نامزد باز یکشنبه برای 'بهداشت و درمان قهرمانان Suite' at Mohegan Sun Arena

(WILKES-BARRE TWP. — در جشن ملی پرستاران روز ASM جهانی کارکنان در Mohegan Sun Arena شنبه به رسمیت شناخته و

توسط NEWSSHANS در 17 اردیبهشت 1399

(WILKES-BARRE TWP. — در جشن ملی پرستاران روز ASM جهانی کارکنان در Mohegan Sun Arena شنبه به رسمیت شناخته و تشکر از همه شجاع پرستاران و متخصصان مراقبت های بهداشتی که در خط مقدم مبارزه برای حفظ مکان امن.

برای نشان دادن قدردانی از ASM جهانی موفق Mohegan Sun Arena در کیسی پلازا در Wilkes-Barre شهرستان خواهد بود تجلیل و تشکر محلی مراقبت های بهداشتی حرفه ای با مجموعه لوکس بلیط برای Mohegan Sun Arena حوادث آغاز این سقوط و یا هر زمان که آن را امن تلقی برای برگزاری میزبان رویدادهای عمومی.

"در ASM جهانی و Mohegan Sun Arena ما غرور خودمان را در ایجاد تجربه های به یاد ماندنی و ما نمی توانیم صبر کنید تا ما یک بار دیگر می تواند انجام این کار گفت:" خواهد Beekman مدیر کل. "در ضمن ما مراقبت های بهداشتی قهرمانان در حال گرفتن با ما از طریق خطر جان خود را برای نجات جان دیگران است. آنها واقعی ستاره های موسیقی راک و سزاوار آنها به رسمیت شناخته شود.

"بین این طرح و موجود ما ادای احترام به خدمات برنامه ما ادامه دادن به همه جامعه ما قهرمانان."

این "بهداشت و درمان قهرمانان Suite" را به رسمیت شناخته و مراقبت های بهداشتی حرفه ای شده اند که در خط مقدم مبارزه در برابر گسترش COVID-19 در جامعه ما و در سراسر جهان است.

نامزد خواهد شد و پذیرفته شده از جامعه در طول ملی بیمارستان های هفته آغاز می شود که یکشنبه, مه 10 و همچنان از طریق پنج شنبه, مارس 16.

نامزد ممکن است بهصورت آنلاین در وب سایت www.MoheganSunArenaPA.com/HealthcareHeroes.

همه نامزد خواهد شد که نام و عکس خود را ارسال شده در عرصه وب سایت و صفحات رسانه های اجتماعی همراه با یک پیام تشکر از شما از محل.

پس از همه نامزد شده اند و علنا به رسمیت شناخته شده Mohegan Sun Arena انجام خواهد شد قرعه کشی نقشه کشی از تمام نامزدهای دریافت به انتخاب دریافت کنندگان مجموعه لوکس بلیط برای یک آینده Mohegan Sun Arena رویداد.

قرعه کشی نقشه کشی پخش خواهد شد در Mohegan Sun Arena را در Facebook صفحه و محل سایت در تاریخ اعلام خواهد شد.

رسیدن به لایحه O'Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب