MLB می گوید بازیکنان در اکثر 60 ، 50 و یا کمتر ممکن است

توسط رونالد BLUM نیویورک (AP) — بازیکنان در انجمن گفته شد لیگ اصلی بیس بال در روز جمعه که تیم نمی خواهد توافق

توسط NEWSSHANS در 31 خرداد 1399

توسط رونالد BLUM

نیویورک (AP) — بازیکنان در انجمن گفته شد لیگ اصلی بیس بال در روز جمعه که تیم نمی خواهد توافق به بیش از 60 بازی در این بیماری همه گیر تاخیر نجومی ترک باز امکان حتی کوتاه تر برنامه شاید 50 بازی و یا کمتر.

در حالی که NBA و NHL را در بر داشت راه خود را راه اندازی مجدد ورزش بیس بال بوده و قادر به مقابله با دررفتگی اقتصادی به دلیل جدید کروناویروس و چشم انداز بازی در خالی ballparks بازگشت به متمرد کار درگیری که منجر به هشت توقف کار از 1972-95. با زمان لغزش دور ورزش را در بهترین حالت آن کوتاهترین برنامه پس از سپیده دم از حرفه ای بیس بال در 1870s.

دو طرف به طور فزاینده ای نگران با یکدیگر و به نظر می رسد به رهبری به یک بهار آموزش و تحریم در سال 2022. هنوز هم آنها توافق بر یک تازگی: MLB آخرین پیشنهاد این هفته عبارتند از: شروع فوق العاده نوبت با یک دونده در پایه دوم و اتحادیه ضد پیشنهاد گفت که قابل قبول خواهد بود برای سال 2020 تنها در صورت توافق.

که از جنبه های, اولین گزارش شده توسط ایالات متحده آمریکا امروز تایید شد به گزارش آسوشیتد پرس توسط یک فرد آشنا با این مذاکرات سخن گفت که خواست نامش فاش نشود چرا که هیچ اطلاعیه ها ساخته شد.

بیس بال کمیسر راب مانفرد پرواز به آریزونا و ملاقات با اتحادیه سر تونی کلارک برای پنج ساعت در روز سه شنبه در تلاش برای پایان دادن به مبارزه و اعتصاب یک معامله است. مانفرد گفت: روز بعد این طرف رسیده بود یک چارچوب برای 60 بازی فصل به طور منظم برنامه و کامل سرشکن پرداخت که بازیکنان خواستار و postseason خواهد گسترش از 10 تیم به 16 سال جاری و یا 14 یا 16 در 2021. مانند فوق العاده-نوبت آزمایش بزرگتر postseason رخ می دهد تنها در صورت توافق.

اما کلارک حاضر به تماس با آن چارچوب و گفت: هشت بازیکن اجرایی فرعی آن را رد کرد. اتحادیه مقابله با 70-بازی برنامه به عنوان بخشی از یک طرح پیشنهادی که در سمت چپ این طرف حدود 275 میلیون از هم جدا.

"MLB است به اطلاع انجمن که آن را نمی خواهد پاسخ به آخرین پیشنهاد و نمی خواهد بازی بیش از 60 بازی ها" این اتحادیه در بیانیه ای گفت: در شب جمعه. "ما هیئت اجرایی تشکیل خواهد شد در آینده نزدیک برای تعیین گام های بعدی. از همه بازیکنان متعهد به بازگشت به کار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است."

بازیکنان در اصل مجموعه ای برای به دست آوردن حدود 4 میلیارد دلار در حقوق این سال است. که می تواند کاهش به $1.73 میلیارد دلار برای 70-بازی, برنامه, $1.48 میلیارد دلار برای 60 بازی و $1.23 میلیارد دلار برای 50 بازی — تقریبا مطابق مجموع در MLB را پیشنهاد اولیه برای یک 82-برنامه بازی با کشویی حقوق و دستمزد در مقیاس.

علاوه بر این MLB ارائه کرده است $25 میلیون postseason بازیکنان در استخر. حتی اگر وجود دارد عدم طرفداران. این اتحادیه پیشنهاد کرده است که 50 میلیون دلار است. به طور معمول, استخر بودجه از postseason فروش بلیط.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب