مطالعه جدید نشان می دهد ترک در زیر لوله متان احساساتی چاله

250 میلیون ساله ترک در بستر دریا تغذیه گلخانه ای گاز متان به غول چاله در دریای بارنتز. بیش از 100 حفره فعلا اخ

توسط NEWSSHANS در 23 خرداد 1399

250 میلیون ساله ترک در بستر دریا تغذیه گلخانه ای گاز متان به غول چاله در دریای بارنتز. بیش از 100 حفره فعلا اخراج مقادیر بسیار زیادی از گازهای گلخانه ای را به اقیانوس یافت شده در این منطقه است. یک قفس مقاله منتشر شده در علم در سال 2017 توصیف صدها عظیم کیلومتر-گسترده چاله در کف اقیانوس در دریای بارنتز. امروز بیش از 600 گاز عود شناخته شده در داخل و اطراف این چاله انتشار گاز گلخانه ای به طور پیوسته به ستون آب. یکی دیگر از قفس مطالعه منتشر شده در PNAS, نقشه برداری, چند متان تپه حدود 500 متر عرض در دریای بارنتز.

The methane craters in the Barents Sea are profusely leaking the greenhouse gas methane into the Arctic waters. (Illustration: Malin Waage)

متان چاله در دریای بارنتز در حال فراوان نشت این گاز گلخانه ای متان به آبهای قطب شمال. (تصویر: Malin Waage)

این تپه در نظر گرفته شد نشانه هایی از به زودی-به-اتفاق می افتد متان اخراجی ها ایجاد کرده که چاله. این مطالعه اخیر در علمی گزارش به نظر می رسد به اعماق کنون در زیر رسوبات در کف اقیانوس و نشان می دهد ساختار زمین شناسی را ساخته اند که منطقه در معرض ابتلا به دهانه تشکیل و پس از آن گاز متان اخراج با توجه به Malin Waage یک postdoc در قفس و نویسنده اول این مطالعه:

برش لبه 3D لرزه ای تکنولوژی

عمیق منشاء چاله و تپه کشف شد با استفاده از برش لبه 3D لرزه ای فن آوری است که می تواند نفوذ به عمق اقیانوس طبقه و به دانشمندان کمک کند تجسم ساختار در سخت سنگ بستر زیر. Waage گفت:

هیدرات های گاز یک شکل جامد از گاز متان در میان دیگران است که پایدار است در هوای سرد و تحت فشار آن عظیم یخ را فراهم می کند. به عنوان اقیانوس گرم و فشار از ورق یخ برداشته متان یخ در بستر دریا ذوب شده و در نتیجه حفره تشکیل شد. Waage توضیح داد:

The study covered 20 percent of the crater area in the Barents Sea. (Illustration: Malin Waage)

این مطالعه تحت پوشش 20 درصد از دهانه منطقه در دریای بارنتز. (تصویر: Malin Waage)

دریای بارنتز است که درک ضعیف

اکتشاف منابع نفت در دریای بارنتز است به یک موضوع داغ در نروژ و فراتر از آن به عنوان منطقه است بخشی از آسیب پذیر اکوسیستم قطب شمال. اما این منطقه زمین شناسی سیستم ضعیف است. Waage گفت:

برخی از سوالات است که دانشمندان و جامعه و صنعت را نمی دانم پاسخ به: آیا این ضعف سازه منجر به غیر قابل پیش بینی و مواد منفجره متان آزاد ؟ می توانید از انتشار چنین مربوط geohazards توان با حفاری? و می تواند گاز رسیدن به جو در مورد ناگهانی ضربه استراحتی اضافه کردن به گاز گلخانه ای بودجه ؟ Waage گفت:

ارائه شده توسط: Maja Sojtaric قفس — مرکز قطب شمال گاز هیدرات, آب و هوا و محیط زیست [توجه داشته باشید: مواد ممکن است برای ویرایش محتوا و طول.]

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

باستان شناسی اسرار حل جدید PNG تحقیقات


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب