خانه های پرستاری نمایندگی بیش از 1 در 4 COVID-19 مرگ و میر

توسط جاستین مایرز و ریکاردو آلونسو-ZALDIVAR واشنگتن (AP) — ساکنان خانه سالمندان حساب برای نزدیک به 1 به 10 از

توسط NEWSSHANS در 30 خرداد 1399

توسط جاستین مایرز و ریکاردو آلونسو-ZALDIVAR

واشنگتن (AP) — ساکنان خانه سالمندان حساب برای نزدیک به 1 به 10 از همه coronavirus موارد در ایالات متحده و بیش از یک چهارم از مرگ و میر با توجه به خبر مربوط به تجزیه و تحلیل اطلاعات دولت پنجشنبه منتشر شد.

به عنوان فدرال جمع آوری داده ها می شود قوی تر یک تصویر واضح تر در حال ظهور است از نابسامانی های COVID-19 در خانه های سالمندان. حدود 1.4 میلیون نفر و پزشکی ضعیف مردم زندگی می کنند در چنین امکانات, کوچک, سهم از جمعیت آمریکا است که از عهده یک بار خرد کردن از این بیماری همه گیر. اکثر ساکنان شده در مستند از اوایل مارس جدا شده از خانواده و دوستان و حتی مرگ.

AP و تحلیل داده ها از مراکز مدیکر و مدیکید خدمات یافت که نزدیک به نیمی از بیش از 15 ، 000 خانه های پرستاری گزارش مشکوک یا تایید موارد COVID-19 ژوئن 7. حدود 1 در 5 امکانات — یا 21 درصد — گزارش مرگ و میر.

در سراسر کشور خانه های سالمندان گزارش شده نزدیک به 179,000 مشکوک یا تایید موارد در میان ساکنان و 29,497 مرگ و میر. آخرین آمار و ارقام شامل حدود 95 درصد از خانه های سالمندان.

در اوایل این هفته یک خانه خاص در پنل coronavirus همه گیر راه اندازی شد رسیدگی به

آسیب پذیری بسیاری است. ساکنان زندگی در محله های نزدیک معمولا دو به یک اتاق قبل از همه گیر. آنها به طور مشترک ناهار خوری و مناطق تفریحی و درمان فیزیکی ورزشگاه. بسیاری از کارکنان و مشاوران و کار در چندین امکانات به طوری که آنها می تواند ناخواسته حمل این ویروس از یک خانه سالمندان را به دیگری.

قانونگذاران نگران هستند "که سهل انگاری در نظارت توسط مراکز مدیکر و مدیکید خدمات و دولت فدرال عدم ارائه تست لوازم و تجهیزات حفاظت فردی به خانه های سالمندان و تسهیلات مراقبت دراز مدت ممکن است منجر به گسترش کروناویروس گفت:" رئیس کمیته جیمز Clyburn D-S. C. "با وجود سیستم مدیریت محتوای گسترده اختیارات قانونی این سازمان تا حد زیادی به تعویق افتاده به دولت های محلی و برای سود خانه های پرستاری برای پاسخ به coronavirus بحران است."

اما CMS رئیس Seema Verma گفته است که "تلاش برای انگشت اشاره و سرزنش دولت فدرال کاملا مسخره است." او می گوید: خانه های پرستاری با رتبه پور در کنترل عفونت هستند بیشتر احتمال دارد به تعداد زیاد موارد ادعا می کنند که علمی محققان می گویند که آنها نتوانسته اند به اثبات.

قانونگذاران جمهوریخواه کنگره نیز باید مورد سرزنش برخی از فرمانداران دموکرات که با صدور دستورات نیاز به خانه های سالمندان به دوره نقاهت coronavirus بیماران. نیویورک لغو آن بخشنامه پس از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو مواجه اعتراض.

AP تحلیل همچنین نشان داد که:

— در میان متحده, New Jersey بيشترين تعداد خانه های سالمندان با مشکوک یا تایید COVID-19 موارد حدود 82%. این شامل 299 دولت 363 خانه های سالمندان.

— ماساچوست بيشترين تعداد خانه های سالمندان با COVID مرگ و میر تقریبا 66%. که به نمایندگی 247 دولت 376 خانه های سالمندان.

— در 30 متحده و خانه های پرستاری' به اشتراک گذاری از COVID-19 مرگ و میر بالاتر از میانگین ملی از 26.7%. در برخی از سخت ترین ضربه مانند کانتیکات و ماساچوست بیش از یک سوم از دولت و میر رخ داده است در خانه های سالمندان.

AP قبلا گزارش شده تعداد بالاتر از 45,500 مرگ اما این تعداد شامل امکانات زندگی کمک نه فقط خانه های پرستاری و شامل کارکنان. داده های دولت فدرال گزارش روز شنبه برای خانه های پرستاری از CMS تنظیم نیست امکانات زندگی کمک.

مصرف کنندگان خواهد شد که دسترسی به کروناویروس اطلاعات از طریق مدیکر وب سایت. آنها قادر خواهند بود برای نگاه کردن به فرد خانه های سالمندان به یادگیری تعداد موارد و مرگ و میر در میان ساکنان و کارکنان. داده می شود انتظار می رود به روز رسانی بارگیری در این هفته.

CMS سر Verma می گوید پرستاری صفحه اصلی گزارش های مورد نیاز سازمان خود را "تشکیل ستون فقرات در سراسر کشور COVID-19 سیستم نظارت" برای شناسایی و حاوی انتظار می رود قیمت از این ویروس به عنوان جوامع بازگشایی شده است. این کشور برای اولین بار عمده شیوع گزارش شده در اواخر فوریه در سیاتل-منطقه خانه سالمندان است.

خانه سالمندان صنعت می گوید آن را برای رفتن به نیاز به مقدار بیشتری از دولت فدرال به طور منظم آزمون کارکنان و ساکنان. امکانات نیز فاقد کافی منابع دنده محافظ.

"در دراز مدت مراقبت از ساکنان و کارکنان نیاز به یک اولویت برای تامین و حمایت از" مارک پارکینسون سر از خانه سالمندان صنعت گروه انجمن بهداشت آمریکا گفت: روز شنبه در بیانیه ای در مورد داده های جدید. "وقت آن است که آمریکا تجمع در اطراف کشور ما را سالمندان و مراقبان فقط به عنوان آنها با بيمارستان."

فدرال اطلاعات انتشار آید و برای تست هر ساکن و عضو هیات برای COVID-19. که قرار بود به اتفاق قبل از پایان ماه مه.

نیز برآورده نشده است جداگانه فدرال هدف برای بازرسان دولتی به ارزیابی تمام خانه های پرستاری کنترل عفونت. هیچ مهلت اما مقامات فدرال در حال رشد بی تاب است. به عنوان یک زن و شوهر از هفته پیش تنها چند متحده در حال بازرسی تمام امکانات.

حتی قبل از coronavirus همه گیر بسیاری از خانه های پرستاری بود "مداوم" مشکل با کنترل عفونت با توجه به گزارش های اخیر از دولت پاسخگویی دفتر ناظر آژانس برای کنگره است.

کامل روشمند در حال انجام تست از ساکنان و کارکنان در نظر گرفته شده است یکی از کلیدهای به ساخت خانه های پرستاری امن تر است.

مقامات فدرال توصیه می شود یک بار تست برای تمامی ساکنان و کارکنان و همچنین بارگیری مجدد از کارکنان. خانه های سالمندان باید مجدد ساکنان هفتگی تا زمانی که هیچ یک تست مثبت است.

ورما می گوید متحده باید با استفاده از "احتیاط" قبل از بازگشایی خانه های سالمندان به بازدید کنندگان است.

--

مایرز گزارش از شیکاگو است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب