نوح فلدمن: trump's coronavirus 'سفارش' هستند فقط پیشنهادات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به تمدید فدرال اقامت در خانه مشاوره کامل نماد رویکرد خود را ب

توسط NEWSSHANS در 14 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به تمدید فدرال اقامت در خانه مشاوره کامل نماد رویکرد خود را به COVID-19 pandemic: یک بار دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن عامل توسط سیگنال و علامت و پیشنهاد نمی بتن بخشنامه و یا دستور.

آن را به طوری که رئیس جمهور است و نه پیشرو در همه. این است که رهبری خود را در عمل به عنوان یک نوع از بازی سایه و نه به عنوان یک واقعیت عملی.

فدرال مشورتی بود هرگز چیزی بیش از یک nonbinding پیشنهاد به آمریکا. کاهش به تمدید آن نیز چیزی جز یک nonbinding اشاره است که شاید برخی از ایالت ها باید قادر به بازگشایی شده است. نه هر رسمی عواقب. هر دو به مقدار جو.

این مهم است به یاد داشته باشید که رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا دارای قدرت رهبری با عمل و نه پیشنهاد.

درست است موجود قانون فدرال احتمالا نمی اجازه تهمت به سفارش در سراسر کشور مستند. اما در نظر بگیرید که چه تهمت می تواند انجام شود از طریق قوانین و مقررات. او می توانست به کارگردانی هر سازمان در شاخه های اجرایی به تدبیر و موضوع COVID-19 مقررات الزام آور در صنایع است که کسانی که در سازمان های تنظیم. که او را قادر به خاموش کردن بخش های بزرگی از اقتصاد به منظور دستیابی به ایمنی و سلامت نتایج.

تهمت می تواند به استناد اورژانس قدرت دفاع تولید عمل سریع تر و کامل تر به تمرکز منابع در تجهیزات حفاظتی و آزمون. تهمت استفاده کرده است DPA به هدف چند فرد و شرکت ها (که برخی از آنها در حال حاضر تولید تجهیزات لازم). اما این عمل به او این قدرت را به مارشال تمام بخش های اقتصاد ملی به توزیع منابع کلیدی و تعیین تنها یک آژانس فدرال برای هماهنگ کردن همه این فعالیت است. تا کنون او نیست استفاده می شود کسانی که در قدرت.

و البته او می تواند از کنگره خواسته اند به او بدهد گسترده تر قدرت به مبارزه با ویروس. دموکرات ها قطعا خواستار امتیازات در بازگشت اما به نظر می رسد احتمال وجود دارد که آنها را مجبور به تسلیم و نه دیده می شود به عنوان نرم افزاری در مبارزه با بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی به منظور تعیین گوشت و مرغ بسته بندی صنعت به عنوان زیرساخت های حیاتی است که مورد مطالعه جالب هر دو از چه تهمت می تواند انجام داده اند و از آنچه که او کاهش یافته است به انجام.

در آن صورت منظور این است که در واقع جای تعجب ناچیز است. آن را می یابد که گوشت و مرغ در مواد غذایی زنجیره تامین تعداد به عنوان "کمیاب و مهم مواد ضروری برای دفاع ملی" تحت مربوطه ارائه DPA. آن را نیز می یابد و تحت همان قانون است که هیچ راه دیگری وجود دارد برای دیدار با دفاع ملی مورد نیاز نسبت به قدم با استناد به قانون بدون ایجاد "قابل ملاحظه سختی."

سپس فرمان اجرایی به وزیر کشاورزی قدرت به "تمام اقدامات مناسب ... به اطمینان حاصل شود که گوشت و مرغ پردازنده ادامه عملیات سازگار با راهنمایی برای عملیات خود را به طور مشترک صادر شده توسط CDC و OSHA."

در حال حاضر آن را به طور کامل برای من روشن است که آن را حس می کند به تعریف و گوشت مرغ تولید ملی به عنوان زیرساخت های حیاتی. این درست است که DPA نیست محدود محدود به دفاع ملی در حس عادی از این مدت است. آن را تعریف زیرساخت های حیاتی شامل دارایی های که از دست دادن خواهد گذارد "ملی بهداشت عمومی و یا ایمنی است."

بنابراین با تعریف بسته بندی گوشت می آمد صنعت به عنوان زیرساخت های حیاتی تهمت بود و گرفتن برخی از مرتب کردن بر اساس از عمل از نوع او می توانست در یک طیف گسترده ای از حوزه های دیگر, اما نه.

در عین حال همان زمان به منظور اجرایی نیست و با شرایط آن منظور گیاهان برای باز بماند. این چیزی است که وزیر کشاورزی به طور بالقوه می تواند انجام دهد بر اساس سفارش تا مطمئن شوید. اما آن را احتمالا خواهد بود لازم به این دلیل که صاحبان کارخانه به نظر می رسد می خواهید برای باز بماند به منظور نگه داشتن پول.

چه چیزی بیشتر, سفارش نمی کند, خود را در آن شرایط نوار متحده از سیاست های خود را و یا قضاوت در مورد اینکه آیا به گیاهان به عنوان برخی از کشورها انجام داده اند. منظور احتمالا قادر وزیر کشاورزی به countermand سیاست های دولت اگر او بخواهد به انجام این کار; اما منظور خود را از عملکرد بیشتر شبیه به یک سیگنال به آمریکا از مانند یک دستور.

یکی ممکن است در دنیای واقعی اثر از دستور است برای کمک به بسته بندی گوشت می آمد گیاهان اجتناب از مسئولیت قانونی آنها ممکن است به طور بالقوه صورت اگر کارکنان مریض است. بخش 707 از DPA می گوید که هیچ کس نمی تواند برگزار شود از نظر قانونی مسئول خسارت ناشی از انطباق با دستور دولت صادر شده تحت DPA.

بدون نیاز به وارد کردن بیش از حد عمیق به ظریف حقوقی سوال که آیا منظور خواهد در عمل در واقع مشورت با مسئولیت حفاظت از آن را به ارزش توجه به این که این سفارش می گوید که هر فدرال دستورات را باید سازگار با CDC و OSHA راهنمایی. که به معنی نظم حاضر نیست خود را به عنوان تناقض فدرال ارشاد در حال حاضر ارائه شده به صنعت بسته بندی گوشت می آمد. آن را به خوبی ممکن است این معنی است که یک گیاه است که نقض CDC و OSHA ارشاد نمی تواند مصون از مسئولیت.

نتیجه این است که حتی در هنگام صدور یک فرمان اجرایی که باعث می شود عناوین مغلوب ساختن پیشی جستن است در واقع در ادامه به سرب توسط تذکرات و پیشنهادات نه دستورات.

باور کن من نه دفاع از این رئیس جمهور برای تبدیل شدن به بیشتر استبدادی است. قوی اجرایی اقدام تنها یک چیز خوب وقتی که قوی اجرایی است تصمیم گیری خوب. مغلوب ساختن پیشی جستن ضعیف اجرایی رویکرد در نهایت ممکن است یک برکت و رحمت زمانی که در نظر گرفته شده در نور جایگزین.

آنچه مهم است برای ما برای آگاهی از آنچه که رئیس جمهور ما این است که در واقع انجام این کار برای مبارزه با این بحران — و آنچه در او نیست.

نوح فلدمن است بلومبرگ نظر مقاله نویس و مجری پادکست "پس زمینه عمیق." او یک استاد حقوق در دانشگاه هاروارد بود و یک کارمند به حکم دیوان عالی عدالت دیوید Souter. کتاب های او عبارتند از "سه زندگی جیمز مدیسون: نابغه های حزبی رئیس جمهور."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن