Pocono Raceway تا به حال لحظات تاریخی قبل از تاریخی آخر هفته

کایل خرده پیروزی در Pocono Raceway در سال 1993 از جمله dodging یک فن که فرار در سراسر مسیر در اواخر مسابقه.

توسط NEWSSHANS در 1 تیر 1399
 Kyle Petty’s victory at Pocono Raceway in 1993 including dodging a fan who ran across the track late in the race. Times Leader file photo

کایل خرده پیروزی در Pocono Raceway در سال 1993 از جمله dodging یک فن که فرار در سراسر مسیر در اواخر مسابقه.

بار رهبر فایل عکس

<p>Bobby Allison is placed on a stretcher after a crash on the first lap in the June race in 1988. The accident ended the NASCAR legend’s career.</p> <p>Times Leader file photo</p>

بابی آلیسون قرار داده شده است بر روی یک برانکارد و پس از یک تصادف در اولین دامان در ژوئن نژاد در سال 1988. این حادثه به پایان رسید نسکار افسانه حرفه ای.

بار رهبر فایل عکس

<p>Alan Kulwicki won his final race of his career at Pocono Raceway in 1992. The eventual 1992 Cup Series champion was killed in an airplane crash the following year.</p> <p>Times Leader file photo</p>

آلن Kulwicki برنده نهایی مسابقه حرفه ای خود را در Pocono Raceway در سال 1992. نهایی سال 1992 سری جام قهرمان کشته شد در یک هواپیما سقوط سال بعد.

بار رهبر فایل عکس

<p>Rescue workers come to the aid of Davey Allision have he barrel rolled 10 times though the grass infield in the second Pocono race in 1992.</p> <p>Times Leader file photo</p>

نجات کارگران به کمک دیوی Allision باید او هر بشکه نورد 10 بار هر چند چمن زمین زیر کشت در دوم Pocono نژاد در سال 1992.

بار رهبر فایل عکس

<p>Jeremy Mayfield won the second Cup race at Pocono in 2000 by bumping aside Dale Earnhardt on the final lap.</p> <p>Times Leader file photo</p>

جرمی میفیلد برنده دوم مسابقه جام در Pocono در سال 2000 توسط سنگ زنی باشگاه داغ, کنار, Dale Earnhardt در دامان نهایی.

بار رهبر فایل عکس

POCONO RACEWAY مسابقه برنامه

چهار شنبه, ژوئن 26

6 p. m. – ARCA Menards سری 200 مایل/80 دور

چهار شنبه, ژوئن 27

12:30 p. m. – نسکار سری کامیون`150 مایل/60 دور

3:30 p. m. – جام نسکار سری 325 کیلومتر/130 دور

یکشنبه, ژوئن 28

12:30 p. m. – Xfinity سری 115 کیلومتر/90 دور

4 p. m. – جام نسکار سری از 350 کیلومتر/140 دور

Pocono Raceway در مورد تاریخ را به آخر هفته آینده با برگزاری جام نسکار سری مسابقات در روزهای متوالی. آهنگ هر چند غنی با سابقه پس از آن اولین مسابقه جام در سال 1974.

مقدار زیادی اتفاق افتاده است بیش از آن سال است. میلیونها نفر شاهد آن حوادث زندگی می کنند و در تلویزیون. اما تلویزیون خواهد بود که تنها راه به شهادت تاریخ بعدی شنبه و یکشنبه. این COVID-19 همه گیر به معنی یک بار دیگر رانندگان خواهد شد مسابقه گذشته خالی زمین زیر کشت و grandstands.

پس چه نژادها بودند به یاد ماندنی ترین مسابقات جام در Pocono ؟ که باز برای بحث اما در اینجا چند که باید در بالای هر مسابقه طرفداران لیست.

بهترین مرد در اولین مسابقه

Richard Petty بود بهترین مرد در افتتاحیه جام سری مسابقه در Pocono در اوت. 4, 1974 در بیشتر راه بیش از یک.

این Purolater 500 نیست فقط اول جام سری مسابقه در Pocono اما این گزارش برای اولین بار در شمال میسون-دیکسون خط. و چه منادی به مسابقات آینده در مسیر آن قطع شد و در نهایت به پایان رسید 20 مایل کوتاه با توجه به باران.

در آب و هوای نامساعد احتمالا عامل به خرده پیروزی. او غالب طول و چراغ 150 192 دور. Cale Yarborough دوستان بیکر و دیوید پیرسون تحت فشار قرار دادن خرده اما نمی تواند جلوگیری از 35 سال از پیروزی خود 161st مسابقه. آنها تنها رانندگان را به پایان برساند در سرب است.

باران متوقف نژاد در دامان 126 با خرده پیشرو 106 از آنها. هنگامی که آن را از سر گرفته و یک ساعت و 22 دقیقه بعد خرده ادامه داد: به عنوان رهبر. او ساخته شده $15,000.

خرده هم کار دیگری در روز مسابقه. او به عنوان بهترین مرد در عروسی برای رئیس جمهور خود را fan club.

این مسابقه به طول انجامید کمی بیش از چهار ساعت و زمینه شامل 35 رانندگان است. حضور برآورد شد 50,000. Pocono نمی برگزاری دومین مسابقه جام در طول یک فصل تا 1982.

آخرین مسابقه به صورت یک افسانه

بابی آلیسون حرفه ای آمد به یک پایان ناگهانی در باز کردن دامان میلر زندگی بالا 500 در ژوئن 19, 1988.

آلیسون آغاز شد و در جام سری در سال 1961. او 84 حرفه ای برنده رتبه او گره خورده است برای چهارم با دارل Waltrip بیشتر در جام حذفی تاریخچه.

پس از آن آمد Miller زندگی بالا 500. آلیسون واجد شرایط 28th, اما فرار به مشکل در باز کردن دامان به عنوان او تا به حال یک تایر پایین رفتن. او چرخید و در نوبت دوم شد و ضربه زدن بر روی درب سمت راننده توسط شاگرد راننده Jocko Maggiacomo.

آلیسون بیهوش شد و از آن زمان نجات کارگران 30 دقیقه برای استخراج از بیوک. او پرواز با هلیکوپتر به منطقه ای مرکز تروما در Lehigh Valley بیمارستان در اللنتون.

به گزارش آسوشیتد پرس, آلیسون بود ناخودآگاه به مدت شش ساعت و دچار ضربه مغزی شکسته پای چپ ترومای غيرنافذ و احتمالا خونریزی داخلی. او ذکر شده بود در شرایط بحرانی و بعد تحت عمل جراحی مغز و اعصاب, برای از بین بردن تورم در مغز او.

آلیسون خود اعتراف کرده بود کمی حافظه از سقوط و او در ادامه به مسائل مربوط به حافظه سال بعد.

"1988 نژاد, من به یاد داشته باشید آن را" آلیسون گفت: در طول یک ظاهر در جنگل مسافرخانه و رفت و آمد مکرر در سال 1998 است. "من تقریبا هیچ مسابقه خاطرات آن سال است. همه چیزهای دیگر در حال آمدن است خیلی خوب است."

تنها کسانی که شاهد این تصادف را دیدم آن را در تمامیت آن. هیچ تصویری کامل فیلم از حادثه.

پیروزی پس از فاجعه

آلن Kulwicki قطع شده خود را پس از مسابقه در کنفرانس مطبوعاتی پس از پیروزی در Champion Spark Plug 500 در 14 ژوئن 1992. او شروع به خواندن از یک روزنامه.

"من به دنبال یک مقاله در اینجا و من نمی دانم آنچه در این مقاله است اما او برداشت ما به عنوان در 500-به-1," Kulwicki گفت.

او می دانست که آن را نوشته است نگاه خبرنگار و لبخند زد.

"من امیدوارم که شما برخی از پول من" Kulwicki گفت. "شما یک مرد ثروتمند."

Kulwicki مبارزه بیل الیوت در پایانی دور سبقت او را با 20 دور به رفتن تنها به تسلیم شدن سرب با 14 دور باقی مانده است. اما او موفق به دست آوردن مجدد سرب با 11 دور به سمت چپ و برای پنجمین بار در جام حذفی برنده سری حرفه ای خود را. او led 58 از 200 دور بیشتر توسط هر راننده.

Kulwicki را برای برنده شدن در این سری جام قهرمانی با 10 امتیاز بیش از الیوت اما هرگز برنده مسابقه دیگر. او با بهره گیری از یک جامد نجومی در سال 1993 از طریق چهار نژاد زمانی که فاجعه رخ داد.

در تاریخ 1 آوریل Kulwicki بود در هواپیما در بازگشت از یک حمایت در ظاهر مزاحم در Knoxville, Tenn. او از رفتن به مسابقه در بریستول سه روز بعد.

این هواپیما که متعلق به مزاحم سقوط کرد و حدود پنج مایل از Tri-Cities منطقه ای فرودگاه آن را به عنوان در حال نزدیک شدن به یک فرود. Kulwicki کشته شد همراه با خلبان و دو مزاحم مدیران.

زنگ زده والاس برنده مسابقه در روز یکشنبه و افتخار Kulwicki لهستانی با یک پیروزی دامان توسط گردان پیگیری در جهت مخالف است.

WILDEST از سواری

شده اند وجود دارد برخی از دیدنی حوادث در Pocono Raceway اما دیوی آلیسون در سال 1992 است که مسلما به یاد ماندنی ترین.

آلیسون مسلط فصل ورود میلر واقعی پیش نویس 500 در جولای 19. او تا به حال چهار پیروزی در 12 مسابقه شد و دوم در جدول رده بندی رانندگان. او ادامه داد که تسلط در Pocono برنده قطب و پیشرو 115 139 دور زمانی که یک احتیاط بیرون آمد.

آهسته گودال توقف تنزل آلیسون به هفتم در راه اندازی مجدد. او راه خود را به چهارم در دامان 150 هنگامی که یک شیر از Darrell Waltrip بین نوبت های دو و سه ارسال او را در یک سوار وحشی.

آلیسون ماشین برداشته و بر روی بینی خود را پس از آن هر بشکه نورد 10 بار از طریق چمن زمین زیر کشت قبل از آمدن به استراحت بر روی سقف آن. او airlifted به Lehigh Valley بیمارستان در اللنتون – همان جای پدر خود بابی بود پرواز به پس از یک حرفه ای-پایان دادن به خراب چهار سال پیش از آن. او دچار ضربه مغزی و شکسته راست مباشر, مچ دست و ترقوه.

Waltrip برنده مسابقه اما نه محبت از طرفداران. بابی آلیسون که تا به حال یک بیت از یک دشمنی با Waltrip اشاره کرد که به شدت این تصادف عمدی بود. Waltrip آن را تکذیب کرد.

آلیسون چپ بیمارستان تعیین شده برای مسابقه هفته آینده در آلاباما. و با یک حس شوخ طبعی زمانی که آن را وارد در آلاباما آهنگ.

"آخرین چیزی که من به یاد داشته باشید قبل از بالا رفتن از ماشین بود با دیدن Kyle خرده وارونه و تفکر یکی از ما در حال رفتن در مسیر درست" آلیسون گفت. "و آن را به من بود."

آلیسون شروع مسابقه در آلاباما و رویداد های زیر در واتکینز گلن به منظور دریافت درایور امتیاز شد اما به جای کمک راننده هر دو بار. او دستکشهایش ریخته بودند با نصب نوار چسب — به عنوان فرمان و عیار — به او اجازه می دهد برای گرفتن بهتر.

یک برنده اما دو

کایل خرده برنده Champion Spark Plug 500 در ژوئن 13, 1993, اما دیگر برنده شد چاد بلین سرمه.

هلموت نبود اما راننده 25 ساله فن از افراتا که تصمیم به بالا رفتن از نرده ها در زمین زیر کشت منطقه کمپینگ و اجرا در سراسر مسیر به عنوان خرده roared به نوبه خود با دیوی آلیسون در پیگیری در دامان 176.

"من تو را دیدم او را در وسط مسیر مسابقه و من فکر کردم او تا به حال متوقف شده وجود دارد" خرده گفت. "من اجازه دهید که ما به گوشه ای رفت و به سمت چپ من و motioned در آینه دید عقب به صورت (Allison) به سمت چپ بروید به مرد برخی از اتاق را برای رفتن در سراسر دیوار.

"هنگامی که ما به وجود او پا بود و چسبیده بر دیوار. نیمی از او در مسیر مسابقه و نیمی از او خاموش بود."

سرمه مشکلات پایان ندارد وجود دارد. او نمی تواند کشف کردن که چگونه به حرکت در خارج از منطقه پوشیده شده از درخت و آتش روشن است. پلیس ایالتی به کارگردانی او با استفاده از یک هلیکوپتر و سپس سیلی به او با شش اتهامات از جمله دو جنایت.

سرمه شد arraigned دو روز بعد و بستری او نمی دانست که چرا او فرار در سراسر آهنگ. در بیانیه خود گفت: او شده است می خواهم نوشیدن پس از 3 صبح تا به حال گرفته کافئین قرص برای بیدار ماندن.

"من نمی خواهم به این باشد که در یک جاده در حال اجرا ماشین 55 بسیار کمتر از یک ماشین مسابقه در حال اجرا 150 یا 160," خرده گفت.

یک ویدیو از شجاعانه داش موجود در YouTube.

تند قفس

منتظر بود به خوبی به ارزش آن در اوت. 4, 2000.

Pocono 500 شد بارید از یک روز زودتر به طوری که می ایستد نیست به عنوان پر جنب و جوش در روز دوشنبه. اما آخرین دامان دوئل بین دیل Earnhardt و جرمی میفیلد شد.

Earnhardt تا به حال منجر حدود سه طول از طریق اولین و تونل تبدیل می شود. میفیلد هر چند ساخته شده تا زمین قابل توجهی در رک و بی پرده ورود نوبت سوم. به عنوان رانندگان با نزدیک شدن به نوبه خود سه میفیلد درآورده Earnhardt کنار و رفت و در را به نفع خود.

Earnhardt از دست دو موقعیت اما در دور سرد کردن شتافت گذشته چندین رانندگان به جلو و در کنار میفیلد. او تمدید بازوی چپ خود را و ساخته شده یک حرکت زشت و ناپسند به میفیلد.

"من به او گفتم او شماره یک" Earnhardt گفت: در منطقه گاراژ خود را گسترش, انگشت, اگر چه او خود راضی رفتار نشان داد که اجرا یا نمایش مجدد شد یک انگشت ،

میفیلد گفت که او نمی خواست به چرخش Earnhardt اما می خواستم برای ارعاب Intimidator.

"من هرگز عمدا سعی در خراب کردن او و یا هیچ چیز" میفیلد گفت. "ما فقط می خواستم به سر و صدا قفس خود را کمی و که در آن بود."

Earnhardt بود کمی بیشتر فروتن مرتب کردن بر اساس زمان بعد.

"من ضرب و شتم" Earnhardt گفت. "من در گوشه ای کردم و هل کمی و ضرب و شتم است."

پیروزی سوم برای میفیلد که با پیروزی در دو مسابقه قبل از اینکه به طور نامحدود به حالت تعلیق در سال 2009 برای آزمایش مثبت برای متامفتامین.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن