گزارش جدید: چینی رژیم نفوذ در همه سطوح جامعه استرالیا

یک گزارش جدید توسط استرالیا سیاست راهبردی موسسه (ASPI) منعقد کرده است که جبهه متحد کار گروه (UFWD) یک بازوی حز

توسط NEWSSHANS در 5 تیر 1399

یک گزارش جدید توسط استرالیا سیاست راهبردی موسسه (ASPI) منعقد کرده است که جبهه متحد کار گروه (UFWD) یک بازوی حزب کمونیست چین (CCP) است که در یک ماموریت به طور کامل نفوذ هر بخشی از زندگی در استرالیا, آن است که آیا سیاست, کسب و کار, دانشگاه ها و یا رسانه ها. این گزارش هشدار داد که نفوذ خواهد بود عمیق تر به عنوان تنش بین چین و استرالیا تشدید.

اخلال استرالیا

این UFWD اتحاد در وجود است برای چند دهه. اما هدف آن است به طور مداوم بدل شده و گسترش یافته در طول زمان است. رئیس جمهور چین به UFWD شده است تولیدات به یک سازمان است که اسپرد CCP نفوذ در سراسر جهان است. در 2015 گفتار یازدهم به نام UFWD یک "سلاح سحر و جادو" برای تحقق رویای یک شادابی کشور چین. در حال حاضر UFWD در سراسر جهان عملیات تمرکز بر نفوذ چینی جاست جوامع سرکوب مخالف حرکات گسترش نفوذ سیاسی و افزایش سرمایه گذاری چین.

الکس Joske نویسنده این گزارش اشاره می کند که این کار انجام شده توسط UFWD بسیار پنهانی و افرادی که در مقابله با این سازمان همیشه انکار روابط خود را. به عنوان مثال او اشاره استرالیا-تاجر چینی Chau Chak بال شناخته شده سیاسی دهنده که اظهار داشت که او هرگز حتی شنیده UFWD حتی با وجود اینکه فیلم نشان می دهد که او با ذکر این سازمان است. نیز وجود دارد که تصاویر بال تعامل با مسئولان UFWD. حتی برخی از واقعی استرالیا سیاستمداران ندانسته در نهایت به UFWD در برخی از ظرفیت.

Australian-Chinese businessman and well-known political donor Chau Chak Wing stated that he has never even heard of the UFWD even though there are videos that show him mentioning the organization. (Image: Screenshot / YouTube)

استرالیا-تاجر چینی و شناخته شده سیاسی دهنده Chau Chak بال اظهار داشت که او هرگز حتی شنیده UFWD حتی با وجود اینکه فیلم نشان می دهد که او با ذکر این سازمان است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

"در کشورهایی مانند استرالیا که در آن جبهه متحد کار کاملا قدیمی ثابت آن را دشوار است برای سیاستمداران برای جلوگیری از ارتباط با جبهه متحد گروه و به طور ضمنی مشروعیت بخشیدن به آنها به عنوان نمایندگان گسترده تر جامعه چینی. برای مثال هر دو حزب عمده نامزدها برای یک صندلی در مجلس شورای اسلامی در طول سال 2019 استرالیا فدرال انتخابات برخاستیم و یا شده است اعضای جبهه متحد گروه و یا سفر کرده بود در ایران-مقابل-اسپانسر سفر به چین است. هر دو رقیب برای رهبری NSW حزب کارگر در سال 2019 حضور داشتند حوادث اجرا شده توسط ایالات-جبهه-گروههای مرتبط" با توجه به گزارش.

در دانشگاه دانشجویان چینی و پژوهشگران انجمن (CSSA) عمل به عنوان پلتفرم اصلی برای UFWD مقامات برای دریافت در تماس با و طناب در, چینی, قومی, دانشجویان در استرالیا. مقاله منتشر شده توسط پکن-حمایت مردم روزانه با اشاره به استرالیا CSSA به عنوان تکمیل ماموریت تحت آموزش از سفارت آموزش و پرورش ، نه تنها CSSA گزارش ناراضی چینی دانش آموزان به آن مافوق آنها نیز با برگزاری تظاهرات و راهپیمایی برای حمایت از نرم افزار-چین باعث می شود. برای مثال یک تجمع حمایت از هنگ کنگ دموکراسی در سال گذشته به پایان رسید تا در خشونت های پس از pro-چین دانش آموزان برخورد با آن است.

به تازگی ضد استرالیا طبیعت UFWD مشهود بود اخیر CCP coronavirus بحران زمانی که این سازمان با هماهنگی با دیگر نرم افزار-چین گروه در استرالیا به امن ضروری تجهیزات پزشکی. به جای استفاده از این منابع برای حمایت از مردم استرالیا در طول همه گیر آنها حمل به چین است.

مجازات استرالیا با تجارت تعرفه ها

چین نیز مجازات استرالیا از طریق تجارت embargoes و تعرفه ها پس از این کشور درخواست تحقیقات بین المللی برای شناسایی منبع CCP coronavirus. پکن افزایش تعرفه ها در چندین استرالیا-واردات با جو تعرفه دیدن 80 درصد سنبله. این باعث شده است که آسیب گسترده به استرالیا محصولات کشاورزی با بسیاری از کشاورزان از دست دادن هزاران دلار در آینده درآمد. برخی از کشاورزان که به طور انحصاری کشت جو ممکن است حتی از دست دادن خود را در مزارع و خانه ها به دلیل اینکه قادر به پرداخت بدهی های خود و هزینه های.

Many Australian farmers are staring at losses after China increased tariffs. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

بسیاری از کشاورزان در استرالیا در حال خیره شدن ضرر و زیان پس از چین افزایش تعرفه واردات جو. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

وزارت آموزش و پرورش چین همچنین از دانش آموزان خواست تا با تجدید نظر در انتخاب استرالیا به عنوان یک آموزش و پرورش مقصد. استرالیا آموزش بین المللی کسب و کار به ارمغان می آورد US$26.3 میلیارد دلار در سال است. چین بزرگترین منبع از دانشجویان بین المللی. توسط دلسرد دانش آموزان چینی از ثبت نام در دانشگاه های استرالیا پکن امیدوار است برای قرار دادن فشار بیشتر در استرالیا. نخست وزیر اسکات موریسون با معمولی استرالیا ابراز وجود و با حمایت دوستان در سراسر جهان مصمم است برای نگه داشتن قلعه. او به یقین اظهار داشت که دولت او را تعظیم نمی کردن و به اجبار.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

اتحادیه اروپا را متهم چین از گسترش COVID-19 دروغ


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن