مینیاپولیس تغذیه می یابد کسب و کارهای کوچک را به عمیق ترین کاهش فروش از اپیدمی خاموش شدن ناگهانی

توسط Kavita کومار این بیماری همه گیر است برخورد زیادی به خصوص برای کسب و کار کوچک برای زنان و اقلیت ها و کسب و

توسط NEWSSHANS در 11 تیر 1399

توسط Kavita کومار

این بیماری همه گیر است برخورد زیادی به خصوص برای کسب و کار کوچک برای زنان و اقلیت ها و کسب و کار متعلق به به بخش هایی مانند سرگرمی, مسکن و خرده فروشی.

کسانی که برخی از یافته های یک مه نظرسنجی از حدود 1,100 کسب و کار در سراسر مینه سوتا و در کشورهای همسایه انجام شده توسط بانک فدرال رزرو مینیاپولیس.

"اصلی غذای آماده است که COVID اثر شده اند بسیار گسترده و بسیار عمیق و منفی, اما, نیز وجود دارد تنوع در سراسر آن گروه" ران Wirtz منطقه ای, توسعه, مدیر گفت: در طول یک وبینار شنبه بر اثر این بیماری همه گیر در اقتصاد است.

او اشاره کرد که بسیاری از اقدامات سنتی از اقتصاد مانند تولید ناخالص داخلی و ماهانه بیکاری اعداد یک تاخیر به آنها را در هر نقطه از یک ماه تا شش ماه شده اند و قادر به نگه دارید تا با سرعت در حال تغییر ماهیت COVID اقتصاد است.

"در طول این زمان واقعا فرار بازارهای کار ما در یک نقطه که در آن ما در حال تلاش برای احساس در تاریکی کمی برای چه اتفاقی می افتد," او گفت:.

برای کمک به پر کردن شکاف های مینیاپولیس تغذیه شده است ramping تا آن را بررسی و کمک به کسب و کار در سراسر غرب میانه بالا برای بهتر پالس در این وضعیت است. در حالی که نظر سنجی نیست علمی نمونه آنها را فراهم خوب تصویر کلی از اقتصاد است.

ممکن است بررسی نشان داد که شرکت های بزرگتر باید شانس بهتر از کوچکتر. حدود 70 درصد از تنها مالک کسب و کار تا به حال درآمد خود را به نصف کاهش دهد و یا حتی بدتر در مقایسه با 25 درصد از شرکت های بزرگتر.

"در حال حاضر 25 درصد است که هنوز هم چشمگیر تعداد" Wirtz گفت. "اگر شما نمی دانید هر چیزی دیگری که فاجعه بار تعداد برای اقتصاد است. اما متاسفانه شرکت های کوچکتر دیده می شود حتی بیشتر از اثرات منفی است."

زنان و اقلیت متعلق به کسب و کار که تمایل به کوچکتر و سخت تر از ضربه بخش هایی مانند مواد غذایی و خرده فروشی نیز شاهد تندتر درآمد کاهش در مقایسه با همتایان خود.

داده ها از وزارت مینه سوتا اشتغال و توسعه اقتصادی نشان می دهد که زیان کار در طول همه گیر باید به طور نامتناسبی تحت تاثیر زنان و مردم از رنگ. این نوع از نابرابری متاسفانه نه غیر معمول Wirtz گفت.

"ما دیده ایم این الگوها در گذشته" او گفت:. "من احساس می کنم شاید ما در نهایت در حال حاضر آماده را به نگاه در اطلاعات صادقانه پس از قتل جورج فلوید و ناآرامی های اجتماعی در مینیاپولیس. شاید در حال حاضر ما در حال آماده به توقف پذیرش این واقعیت است که وجود دارد کج و نژادپرستانه اثرات توزیعی زمانی که اقتصاد دچار تزلزل."

علاوه بر آن پا تا بررسی کار مینیاپولیس تغذیه نیز ایجاد یک داشبورد در وب سایت خود را نشان می دهد که چگونه این بیماری همه گیر است که بر اقتصاد است. این شامل تغییرات در رستوران ناهار خوری دوره از جدول باز خودکار حجم ترافیک از مینه سوتا وزارت حمل و نقل و سفر اعداد از اداره امنیت حمل و نقل.

"چه ما در حال تلاش برای انجام بهتر اطلاعات کمک می کند که ما برای پیگیری آنچه اتفاق افتاده در ماه گذشته یا دو سال پیش اما آنچه اتفاق افتاده در هفته گذشته و یا حتی دیروز," او گفت:.

---

©2020 استار تریبیون (Minneapolis)

بازدید از استار تریبیون (Minneapolis) در

توزیع شده توسط

-----

عکس (برای کمک به با تصاویر تماس با 312-222-4194):tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن