کتابخانه و موزه)

Pompeo رفت به می گویند که چگونه پس از آن سیاست های ایالات متحده و دیگر کشورهای آزاد احیا چین را شکست اقتصاد تنها برای دیدن پکن نیش دست است که تغذیه آن است.

"ما باز ما اسلحه برای شهروندان چینی تنها برای دیدن حزب کمونیست چین بهره برداری رایگان ما و جامعه باز است. چین ارسال مبلغان به کنفرانس های مطبوعاتی ما مراکز تحقیقاتی ما بالا-مدارس و کالج های ما و حتی به انجمن اولیا و مربیان جلسات" Pompeo گفت.

"ما به حاشیه رانده شده دوستان ما در تایوان که بعد شکوفا شده به یک دموکراسی قدرتمند," او گفت:.

"ما به حزب کمونیست چین و رژیم خود را ویژه اقتصادی تنها برای دیدن CCP اصرار بر سکوت بیش از آن نقض حقوق بشر به عنوان قیمت پذیرش برای شرکت های غربی ورود چین," او اضافه شده است.

Pompeo صحبت از چگونه مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین زودتر گفتار به نمونه هایی از ماریوت, American Airlines, دلتا, ایالات تمام از بین بردن منابع به تایوان از وب سایت های شرکت های بزرگ خود را, بنابراین به عنوان نه به خشم پکن.

President Donald J. Trump with White House National Security Advisor Robert C. O’Brien, on Sept. 18, 2019, prior to boarding Air Force One at Los Angeles International Airport. (Image: Official White House Photo by Shealah Craighead)

رئیس جمهور Donald J. Trump با سفید, خانه مشاور امنیت ملی Robert C. اوبراین در سپتامبر. 18, 2019, قبل شبانه روزی نیروی هوایی در فرودگاه بین المللی لس آنجلس. (تصویر: رسمی کاخ سفید عکس Shealah Craighead)

شرکت fealty

Pompeo اضافه شده است که: "هالیوود ... کانون آمریکا آزادی خلاق و خود منصوب داوران از عدالت اجتماعی خود بازرسان حتی خفیف ترین نامطلوب مرجع به چین است."

"این شرکت رضایت به CCP اتفاق می افتد در سراسر جهان بیش از حد," او اضافه شده است.

Pompeo به نمونه هایی از جمله "شرکت fealty" کار کرده است.

"چین پاره پاره ما باارزش مالکیت معنوی و اسرار تجاری باعث [از دست دادن] میلیون ها شغل در سراسر امریکا" او گفت:. "آن را مکیده زنجیره تامین به دور از امریکا و سپس اضافه شدن یک ویجت ساخته شده کار برده است. آن را ساخته شده در جهان کلید آبراه کمتر امن برای تجارت بین المللی است."

Pompeo در ادامه به ارائه یک خط است که بسیاری از رسانه ها را برداشت تا در آنجا سخنرانی خود.

"رئیس جمهور نیکسون یک بار گفت که او می ترسید او ایجاد یک فرانکشتاین با باز کردن جهان به CCP و در اینجا ما," او گفت:.

"در حال حاضر مردم در ایمان خوب می تواند بحث چرا کشورهای آزاد اجازه این چیزهای بد اتفاق می افتد برای این همه سال. شاید ما ساده و بی تکلف در مورد چین تلخ فشار کمونیسم یا triumphalist پس از پیروزی ما در جنگ سرد یا cravenly داری یا hoodwinked توسط پکن صحبت از یک " ظهور صلح آمیز,'," او گفت:.

"[T]salim چین به طور فزاینده ای استبدادی در خانه و تهاجمی تر در آن خصومت به آزادی در همه جا دیگری است. و رئیس جمهور تهمت است گفت: به اندازه کافی."

Pompeo گفت که او معتقد است که اکثر مردم در دو طرف سیاسی راهرو اختلاف آنچه او می گفت.

"اما حتی در حال حاضر برخی از آنها اصرار دارد که ما حفظ مدل dialogue برای گفت و گو به خاطر" او گفت:.

"در حال حاضر روشن ما را در صحبت کردن. اما مکالمات متفاوت هستند این روزها. من سفر به هونولولو در حال حاضر فقط چند هفته به ملاقات با یانگ Jiechi," Pompeo گفت: با اشاره به CCP عضو دفتر سیاسی چین در نظر گرفته دیپلمات ارشد.

وعده های خالی

Pompeo ملاقات یانگ در هاوایی در ماه گذشته به تبادل نظر در آمریکا و چین روابط.

"این همان داستان قدیمی — مقدار زیادی از کلمات اما به معنای واقعی کلمه هیچ پیشنهاد به تغییر هر یک از رفتارهای" Pompeo اظهار داشت: حدود 7 ساعت جلسه که شامل بحث در مورد نیاز به صورت کامل شفافیت و تبادل اطلاعات برای مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

"یانگ وعده مانند بسیاری از CCP ساخته شده قبل از او خالی شد. او انتظارات من گمان بودند که من می خواهم غار به خواسته های خود را به دلیل رک و پوست کنده این چیزی است که بیش از حد بسیاری از قبل از دولت انجام داده اند. من و رئیس جمهور تهمت نمی خواهد یا" Pompeo گفت.

Yang Jiechi from the PRC’s Ministry of Foreign Affairs. He is in charge of affairs of North America, Oceania, and Latin America. (Image: Balk/MSC/securityconference.org/CC BY 3.0)

یانگ Jiechi از PRC وزارت امور خارجه. او مسئول امور آمریکای شمالی و اقیانوسیه و آمریکای لاتین است. (تصویر: بلک / کارشناسی ارشد / securityconference.org / CC BY 3.0)

او رفت و به توصیف چرا آمریکایی ها دیگر نمی تواند چشم پوشی از ایدئولوژی است که درایوهای پکن.

"به عنوان سفیر اوبراین توضیح داد: بنابراین ما باید به خاطر داشته باشید که CCP رژیم است که یک مارکسیست-لنینیست رژیم است. دبیر کل چین است که یک مؤمن واقعی در یک ورشکسته ایدئولوژی تمامیت خواه," او گفت:.

"این ایدئولوژی این ایدئولوژی است که به اطلاع او دهه میل به جهانی هژمونی کمونیسم چینی. امریکا دیگر نمی تواند چشم پوشی اساسی سیاسی و ایدئولوژیک تفاوت بین کشورهای ما فقط به عنوان CCP هرگز نادیده گرفته و آنها را" او گفت:.

بی اعتمادی و بررسی

Pompeo سپس توضیح داد که چرا تجربه خود را در خانه هوش کمیته به عنوان مدیر سازمان سیا و در حال حاضر دو سال به علاوه در موقعیت فعلی خود را به رهبری او را به درک که آمریکا باید واکنش نشان می دهند چگونه CCP رفتار می کند و نه آنچه در آن می گوید.

"تنها راه برای واقعا تغییر کمونیست چین است که به قانون و نه بر اساس آنچه که رهبران چینی می گویند, اما آنها چگونه رفتار می کنند. و شما می توانید ببینید سیاست آمریکا در پاسخ به این استنتاج. رئیس جمهور ریگان گفت که او در برخورد با اتحاد جماهیر شوروی بر اساس " اعتماد اما بررسی کنید.' وقتی که می آید به CCP من می گویند که ما باید بی اعتمادی و بررسی," او گفت:.

Pompeo در ادامه گفت آنچه آزادیخواه ملل نیاز به انجام در مورد چین است. "ما باید وادار کردن چین به تغییر در خلاق تر و قاطعانه راه به دلیل پکن اقدامات ما را تهدید می کند و مردم ما سعادت" او گفت:.

"ما باید شروع به تغییر چگونه مردم ما و شرکای ما درک حزب کمونیست چین. ما باید حقیقت را بگویید. ما نمی توانیم درمان این تجسم از چین به عنوان یک کشور عادی مانند هر دیگر," او گفت:.

"ما می دانیم که تجارت با چین است که مانند تجارت عادی مطیع قانون, ملت,," او گفت:.

"ما می دانیم که بیش از حد انجام کسب و کار با یک CCP-حمایت شرکت همان است که انجام کسب و کار با یک شرکت کانادایی. آنها نمی پاسخ به تخته مستقل و بسیاری از آنها با حمایت دولت و به طوری که بدون نیاز به دنبال سود است."

The U.S has said that telecoms equipment giant Huawei Technologies is backed by the Chinese military. (Image: Kārlis Dambrāns via flickr.com/ CC BY 2.0)

ایالات متحده گفته است که تجهیزات مخابراتی غول Huawei Technologies حمایت نظامی چینی. (تصویر: Kārlis Dambrāns از طریق flickr.com / CC BY 2.0)

Pompeo چینی استفاده می شود فن آوری های غول پیکر-Huawei به عنوان مثال.

"ما متوقف تظاهر Huawei است که یک بی گناه شرکت مخابرات که فقط به مطمئن شوید که شما می توانید به دوستان خود. ما آن را به نام آنچه در آن است -- به یک تهدید امنیت ملی — و ما اقدام بر این اساس" Pompeo گفت: از هواوی که به تازگی نام برگ برنده دولت به عنوان یکی از 20 شرکت متعلق یا تحت کنترل نظامی چینی فعال در امریکا است.

"ما بیش از حد می دانم که اگر ما شرکت های سرمایه گذاری در چین, آنها ممکن است خواسته یا ناخواسته حمایت حزب کمونیست را نقض فاحش حقوق بشر است" Pompeo گفت. "ما از ادارات خزانه داری و بازرگانی در نتیجه تحریم و لیست سیاه چینی رهبران و اشخاص که در حال آسیب و سوء استفاده از ابتدایی ترین حقوق برای مردم در سراسر جهان است. سازمان های مختلف کار کرده اند با هم در یک کسب و کار مشاوره به برخی از مدیران اجرائی ما مطلع هستند چگونه زنجیره تامین خود را رفتار هستند در داخل چین است."

سازمان دیده بان دبیر Pompeo سخنرانی خود را در سیاست چین در کتابخانه ریاست جمهوری ریچارد نیکسون در یوربا لیندا در کالیفرنیا:

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

رکوع به CCP سانسور: دادستان کل آمریکا انتقاد شدید شرکت های


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de