پنسیلوانیا کار برای هموار کردن بازگشت از رویدادهای ورزشی

توسط مارک لوی و مایکل RUBINKAM HARRISBURG, Pa. (AP) — پنسیلوانیا در حال کار بر روی دستورالعمل به اجازه می دهد,

توسط NEWSSHANS در 1 خرداد 1399

توسط مارک لوی و مایکل RUBINKAM

HARRISBURG, Pa. (AP) — پنسیلوانیا در حال کار بر روی دستورالعمل به اجازه می دهد, رویدادهای ورزشی, نمایشگاه ها و لیگ های هر دو حرفه ای و تازه کار به عقب بر گردیم به "برخی از ظاهر عادی" پس عملا همه چیز را تعطیل می شود برای کمک به جلوگیری از گسترش این coronavirus رژیم صهیونیستی است. تام گرگ گفت.

در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران گرگ گفت: او شده است در تماس با عمده سازمان های حرفه ای از جمله نسکار, NFL, NHL, لیگ اصلی بیس بال و دیگران به شکل از چگونه آنها می توانند رزومه.

او گفت که او انتظار می رود که دولت او خواهد شد در روزهای آینده تولید دستورالعمل برای سالن های مختلف ورزشی و فعالیت را از سر گرفت. اما او گفت که موفقیت نهایی از حوادث و لیگ خواهد شد و بقیه در این است که مردم احساس امنیت به حضور و شرکت کنند.

"در پایان داور نهایی از سرنوشت ما در اینجا وقتی که می آید به رویدادهای ورزشی در حال رفتن به افرادی که می خواهند برای شرکت افرادی که می خواهند به بخشی از ورزشی که آیا آن کار یا حرفه ای" گرگ گفت. "و ما مطمئن شوید که ما به آنها اعتماد به نفس و سپس رفتن به این رویدادهای ورزشی و احساس امنیت است که آنها در حال گرفتن نیست زندگی خود را یا سلامت خود را به دست."

در دیگر coronavirus مربوط به تحولات در پنسیلوانیا در روز چهارشنبه:

___

پرستاری خانه تست

رژیم صهیونیستی. تام گرگ گفت که دولت او را هدف جدید برای تست هر ساکن و کارمند برای coronavirus در دراز مدت مراقبت از امکانات ژوئن 1, یک هفته پس از تاریخ مورد نظر توصیه شده توسط کاخ سفید به فرمانداران.

این تست به رفتن در هر هفته گرگ گفت: اگر چه گرگ خود وزارت بهداشت است و نه لزوما تایید هر گونه ایده و یا منتشر شد یک برنامه است که پشت آن ،

یک سخنگوی وزارت بهداشت دولت اذعان کرد هدف بلند پروازانه است از آنجا که به احتمال زیاد شامل تست بیش از 135,000 ساکنان و کارکنان در خانه های سالمندان زندگی کمک امکانات و مراقبت های شخصی خانه.

گرگ دولت تحت فشار بوده است به انتشار یک برنامه برای تست هر ساکن و کارمند در امکانات از آنجایی که آنها ضربه سخت شده حسابداری برای حدود دو سوم از پنسیلوانیا بیش از 4700 گزارش coronavirus مربوط به مرگ و میر.

آن را نیز یک استراحت از هفته گذشته هدایت. که هدایت را تشویق امکانات که در آن coronavirus در حال حاضر برای تست همه ساکنان و کارکنان اینکه آیا یا نه آنها باید علائم بیماری و توصیه که امکانات بدون هیچ گونه شناخته شده عفونت به آزمون 20 درصد از ساکنان و کارکنان هفتگی.

اما ژاک Shamberg, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت پنسیلوانیا مراقبت های بهداشتی ارتباط میان دیگران انتقاد از این طرح به عنوان ناکافی و کوتاه از آنچه در کشورهای دیگر دنبال شد.

هنوز هم آدم Marles, رئيس جمهور و مدیر عامل یکی دیگر از خانه سالمندان گروه LeadingAge فلسطینی خانه ندارد و دسترسی به منابع کافی از آزمون و یا کمک مالی به آنها پرداخت.

Allegheny County سلامت مدیر گروه دکتر دبرا بوگن گفت: هر نوع آزمایش در مقیاس بزرگ ارائه چالش با توزیع تست کیت اجرای آزمایش و پردازش آنها را به سرعت.

___

خانه سالمندان مورد داده ها

دولت وزارت بهداشت گفت: در آن مشغول به کار بود برای رفع روزه نشان داده و برای اولین بار تعدادی از coronavirus موارد و coronavirus مربوط به مرگ و میر در هر یک از صدها نفر از تسهیلات مراقبت دراز مدت در پنسیلوانیا است.

ژاک Shamberg, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت پنسیلوانیا مراقبت های بهداشتی Association, خانه سالمندان سازمان تجارت گفت: او تا به حال شنیده ام از حداقل یک دوجین از اعضای خود که اطلاعات نادرست بود.

در برخی موارد تعداد موارد مثبت ذکر شده تعدادشان کمتر از تعداد شهروندان در جامعه و یا تسهیلات Shamberg گفت.

از او خواست که وزارت بهداشت را پایین داده و آن را درست قبل از ترجمه آن, او گفت:. اما این گروه تا به حال ساخته شده بدون تعهد به انجام این کار, او گفت:.

اشتباهی سوخت خشم و سرخوردگی در میان اعضای انجمن بودند که در مواجهه با اعضای خانواده از ساکنان دیدن که دولت آمار و ارقام مطابقت ندارد چه این امکانات تا به حال ارائه شده است به آنها.

"هنگامی که شما از دست دادن اعتماد به نفس در کسانی که مراقبت از شما عزیزان آن را غیر ممکن به آن را به عقب" Shamberg گفت. "این که واقعا صدمه دیده می شود با اطلاعات نادرست بود."

___

اولیه انتخابات

پنسیلوانیا بالا انتخابات رسمی کتی Boockvar گفت که رای دهندگان شده اند که حدود 1.6 میلیون برنامه برای پست الکترونیکی-در و رای غیابی برای 2 ژوئن اولیه انتخابات.

که شماره او گفت: "خاموش نمودار" و فراتر از بسیاری از انتظارات است. برنامه های کاربردی در حال ریختن جلوتر از روز سه شنبه را آخرین مهلت برای درخواست به عنوان شهرستانهای برنامه را به طور چشمگیری کاهش تعداد فیزیکی مکان سنجی مکان ها به دلیل coronavirus.

ترس از عفونت ساخته شده است آن را دشوار است برای جذب رای گیری کارگران و دولت فدرال و دستورالعمل های بهداشتی را ساخته اند آن را دشوار است برای پیدا کردن حوزه های رأی گیری است که می تواند به جای مطالبات اجتماعی فاصله.

در یک کنفرانس تلفنی برگزار شده توسط سناتور مارک کرک باب کیسی دفتر Boockvar گفت که او انتظار ندارد برای دیدن خطوط در حوزه های رأی گیری در اکثر مناطق با توجه به تعداد پست الکترونیکی-در و رای غیابی درخواست و با توجه به گرگ stay-at-home سفارشات که ممکن است در محل در برخی از نقاط پنسیلوانیا است.

برخی از استان ها در حال حاضر دریافت ایمیل و بیشتر-در رای گیری برنامه های کاربردی از کل رای مجموع آنها انتظار دارند در اولیه انتخابات Boockvar گفت.

بیش از 3.2 میلیون نفر بازیگران برگه های رای در سال 2016 اولیه زمانی که انتخابات ریاست جمهوری نامزد شد و هنوز هم رقابت. این نامزد هستند بلامنازع.

هنوز Boockvar اذعان کرد که این حجم از طریق پست-در برگه های رای می تواند آن را غیر ممکن است برای تولید یک نتیجه در مسابقات در شب انتخابات.

این بستگی دارد که چگونه بسیاری از برگه های رای که در واقع فرستاده شده او گفت:. برخی از استان ها دریافت کرده اند و حدود 50 درصد از رای گیری که رای دهندگان اعمال می شود و تعداد کسانی که متفاوت فوق العاده در سراسر کشور, او گفت:.

"برخی از نژادها هستند که نزدیک ما نتایج را دریافت کنید به سرعت اما اگر وجود دارد, از نژادها ممکن است یک زن و شوهر از روز" Boockvar گفت.

___

موارد

وزارت بهداشت گفت: تعداد موارد تایید شده از coronavirus را تصویب کرده است 64,000 در حالی که coronavirus مربوط به مرگ و میر رسیده 4,767. که شامل 746 تازگی مورد تأیید و دیگری 143 جدید مرگ و میر.

پنسیلوانیا شده است گزارش کمتر ویروس موارد به تازگی پس از گذشت بیش از 1,000 جدید تایید عفونت در تمام اما سه روز در ماه گذشته اوج در حدود 2000 نفر در 9 آوریل. دولت ثبت شده کمتر از 1000 نفر از 10 روز گذشته.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب