برنامه ای برای فرد Luzerne County جلسات شورای مورد بحث

Luzerne County Courthouse فایل عکس Luzerne County Council ممکن است شروع جلسه در فرد دوباره ماه آینده اما هن

توسط NEWSSHANS در 5 تیر 1399
 Luzerne County Courthouse File photo

Luzerne County Courthouse

فایل عکس

Luzerne County Council ممکن است شروع جلسه در فرد دوباره ماه آینده اما هنوز جزئیات بالا در هوا.

یک اکثریت شورا رای دادند روز شنبه برای برگزاری جلسه بعدی در تاریخ 14 ژوئیه در دادگاه اما تنها در صورتی که جلسه شورای اتاق فرض را امن و گردش هوا تمام مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) دستورالعمل ها را به دنبال دارد.

که به معنی اجتماعی فاصله درجه حرارت چک برای به دست آوردن ورود و نیاز به پوشیدن ماسک یک اکثریت شورا به توافق رسیدند.

تهویه و بررسی اضافه شد چرا که رئیس تیم McGinley گفت که او می خواهد به مطمئن شوید که آن را مطابق با استانداردهای ویژه هنگامی که اتاق سرنشینان باقی می ماند وجود دارد برای جلسات که اغلب اجرای چند ساعت. چند نفر توصیه McGinley به بازرسی تهویه برای مسئولیت و دلایل ایمنی, او گفت:.

"من فکر می کنم که تنها عادلانه هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد قابل توجهی وضعیت سلامت با این بیماری همه گیر" McGinley گفت.

شهرستان است که در این فرایند به دنبال یک مشاور برای بررسی جریان هوا و ارائه گزارش کتبی, شهرستان, مدیر, C. David Pedri گفت.

عضو شورای والتر گریفیث تحت فشار قرار دادند که برای ترمیم در جلسات حضوری, سوال سهشنبه چرا استفاده از جلسه شورای اتاق یک موضوع است گفت: آن را نگه می دارد در حدود 50. هر سرریز می تواند نشسته در خارج به عنوان در گذشته او گفت:.

اما شورای McGinley گفت: تنها 14 نفر را می توان در اتاق جلسه در همان زمان تحت CDC پروتکل های مبتنی بر اندازه گیری توسط بخش مهندسی. هر فرد باید به فاصله شش فوت از هم جدا و عرض هر فرد نیز باید در میان باشد, او گفت:.

کسانی 14 اسلات خواهد بود اشغال شده توسط 11-عضو شورای, شورای, کارمند, وکیل و شهرستان, مدیر, ترک هیچ جایی برای شهروندان حداقل دو خبرنگاران یک کلانتر معاون امنیتی و مدیران شهرستان و یا خارج از نهادهای مورد نیاز برای شرکت با توجه به دستور کار جلسه ارسالی McGinley گفت.

Councilwoman شیلا Saidman گفت: او را تنها حضور در توسط تلفن تا coronavirus تهدیدات گذشت.

"من در یک دسته است که با حساسیت به این ویروس و من قصد ندارم به خطر زندگی من" Saidman گفت.

برخی از شهروندان حمایت Councilwoman لیندا McClosky Houck پیشنهاد برای دیدار خارج از دادگاه جنوبی, چمن, آب و هوا اجازه. یک شهروند گفت: یک چادر می تواند تنظیم شود تا اگر آب و یک نگرانی است.

McGinley گفت: بخش فناوری اطلاعات گفت: او در خارج از جلسه نیاز به امکانات رفاهی برای یک خط تلفن و سیستم صوتی.

"وجود خواهد داشت بسیاری از تدارکات که باید اتو کنید," او گفت:.

دو پیشنهاد county فضاهای — به سازمان مدیریت اضطراری ساختمان در Wilkes-Barre و دوم-طبقه منصفه در دادگاه — نمی خواهد اجازه می دهد به طور قابل توجهی بیشتر شرکت کنندگان از جلسه شورای اتاق با توجه به اجتماعی فاصله, McGinley گفت.

او تحقیق عضو شورای Stephen J. شهری ایده برای برگزاری جلسات شورای در Luzerne County Community College سالن در نانتیکوک.

McGinley گفت که او فکر می کرد که فضا بود و خارج از محدوده با توجه به تعمیرات اما بررسی جمعه و یاد آن را در دسترس است.

"من خواهد شد به دنبال در کالج برای دیدن آنچه که می تواند انجام شود وجود دارد" McGinley گفت.

در حالی که این کالج دارای یک اتصال به شهرستان دریافت سالانه حمایت مالی McGinley گفت که او باور ندارد بسیاری از اشخاص خارج با فضای مناسب می خواهید به طور منظم میزبان جلسات شورای برای یک دوره طولانی بدون هیچ هزینه با توجه به نگرانی در مورد کوروناویروس و بهداشت.

گریفیث گفت: او نمی خواهید برای قرار دادن هر کسی در معرض خطر و احترام Saidman و دیگران با نگرانی های ایمنی. با این حال او گفت که همکارانش او نیست "فکر می کنم آن را عادلانه به عموم" به ادامه جلسه تقریبا.

رسیدن به جنیفر یادگیری-آند در 570-991-6388 و یا در توییتر @TLJenLearnAndes.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب