پنس بازدید پنسیلوانیا به بحث باز گشت و در زمان به چالش کشیدن

توسط KEVIN FREKING واشنگتن (AP) — از آن زمان به انتشار اخبار خوب. این کار دشوار معاون رئیس جمهور مایک پنس عهده

توسط NEWSSHANS در 24 خرداد 1399

توسط KEVIN FREKING

واشنگتن (AP) — از آن زمان به انتشار اخبار خوب. این کار دشوار معاون رئیس جمهور مایک پنس عهده جمعه به عنوان برگ برنده دولت با این نسخهها کار به رای دهندگان احساس بهتری در مورد جهت این کشور در میان یک بیماری همه گیر کوروناویروس و نژادی ناآرامی.

پنس سفر جمعه به پنسیلوانیا مهم نوسان دولت با 20 آرا خواهد شد که تلخی رقابت. او با گوش دادن جلسه با ایمان و رهبران جامعه برای شنیدن نگرانی های خود را پس از مرگ جورج فلوید توسط پلیس در مینیاپولیس. او بعد از صحبت کردن اقتصاد در یک کارخانه تولید.

پنس تاکید کرد همان نقاط است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است اما با کمی واقع گرایی بیشتر است. در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کسانی که در دالاس در روز پنج شنبه که آوردن آمریکایی ها را "به سرعت" و "به راحتی" پنس صحبت در پیتسبورگ در مورد پیدا کردن فرصت ها "در دراز مدت" برای پرداختن به آنچه که او به عنوان برخی از تاریخی بی عدالتی.

پنس را بازدید می آید در زمانی که نظرسنجی ها نشان می دهد که درصد زیادی از آمریکایی ها نمایش کشور به رفتن در جهت اشتباه است. رئیس جمهور چشم انداز برای انتخاب مجدد تکیه می کنند تا حد زیادی در تبدیل این روند در اطراف. مغلوب ساختن پیشی جستن در ایران بهتر از حد انتظار اشتغال گزارش منتشر شده در هفته گذشته و در مبارزات انتخاباتی خود را به سرعت ساخته شده یک آگهی اعلام "بزرگ به آمریکا باز گشت آغاز شده است."

اما او نمی تواند فقط تمرکز بر اقتصاد است. دولت همچنین باید رسیدگی به نگرانی های مطرح شده اخیر قتل فلوید Breonna تیلور و احمد Aubery.

پنس سفر به پنسیلوانیا بخشی از آنچه که از آن به عنوان "بزرگ به آمریکا باز گشت تور." این دیدار برگزار شد امریکا برای اولین بار سیاست های غیر انتفاعی در ارتباط با امریکا اولین اقدام فوق العاده PAC حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند.

جو بایدن دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آن را به نام "طلبانه با عنوان" تور.

"این یک زمان است برای پیروزی دور" گفت: بایدن مدیر کمپین کیت Bedingfield. "این بیماری همه گیر در ادامه به ادعای نزدیک به یک هزار آمریکایی هر روز زندگی و بیکاری در کشور ما همچنان در افسردگی دوران سطح است."

برای پنس ملاقات با وزرای دوستانه خاک. در حالی که انتقاد از سیاه زندگی مهم است, انتقاد از برنامه ریزی والدین نیز در این گفتگو می تواند به سرعت تبدیل به مسئله سقط جنین به عنوان آن را چند بار در روز جمعه. هنوز شرکت کنندگان ابراز سرخوردگی خود را با پنس در راه است که قابل رویت نیست که تهمت ملاقات با حامیان خود در کاخ سفید در اوایل این هفته.

"من خسته هستم. من ذهنی, جسمی و روحی خسته گفت:" راس اونز یک کشیش محلی که گفت: او در یکی از فقیرترین محله های پیتسبورگ. "من خسته هستم که مردم هنوز هم اذعان دارند که نژادپرستی نظاممند است و آنها چشم پوشی میلیاردها صداهایی که وجود دارد و آنها می گویند" نه این درست نیست " چرا که از آسایش خود را از حباب."

"من می توانم به شما بگویم که من سه پسر که متوقف شده است در مجموع حداقل ده بار توسط پلیس, حتی برخی, سیاه, پلیس در شهر پیتسبورگ گفت:" شریل آلن یک قاضی سابق در دادگاه عالی پنسیلوانیا است. "این طرز فکر که اگر شما یک جوان سیاه رانندگی یک ماشین خوب, شما یا باید یک فروشنده مواد مخدر و یا شما به سرقت خودرو است."

او گفت که فرزندان او بودند هرگز متهم و اشاره کرد که زمانی که پلیس آموخته که متعلق به ماشین است که تمایل به "پایان داستان است."

"اما این مورد برای بسیاری از مردم" آلن گفت.

پنس گفت که "این فقط در مورد بهترین ساعت من تا به حال در یک مدت زمان طولانی" و نام آن را "واقعی است."

در بعد از ظهر پنس تبدیل به اقتصاد با یک سخنرانی در Oberg صنایع در Sarver یک شهر در حدود 30 مایل (48 کیلومتر) شمال شرق پیتسبورگ.

پنسیلوانیا نرخ بیکاری در ایستاده بود 15.1 درصد در ماه آوریل به عنوان شرکت های بسته به سرعت گسترش coronavirus. آن را در 5.7% زمانی که برگ برنده انتخاب شد. استخدام آیا دوباره بجای اول برگشتن در ماه مه پس از دو ماه خسته کننده از کار ضرر و زیان است. اما دستاوردهای آن به نظر می رسد منعکس کننده به طور موقت گذاشته و کارکنان بازگشت به کار را افزایش می دهد و در افراد با مشاغل نیمه وقت به جای یک اقتصاد در دریچه گاز کامل.

پنس را انتخاب کرد به جای تاکید او را بر تعداد مشاغل ایجاد شده در ماه مه به جای کسانی که از دست رفته قبلی دو ماه. او اشاره کرد که ممکن است برای به دست آوردن از 2.5 میلیون شغل بود که یک رکورد است و اقتصاددانان تا به حال شده است در انتظار شرکت های بریده بریده 8 میلیون شغل است.

"ما بسیار با اعتماد به نفس است که آن را فقط آغاز و این آمریکا باز گشت به تازگی آغاز شده است" پنس گفت.

در طول توقف در پیتسبورگ پنس در صحبت با رادیو فردا در مورد رئیس جمهور بحث راه رفتن در اوایل این ماه از کاخ سفید به نزدیکی کلیسای جان یک مسیر است که پاک شد برای او توسط مقامات مجری قانون که مستقر گاز اشک آور و فلش بنگ دستگاه های علیه معترضان مسالمت آمیز تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی.

پنس گفت: CBS بود که او را تشویق به ماندن در پشت در کاخ سفید "از فراوانی از احتیاط" اما که او می توانست خوشحال به راه رفتن شانه به شانه" با رئیس جمهور که ایستاده بود در خارج از آتش آسیب دیده کلیسا و برگزار شد تا یک کتاب مقدس در مقابل رسانه های خبری.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب