جدید اپل مک بوک طرفدار ما را به یاد که چرا ما نیاز به پردازنده های ARM

در اوایل ممکن است اپل راه اندازی 13 اینچ از نوع خود MacBook Pro. در حالی که آن را نشانی از ویژگی های بسیار خوب

توسط NEWSSHANS در 6 خرداد 1399

در اوایل ممکن است اپل راه اندازی 13 اینچ از نوع خود MacBook Pro. در حالی که آن را نشانی از ویژگی های بسیار خوب مشخصات مانند یک 2560 × 1600 پیکسل و نمایش 16 گیگابایت حافظه داخلی, 512 گیگابایت SSD 4 صاعقه 3 اتصالات و غیره یکی از عمده ترین چیزی که ایستاده بود – عدم وجود یک پردازنده ARM. مدل های جدید خود را ادامه داد: تکیه بر اینتل تراشه های. و با انجام این کار اپل برگزار شد به پتانسیل کامل از مک بوک.

نیاز به بازوی

2020 MacBook Pro قرار بود به ویژگی های 10th نسل پردازنده های اینتل در همه مدل های آن. اما تنها دو نفر از گران قیمت انواع آمد با این پردازنده در حالی که باقی مانده در مدل ها تنها مجهز به نسل 8 تراشه. این است که با توجه به این واقعیت است که اینتل به تعویق افتاد جلسه تحویل مهلت اپل. جای تعجب این است که چیزی جدید. اینتل در واقع تلاش اپل مهلت چندین بار ترک مشتریان با منسوخ شده قطعات.

MacBook Pro 13 یک مثال کامل از این مشکل است. مدل دیگر از این دو آنهایی که گران می تواند برجسته high-end چیپس و عملکرد بالاتر اگر اینتل گیر به مهلت. این است که اهمیت بازو می آید. بازو طرح های چیپس برای تعداد زیادی از دستگاه ها در سراسر جهان است. حتی اپل یک سری تراشه های که این شرکت با استفاده از آن در iPads و اپل بر بازو طرح است. به این ترتیب chipmaker باید بدون واهمه oversupplying آخرین پردازنده برای مک بوک.

"با در نظر گرفتن کنترل مستقیم از یکی از مهم ترین قطعات در دستگاه های اپل می توانید اطمینان حاصل آن محصول نقشه راه است که برگزار نشده و یا مختل توسط یکی از شرکای آن شکست به تعهدات خود است. اپل دوست دارد کنترل و دلیل خوب — هنگامی که شما تعیین می کند به عنوان بسیاری از محصولات خود را ساخت که ممکن است آن را بسیار آسان تر برای برنامه ریزی برای آینده است. کمتر وجود دارد عدم قطعیت کمتری موانع و زمان بیشتری را صرف ساخت چیزهایی که به جای تقلا برای رفع مشکلات" با توجه به روندهای دیجیتال.

تعویض به بازوی چیپست اجازه خواهد داد که اپل به دیکته محصول آینده بهتر است. (تصویر: سیب)

اپل در حال حاضر اعلام کرد که از آن خواهد شد راه اندازی اولین مک با سفارشی بازو در 2021. بر اساس 5 نانومتر فرآیند ساخت تراشه خواهد شد از ویژگی های 8 با عملکرد بالا و هسته و 4-بهره وری هسته و در مجموع 12 هسته های CPU. این خواهد بود بسیار سریعتر از چیپ A13 موجود در iPads و اپل. این شرکت همچنین کاوش ابزار است که اجازه خواهد داد که پیر و برنامه های که ساخته شد برای Intel پلت فرم برای ادامه فعالیت در پردازنده های ARM در حالت سازگاری. در گذشته اپل در حال راه اندازی یک شبیه تقلید راه حل هنگامی که آن را روشن از پاور چیپ ست به اینتل هستند.

کاهش فروش

با توجه به گزارش اخیر توسط Canalys کامپیوتر تحلیلگر اپل مک محموله برای سه ماهه اول سال 2020 کاهش یافت و بیشتر در میان تمامی تولید کنندگان PC. این شرکت به فروش می رسد فقط 3.21 میلیون واحد در Q1 سال 2020 است که 21 درصد کمتر از 4.07 میلیون مکینتاش آن حمل می شود در همان دوره در سال 2019. شرکت های دیگر که دیده می شود دو رقمی کاهش عبارتند از: Acer و HP. Lenovo حمل بیشترین تعداد رایانه های شخصی در ژانویه-مارس دوره تقریبا با 12.83 میلیون واحد به فروش می رسد. اما آن را بیش از حد دیدم اعداد کاهش نسبت به Q1 2019 در 4.4 درصد کمتر محموله.

مک محموله برای سه ماهه اول سال 2020 کاهش یافت و بیشتر در میان تمامی تولید کنندگان PC. (تصویر: سیب)

اپل مکینتاش فروش شماره چهارم باقی مانده از سال به احتمال زیاد افسرده باقی می ماند و حتی کاهش بیشتر به دلیل تاثیر COVID-19. از آنجا که بسیاری از مردم از نظر مالی تاکید کرد این احتمال وجود دارد که آنها را انتخاب کنید برای خرید سایر مارک عدد در صورت لزوم به جای اپل که اغلب گرایش به گرانتر از رقابت.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

می سی سی پی دلتا باتلاق در یک حالت غیر قابل برگشت سقوط


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب