مقامات عقب نشینی از بین بردن نرده های موقت در کاخ سفید

توسط الن KNICKMEYER مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نظر می رسد به عقب نشینی از تعهد خود را به سرعت حذف بیشتر از

توسط NEWSSHANS در 21 خرداد 1399

توسط الن KNICKMEYER

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نظر می رسد به عقب نشینی از تعهد خود را به سرعت حذف بیشتر از یک حصار جدید مسدود کردن تظاهرکنندگان و دیگر اعضای عمومی در مقابل کاخ سفید است.

در عوض خدمات پارک ملی سخنگوی کتی آهک می گوید که سازمان خود را در "ادامه بحث" با سرویس مخفی در مورد آنچه آهک نام موقت امنیت شمشیربازی در مقابل کاخ سفید است.

مقامات ناگهان بنا از بالا, سیاه, نرده های فلزی در هفته گذشته برای جلوگیری از تظاهر کنندگان از میدان لافایت در خارج از کاخ سفید است. که به عنوان جمعیت عظیم بسیج در واشنگتن و در سراسر کشور در اعتراض به کشتار جورج فلوید در بازداشت پلیس و دیگر مرگ و میر ناشی از آمریکایی های آفریقایی تبار به دست پلیس.

اعضای خدمات پارک های ایالات متحده پارک پلیس و دیگر نیروهای امنیتی lobbed عوامل شیمیایی و پانچ و clubbed تظاهر کنندگان و روزنامه نگاران در پاکسازی میدان لافایت در نزدیکی کاخ سفید در ژوئن 1, فقط قبل از خدمه مطرح حصار جدید. مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت را تکذیب کرد نیروهای فدرال در زمان پرقدرت حذف از جمعیت شد و راه برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به مرحله عکس ها در این نزدیکی هست.

لافایت مربع در طول تاریخ شده است یکی از کشور برجسته ترین نقاط برای تظاهرات و دیگر وکالت

آهک گفته بود در آغاز این هفته که مقامات خواهد حذف "ترین" حصار در میدان لافایت در روز چهارشنبه.

آهک در آخرین به روز رسانی, با این حال گفت که تنها شمشیربازی در جای دیگر در ضلع جنوبی کاخ سفید خواهد بود برداشته شود "و یا در مورد" چهارشنبه.

او بلافاصله پاسخ به یک سوال در مورد اینکه چرا این پارک سرویس در حال حاضر به نظر می رسد به حرکت به دور از تعهد خود را به پایین ترین لافایت مربع حصار چهارشنبه.

به طور جداگانه سه قانونگذاران دموکرات خواسته فدرال ناظران برای بررسی اینکه آیا پارک پلیس هر گونه قوانین در مسیریابی تظاهرکنندگان از میدان.

درخواست ساخته شده بود در یک نامه سه شنبه منتشر شد به داخل اداره بازرس کل Mark Lee " Greenblatt که بخش نظارت خدمات پارک های ملی. مقامات در مراحل اولیه بررسی درخواست IG سخنگوی نانسی DiPaolo گفت.

درخواست برای تحقیقات ساخته شده بود را ... Ron Wyden اورگان, خانه, طبیعی, منابع کمیته صندلی رائول Grijalva آریزونا و کمیته معاون صندلی Rep. دبرا Haaland جدید مکزیک.

"متمم اول قانون اساسی حقوق مربوط به آزادی بیان مسالمت و مطبوعات آزاد هستند بلوک های ساختمان از تمام حقوق دیگر" سه قانونگذاران گفت. "هر گونه اقدامات توسط پارک پلیس به پوزه این حقوق است که توهین به همه آمریکایی ها است و باید به سرعت صورت گیرد."

یک نیروی چند صد افسران پارک پلیس متهم هستند با اجرای قانون در لافایت میدان مجسمه آزادی در نیویورک و یک تعداد دیگر به شدت بازدید فدرال سایت.

داخلی وزارت سخنگوی کانر سوانسون به نام قانونگذاران' اتهامات "توهین به مردان خوب و زنان که قرار دادن زندگی خود را در خط برای حفاظت از شهروندان و دفاع ملی آمریکا است گنجینه."

"این پیشنهاد که ایالات متحده پارک پلیس خواهد 'پوزه' آمریکایی' حقوق ظالمانه" سوانسون گفت.

وزیر کشور دیوید برنارد گفت Grijalva در نامه هفته گذشته که پارک پلیس تا به حال شده است در یک "وضعیت محاصره" از حملات خشونت آمیز در میدان.

قانونگذاران دموکرات می گویند شاهد و روزنامه نگار حساب ها و عکس ها و فیلم های ساخته شده تا کنون را پشتیبانی نمی کند اتهامات که مقیاس از تظاهرات خشونت است.

سه قانونگذاران' نامه ارسالی دوشنبه, می پرسد داخلی داخلی watchdog که آیا نیروی مورد استفاده توسط پارک پلیس حلال بود و در خط با قوانین و سیاست های آموزشی استاندارد برای نیروی.

نمایندگان مجلس نیز خواسته محققان برای تعیین این که چه کسی بود که دستور دادن به داخلی گروه در میدان را پاکسازی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب