پلیس: مشتری ناراحتی بر چهره-ماسک سیاست سرقت اقلام از فروشگاه

نیوپورت TWP. — یک Hanover Township مرد بود arraigned شنبه به اتهام او به سرقت برده موارد از یک فروشگاه که ا

توسط NEWSSHANS در 31 اردیبهشت 1399

نیوپورت TWP. — یک Hanover Township مرد بود arraigned شنبه به اتهام او به سرقت برده موارد از یک فروشگاه که او را تکذیب سرویس به دلیل امتناع از پوشیدن یک ماسک صورت در اوایل این ماه.

Township پلیس ادعا اردن Vargas, 29, از جنوب خیابان نایب السلطنه وارد KVAL مواد غذایی و سوخت در گلن لیون بدون پوشیدن یک ماسک صورت ممکن است 2.

پلیس گفت: این فروشگاه دارای یک سیاست است که مشتریان به پوشیدن ماسک صورت و یا رد شود خدمات. نشانه ای بر روی درب ورودی متحده "ماسک ورود" با توجه به سوابق دادگاه.

وارگاس ناراحت شدم و اتهام به سرقت برده موارد زمانی که کارمند فروشگاه حاضر به انجام معامله فروش.

با توجه به شکایت کیفری:

پس از وارگاس وارد فروشگاه یک کارمند توصیه او نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت در حالی که او در داخل کسب و کار. فروشنده ادعا وارگاس عصبانی شد و گفت: کارمند او تبعیض آمیز در برابر او چون او بود از نیویورک است.

وارگاس گفت: کارمند او نه ویروس و نه نیاز به پوشیدن ماسک.

پلیس در شکایت گزارش وارگاس قرار داده شده و آنچه به نظر می رسد انجام کهنه و برداشت می Chef Boyardee اسپاگتی و یک بطری Mountain Dew. زمانی که وارگاس قرار می گیرد موارد بر ضد او گفته حذف پوشش از صورت خود را و در نتیجه فروشنده به او توصیه دوباره او نیاز به پوشیدن ماسک شکایت می گوید.

وارگاس شروع به جر و بحث با فروشنده قرار داده شده که این اقلام در سبد خرید. وارگاس گفته برداشت کیسه با زور و بدون پرداخت پول و به سمت فروشگاه.

پلیس شناسایی وارگاس از طریق رسانه های اجتماعی و دوربین های مدار بسته داخل فروشگاه.

وارگاس بود arraigned منطقه قاضی فلک وابسته به تار به اتهام سرقت و خرده فروشی سرقت. او از زندان آزاد شد $20,000 نا امن وثیقه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب