جدید مکزیک ممکن است انتخاب تاریخی زن و همه ما خانه هیئت

توسط راسل CONTRERAS ریو رانچو, N. M. (AP) — جدید مکزیک رای دهندگان باید از فرصت این ماه برای ارسال تاریخی زن ا

توسط NEWSSHANS در 5 خرداد 1399

توسط راسل CONTRERAS

ریو رانچو, N. M. (AP) — جدید مکزیک رای دهندگان باید از فرصت این ماه برای ارسال تاریخی زن ایالات متحده خانه هیئت به کنگره مهم نیست که کدام حزب برنده مسابقه است.

و دولت را سه congresswomen ممکن است همه زنان از رنگ دیگر ملی نقطه عطف.

زنان به دنبال دموکرات و جمهوری خواه نامزد در هر شش حالت اصلی مسابقات به مدت سه کنگره صندلی. در هر یک از نژادها که حداقل یکی از لاتین یا یک بومی آمریکایی است که در حال اجرا در مربوطه اولیه حزب مسابقات در آنچه که معلوم است برخی از متنوع ترین جنگ سیاسی در شهرستان است. زنان نامزد شده اند در میان بزرگترین جمع آوری اعانه در مسابقات و می تواند حزب خود را نامزد.

نیوهمپشایر در سال 2013 به حالت اول تبدیل شد به یک زن هیئت نمایندگان کنگره (سنسور. جین شاهین و کلی Ayotte و مظنونان حمله به دانشگاه Ann Summers Kuster و کارول شیا-Porter) با توجه به این مرکز برای زنان آمریکایی و سیاست در دانشگاه راتگرز. Deleware تنها عضو U. s. House دموکراتیک تشکر. لیزا بلانت روچستر که سیاه و سفید است, کمک به دولت این کشور برای اولین بار زن و همه از رنگ خانه در ایالات متحده هیئت در سال 2017.

اما نیومکزیکو باد می تواند با بزرگترین خانه در ایالات متحده هیئتی از زنان و زنان از رنگ در کشور ، جمعیت این ایالت در حدود 2 میلیون و 49 درصد اسپانیایی و 9 درصد بومی آمریکا است.

"این غیر معمول است که" ژان Sinzdak دانشیار مدیر مرکز آمریکا و سیاست گفت. "تعداد رکورد زنان در حال اجرا برای کرسی مجلس خیلی جالب است."

در نیومکزیکو 3rd کنگره دموکراتیک اولیه برای مثال دانشگاه ییل فارغ التحصیل و دانشگاه استنفورد-روت وکیل ترزا Leger فرناندز و سابق CIA Valerie Plame در میان کسانی که در حال اجرا در شلوغ زمینه به نمایندگی از دولت در منطقه شمال. هر دو نشان دهنده این منطقه سنتی اسپانیایی گذشته (Leger فرناندز است, لاتین) و اخیر ساحلی لیبرال پیوند (انکوریج آلاسکا-متولد Plame سفید است).

در طرف ملت ناواهو عضو و بازرگانان کارن Bedonie است راه انداختن کمپین برای ایران با نامزدی در انزوا و در میان سخت حکومت نظامی با هدف توقف گسترش COVID-19. او کمپین ادبیات امکانات خود را در سنتی نوجو و لباس او اغلب اشاره به رای دهندگان که او یک مادر از هشت.

صندلی باز است چرا که دموکرات در کنگره ایالات متحده بن Ray Lujan در حال اجرا است برای آمریکا.

دولت 1st کنگره منطقه است که در حال حاضر برگزار شده توسط دموکرات در کنگره ایالات متحده Deb Haaland, بود که یکی از این کشور برای اولین بار بومی آمریکا congresswomen.

بازنشسته افسر پلیس میشل گارسیا هلمز است که اسپانیایی است که در میان سه جمهوری خواهان به دنبال توافق نامزدی به چالش Haaland برای دموکراتیک متمایل به صندلی نمایندگی آلبوکرک.

در ایالت جنوبی 2nd کنگره منطقه نفت اجرایی کلر تعقیب و سابق مجلس دولت ایوت Herrell قفل شده در یک تند و زننده سه نفر مسابقه برای GOP نامزدی. تعقیب و صندلی جدید مکزیک نفت و گاز ارتباط و Herrell است, ثبت نام عضو چروکی ملت است.

آنها به دنبال سرنگون دموکراتیک تشکر. Xochitl تورس کوچک نوه مکزیکی مهاجران و که در کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران.

بازنشسته دانشگاه نیومکزیکو استاد علوم سیاسی Christine Marie سیرا که به دنبال زنان در سیاست در سال گفت: این لحظه ساختمان شده است برای چندین دهه در نیومکزیکو.

"زنان در حال حاضر دیده می شود به عنوان نامزدهای زنده و هر دو طرف در نیومکزیکو در حال انجام بخشی خود را برای استخدام زنان به اجرا برای دفتر" سیرا گفت. "و آنچه شما می بینید در اینجا این است که بازتابی از دولت تنوع است."

با توجه به مرکز برای زنان آمریکایی و سیاست 490 زنان ثبت شده اند به عنوان نامزد برای ایالات متحده کرسی مجلس در سراسر کشور در سال 2020 یک رکورد جدید است.

که منجر به برتری حتی شکستن رکورد 2018 دورۀ انتخابات که در آن 476 زنان در زمینه به اجرا برای کرسی مجلس, مرکز یافت می شود.

این اعداد می تواند رشد کند چرا که مهلت تشکیل پرونده هنوز به تصویب در حدود یک دوجین یا بیشتر متحده است.

مقدار افزایش نامزد براده است در انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه در سراسر کشور گفت: مرکز.

زنان نیز در حال ساخت سود در انتخابات محلی است. سال گذشته برای مثال در توسان آریزونا رای دهندگان انتخاب رجینا رومرو, دختر مزرعه, کارگران, به عنوان اولین, لاتین, شهردار این شهر در تاریخ است.

Leger فرناندز گفت: هر چه اتفاق می افتد در انتخابات او را با افتخار به بخشی از یک شانس را به تاریخ است. به عنوان یک دو ساله او در کما با مننژیت نخاعی. پزشکان باور نمی کند او را به زنده ماندن.

مادر بزرگ او Abelina رومرو Lucero, دعا برای La Virgen de Guadalupe و بعد از آن ساخته شده زیارت به مکزیک به درخواست آسمانها به درمان نوه اش.

Leger فرناندز به تصویر خودش داشتن حفاظت از محیط زیست با مادر بزرگ اواخر بعد از برنده شدن او در مسابقه.

"من می دانم که دقیقا همان چیزی است او می گفت:" Leger فرناندز گفت. "او می خواهم به من بگویید:" من می دانستم که وجود دارد یک دلیل La Virgen اجازه شما زندگی می کنند.' "

___

آسوشیتد پرس روزنامه نگار راسل Contreras عضو AP نژاد و قومیت تیم. دنبال Contreras در توییتر در http://twitter.com/russcontrerastinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن