بیش از 200 ، 000 رای در هنگ کنگ طرفدار دموکراسی مقدماتی

توسط ZEN SOO هنگ کنگ (AP) — صدها هزار نفر از دلار هنگ Kongers تبدیل شده تا بیش از آخر هفته به رای گیری غیر رسم

توسط NEWSSHANS در 22 تیر 1399

توسط ZEN SOO

هنگ کنگ (AP) — صدها هزار نفر از دلار هنگ Kongers تبدیل شده تا بیش از آخر هفته به رای گیری غیر رسمی در دو روز اولیه انتخابات برگزار شده توسط این شهرستان را طرفدار دموکراسی اردوگاه آن را به عنوان چرخ دنده تا زمینه نامزدها برای آینده قانونگذاری نظرسنجی.

این مانور برگزار شد دو هفته پس از پکن تحمیل جارو امنیت ملی قانون در نیمه مستقل و خاک در یک حرکت به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان chipping دور در "یک کشور دو سیستم" چارچوب زیر که بریتانیا دست هنگ کنگ به چین در سال 1997. آن تصویب شد در پاسخ به سال گذشته تظاهرات گسترده خواستار بیشتر دموکراسی و بیشتر پلیس پاسخگویی.

جمعیت کثیری از مردم تا در صف رای گیری غرفه در گرمای تابستان به رای خود را با وجود هشدار هنگ کنگ قانون اساسی وزیر امور Eric Tsang در هفته گذشته که شرکت می تواند در نقض جدید امنیت ملی قانون چون قانون شکنان تداخل و اختلال در وظایف توسط دولت های محلی.

سازمان باید رد این دیدگاه گفت: آنها فقط می خواهم به نگه داشتن دولت پاسخگو با به دست آوردن اکثریت در مجلس قانونگذاری.

این قانون ممنوع آنچه در پکن نمایش به عنوان secessionist, خرابکارانه و یا فعالیت های تروریستی و یا به عنوان مداخله خارجی در هنگ کنگ امور. تحت این قانون در حال حاضر جارو قدرت برای انجام جستجوهای بدون حکم و سفارش دهندگان خدمات اینترنت و سیستم عامل برای حذف پیام تلقی می شود در نقض قانون.

روز جمعه در حمله پلیس به دفتر افکار عمومی موسسه تحقیقات یک شرکت برگزار کننده اصلی انتخابات است. کامپیوتر سیستم مشکوک به هک شدن باعث نشت داده ها پلیس در بیانیه ای گفت و تحقیقات در حال انجام است.

هنگ کنگ طرفدار دموکراسی کمپ که شامل احزاب متعدد است که در تلاش برای پیوستن به نیروهای و با استفاده از مقدماتی به عنوان یک راهنمای به زمینه بهترین نامزد رسمی انتخابات مجلس در ماه سپتامبر. هدف آن است که به نفع اکثریت در مجلس است که به طور معمول به صورت اریب به سمت pro-پکن شد.

به برگزاری انتخابات مقدماتی معترضان را مطرح کرده و پول از طریق بودجه جمعیت. آنها متعهد به وتو بودجه دولت اگر آنها پرچ اکثریت در مجلس قانونگذاری. تحت قانون اساسی که بر اساس آن در هنگ کنگ است, اداره, شهرستان, رهبر, کری لام باید استعفا دهد اگر مهم لایحه مانند بودجه است وتو دو بار.

در روز شنبه به تنهایی حدود 230,000 رأی مردم در انتخابات غرفه راه اندازی در سراسر این شهر بیش از, سازمان,' برآورد یک 170,000 مردم در انتخابات بیش از آخر هفته.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de